De 45e Sluizenloop Nieuwegein vindt plaats op zondag 15 september 2019





Definitieve uitslagen Sluizenloop Nieuwegein 2018
uitslag 1000J
uitslag 1000M
uitslag 2000J
uitslag 2000M
uitslag scholenklassement
uitslag 5MSEN
uitslag 5VSEN
uitslag 5M45
uitslag 5V45
uitslag 5M55
uitslag 5V55
uitslag 10MSEN
uitslag 10VSEN
uitslag 10M45
uitslag 10V45
uitslag 10M55
uitslag 10V55

1000J (1 km kinderloop)

Plts Naam Jaar Basisschool Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Milan van der Linden 2011 De Tweeklank 00:04:41 00:04:40
2 Jari Goudena 2010 00:04:49 00:04:49
3 Thijs Beswick 2011 Willem Alexanderschool 00:04:53 00:04:49
4 Milo Valk 2011 Koningin Beatrixschool 00:05:10 00:05:07
5 Tobian Merkus 2012 De Zuiderkroon 00:05:13 00:05:12
6 Sil van Dongen 2011 De Tweeklank 00:05:18 00:05:17
7 Cirino Invernizzi 2011 Driekoningen 00:05:19 00:05:17
8 Maas van Bree 2011 De Wiekslag 00:05:23 00:05:22
9 Soriba Bayo 2012 De Zuiderkroon 00:05:24 00:05:20
10 Raphaël Hofman 2011 Willem Alexanderschool 00:05:24 00:05:24
11 Luuk Hofs 2011 Willem Alexanderschool 00:05:28 00:05:25
12 Tijn Reijngoud 2011 Montessori Basisschool Houten 00:05:30 00:05:26
13 Tim van der Voort van der Kleij 2011 00:05:32 00:05:30
14 Dean Denneman 2011 De Tweeklank 00:05:39 00:05:38
15 Sem Hu 2010 De Krullevaar 00:05:40 00:05:39
16 Levy Tersteeg 2012 De Opstap 00:05:43 00:05:40
17 Rick van Beek 2011 De Tweeklank 00:05:46 00:05:44
18 Quinten Oostveen 2010 Willem Alexanderschool 00:05:47 00:05:46
19 Brett Steenbeek 2012 Willem Alexanderschool 00:05:48 00:05:42
20 Lars Galesloot 2010 De Tweeklank 00:05:51 00:05:51
21 Jesse Huizinga 2011 De Tweeklank 00:05:52 00:05:49
22 Timo Galesloot 2010 De Tweeklank 00:06:05 00:06:05
23 Liam Waart 2013 De Trompetvogel 00:06:06 00:06:04
24 Simon de Jong 2012 De Twaalfruiter 00:06:13 00:06:06
25 Bram Geurtsen 2012 De Twaalfruiter 00:06:13 00:06:09
26 Jesse Langbroek 2013 De Trompetvogel 00:06:20 00:06:17
27 Richano Harinarain 2012 De Krullevaar 00:06:24 00:06:20
28 Lars van Leeuwen 2011 00:06:25 00:06:09
29 Sem van Zwam 2010 Willem Alexanderschool 00:06:25 00:06:10
30 Fedde Spruijt 2010 Koningin Beatrixschool 00:06:33 00:06:23
31 Robin van der Meer 2011 Egbertus 00:06:34 00:06:26
32 Rens Pols 2011 Driekoningen 00:06:40 00:06:34
33 Thije Huizinga 2013 De Tweeklank 00:06:45 00:06:42
34 Bart Molegraaf 2011 Agnesschool 00:06:52 00:06:46
35 Thijs van Schijndel 2012 De Tweeklank 00:07:14 00:07:05
36 Mitchell Vos 2013 Lucas Batau 00:07:15 00:07:13
37 Brent Christiani 2013 Willem Alexanderschool 00:07:23 00:07:07
38 Remi Teunissen 2013 Willem Alexanderschool 00:07:23 00:07:08
39 Mark Molegraaf 2013 Agnesschool 00:07:25 00:07:20
40 Lennart Pluim 2012 De Tweeklank 00:07:32 00:07:21
41 Elian Lamers 2012 Lucas Galecop 00:07:32 00:07:27
42 Thyas Klerk 2012 De Tweeklank 00:07:35 00:07:25
43 Stef van Mourik 2013 De Tweeklank 00:07:41 00:07:33
44 Sean Denneman 2013 De Tweeklank 00:07:41 00:07:39
45 Seth Steenbeek 2014 Willem Alexanderschool 00:07:43 00:07:30
46 Sepp Maris 2013 De Tweeklank 00:07:50 00:07:39
47 Nout Spruijt 2014 Koningin Beatrixschool 00:07:51 00:07:43
48 Jaydey Gerritse 2012 Lucas Galecop 00:08:01 00:07:55
49 Aeron de Jong 2014 Willem Alexanderschool 00:08:03 00:07:59
50 Twan Smiesing 2014 Jan Bunnikschool 00:08:07 00:07:55
51 Dex Dubbers 2014 De Tweeklank 00:08:09 00:07:58
52 Rikardo van der Veen 2013 De Tweeklank 00:08:10 00:08:03
53 Jesse Vermeulen 2011 De Plantage 00:08:11 00:07:58
54 Marten van der Wal 2011 De Tweeklank 00:08:13 00:08:02
55 Nasr Yahyaoui 2013 De Tweeklank 00:08:16 00:08:08
56 Reijk de Kruif 2011 00:08:20 00:08:04
57 Milan Blankenstein 2011 Prinses Margrietschool 00:08:25 00:08:09
58 Sem Galesloot 2014 De Tweeklank 00:08:25 00:08:23
59 Quinn Buitenhuis 2012 De Veldrakker 00:08:42 00:08:34
60 Dylan van Erven 2013 De Schouw 00:08:45 00:08:36
61 Alexander van Schrojenstein Lantman 2012 De Tweeklank 00:08:58 00:08:47
62 Samuel Gilijamse 2012 00:09:09 00:08:55
63 Ibe van Duinhoven 2013 Lucas Galecop 00:09:19 00:09:03
64 Thijs Hu 2013 De Krullevaar 00:09:43 00:09:28
65 Thomas van der Waal 2014 O.L.V. van Fatima school 00:10:10 00:10:04
66 Erik van den Brink 2012 De Krullevaar 00:11:00 00:10:47

 

1000M (1 km kinderloop)

Plts Naam Jaar Basisschool Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Maaike Gerssen 2010 Willem Alexanderschool 00:05:00 00:04:58
2 Mila van Breukelen 2012 00:05:35 00:05:34
3 Abigail Adepeju 2012 Koningin Julianaschool 00:05:57 00:05:56
4 Anne-Sophie Favier 2012 Willem Alexanderschool 00:06:19 00:06:18
5 Noor Klumper 2012 00:06:25 00:06:20
6 Eline Uittenbosch 2010 De Tweeklank 00:06:27 00:06:20
7 Guusje Verweij 2012 Willem Alexanderschool 00:06:27 00:06:24
8 Zuzia Krajewska 2012 De Tweeklank 00:06:31 00:06:26
9 Julia Pronk 2011 Lucas Galecop 00:06:34 00:06:30
10 Chiara Gerritse 2011 Lucas Galecop 00:06:36 00:06:32
11 Daniek Rowaan 2013 De Trompetvogel 00:06:37 00:06:35
12 Hege Buddeke 2011 De Tandem 00:06:41 00:06:36
13 Elvi den Oudsten 2012 Willem Alexanderschool 00:06:45 00:06:42
14 Anouk van der Kuilen 2011 Willem Alexanderschool 00:06:46 00:06:41
15 Hailey Tomassen 2012 Prinses Margrietschool 00:06:49 00:06:46
16 Jara Schrijvers 2011 De Trompetvogel 00:06:50 00:06:47
17 Fenne Valkenburg 2013 Willem Alexanderschool 00:06:57 00:06:54
18 Lina Derksen 2013 Willem Alexanderschool 00:07:02 00:06:58
19 Nasira Mellouki 2012 De Tweeklank 00:07:17 00:07:08
20 Fenna Hordijk 2014 De Tweeklank 00:07:19 00:07:17
21 Daphne Volaart 2011 Mauritsschool 00:07:23 00:07:21
22 Carolien Engberts 2012 De Veldrakker 00:07:27 00:07:20
23 Anniek Wind 2013 Willem Alexanderschool 00:07:34 00:07:25
24 Fenna Vermeulen 2013 Willem Alexanderschool 00:07:34 00:07:29
25 Simone Kranghand 2011 Willem Alexanderschool 00:07:36 00:07:32
26 Loïs Kers 2011 Willem Alexanderschool 00:07:36 00:07:33
27 Veerle van Regteren 2010 De Schouw 00:07:38 00:07:31
28 Mexxie Schalkwijk 2013 De Tweeklank 00:07:50 00:07:38
29 Carlijn Wilders 2011 Lucas Batau 00:08:03 00:07:51
30 Rosalie Uittenbosch 2013 De Tweeklank 00:08:13 00:08:03
31 Merit van Eck 2012 De Tweeklank 00:08:18 00:08:10
32 Dyani van Beek 2012 De Tweeklank 00:08:20 00:08:10
33 Desi Endeveld 2011 00:08:21 00:08:04
34 Iris Vermeulen 2014 Willem Alexanderschool 00:08:27 00:08:22
35 Zoey Adama 2013 Willem Alexanderschool 00:08:35 00:08:21
36 Alyssa Sleeking 2012 De Schouw 00:08:35 00:08:26
37 Roos de Kruif 2013 00:08:47 00:08:30
38 Kaitlin Kerkhof 2013 De Krullevaar 00:09:03 00:09:01
39 Evy Kruijsse 2012 De Toonladder 00:09:12 00:09:06
40 Fenna Pols 2013 Driekoningen 00:09:23 00:09:17
41 Fay van Mechelen 2013 O.L.V. van Fatima school 00:09:28 00:09:22
42 Zoë van der Meer 2014 Egbertus 00:10:00 00:09:46
43 Merel Pouw 2014 De Tweeklank 00:10:23 00:10:05
44 Yara van Ginkel 2012 Het Vogelnest 00:10:24 00:10:11
45 Lisa van Schrojenstein Lantman 2014 De Tweeklank 00:10:48 00:10:38
46 Hanna Doves 2012 Willem Alexanderschool 00:12:04 00:11:49
47 Micky Buitenhuis 2014 De Veldrakker 00:12:06 00:11:59

 

2000J (2 km jeugdloop)

Plts Naam Jaar Basisschool Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Daen Bruin 2007 De Torenuil 00:08:21 00:08:20
2 Twan Goudena 2008 00:08:46 00:08:46
3 Matthijs Krajnc 2006 00:09:19 00:09:18
4 Menno Hoornstra 2007 Jenaplanschool Zonnewereld 00:09:20 00:09:19
5 Kean Fokkert 2007 De Zuiderkroon 00:09:21 00:09:19
6 Maarten Egas 2008 De Zuiderkroon 00:09:28 00:09:26
7 Kimi Wolters 2007 De Toonladder 00:09:29 00:09:28
8 Jasper van Eck 2009 De Tweeklank 00:09:30 00:09:28
9 Noah Adepeju 2008 Koningin Julianaschool 00:09:30 00:09:29
10 Lian van Breukelen 2008 Driekoningen 00:09:47 00:09:45
11 Finn Ansing 2008 Willem Alexanderschool 00:09:49 00:09:48
12 Ot Glas 2008 Lucas Galecop 00:09:57 00:09:56
13 Joël van der Linden 2009 De Zuiderkroon 00:09:57 00:09:56
14 Floris van Baar 2008 Lucas Galecop 00:10:23 00:10:23
15 Elan van de Pol 2010 De Wegwijzer 00:10:25 00:10:23
16 Maurits Favier 2010 Willem Alexanderschool 00:10:26 00:10:25
17 Daniël Kuipers 2008 De Toonladder 00:10:38 00:10:36
18 Giel Prins 2009 OBS Tuindorp 00:10:41 00:10:40
19 Thomas Pronk 2009 Lucas Galecop 00:10:42 00:10:40
20 Tigo de Kruijf 2009 Christoffel 00:10:54 00:10:52
21 Robin Gorissen 2009 De Tweeklank 00:11:03 00:11:00
22 Benny van Ramele 2008 Willem Alexanderschool 00:11:12 00:11:11
23 Siem Reijngoud 2008 Berg en Bosch School 00:11:23 00:11:20
24 Luuk Dreijer 2007 De Zuiderkroon 00:11:30 00:11:29
25 Ryan van Breukelen 2010 00:11:40 00:11:38
26 Stijn van Weverwijk 2010 Willem Alexanderschool 00:11:41 00:11:40
27 Thijmen Lamers 2009 Lucas Galecop 00:11:44 00:11:40
28 Lucas Volaart 2009 Mauritsschool 00:11:46 00:11:44
29 Desmond Boel 2010 Auris Rotsoord 00:11:55 00:11:54
30 Björn van de Werke 2010 Willem Alexanderschool 00:11:56 00:11:49
31 Stef van Vliet 2010 De Wegwijzer 00:12:04 00:12:03
32 Milan van Beek 2009 De Tweeklank 00:12:06 00:12:03
33 Dante Hermsen 2007 Willem Alexanderschool 00:12:07 00:12:02
34 Jason Tersteeg 2010 De Opstap 00:12:25 00:12:22
35 Thijs Wind 2009 Willem Alexanderschool 00:12:25 00:12:24
36 Jayden Zieltjens 2010 Prinses Margrietschool 00:12:50 00:12:45
37 Luuk van Leeuwen 2009 00:12:55 00:12:50
38 Kay Schagen 2007 Willem Alexanderschool 00:13:12 00:13:08
39 Adam Dijkstra 2008 De Tweeklank 00:13:15 00:13:12
40 Luc Engberts 2010 De Veldrakker 00:13:24 00:13:20
41 Lex de Winter 2011 00:13:32 00:13:27
42 Mees de Groot 2009 Willem Alexanderschool 00:14:30 00:14:23
43 Tom van de Werke 2008 Willem Alexanderschool 00:14:33 00:14:26
44 Ivar van den Brink 2010 De Krullevaar 00:14:33 00:14:31
45 Tim van Diggelen 2009 Lucas Batau 00:14:36 00:14:35
46 Daan van Schijndel 2008 De Tweeklank 00:14:40 00:14:36
47 Lyam Boel 2007 Koningin Julianaschool 00:15:15 00:15:13

 

2000M (2 km jeugdloop)

Plts Naam Jaar Basisschool Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Dyanthe Nwokolo 2008 00:08:50 00:08:49
2 Jet Prins 2007 OBS Tuindorp 00:08:50 00:08:50
3 Sanne Geurtsen 2006 De Twaalfruiter 00:09:05 00:09:05
4 Jasmijn van Steenpaal 2009 De Fontein 00:09:31 00:09:31
5 Delphine van der Grijn 2007 00:09:40 00:09:40
6 Fabine Merkus 2010 De Zuiderkroon 00:10:00 00:09:59
7 Emma de Jong 2007 De Twaalfruiter 00:10:10 00:10:09
8 Liz Schoonhoven 2009 De Tweeklank 00:10:13 00:10:13
9 Solene de Haan 2009 De Krullevaar 00:10:14 00:10:11
10 Jara van der Geld 2010 Koningin Julianaschool 00:10:38 00:10:37
11 Evi Langbroek 2010 De Trompetvogel 00:10:41 00:10:40
12 Inge Kleijs 2008 Lucas Batau 00:10:43 00:10:42
13 Lieke Smit 2008 De Toonladder 00:11:06 00:11:05
14 Sanne van Zwam 2009 Willem Alexanderschool 00:12:05 00:11:58
15 Liza Burger 2010 Willem Alexanderschool 00:12:08 00:12:05
16 Hailey Adama 2010 Willem Alexanderschool 00:12:09 00:12:07
17 Merel van der Voort van der Kleij 2009 00:12:14 00:12:10
18 Naomi Hordijk 2009 De Tweeklank 00:12:50 00:12:47
19 Marilou van der Grijn 2009 00:12:50 00:12:48
20 Lina Schrijvers 2010 De Trompetvogel 00:13:09 00:13:08
21 Joy Daalhuizen 2010 Mauritsschool 00:13:11 00:13:06
22 Maartje van Steenpaal 2010 De Fontein 00:13:17 00:13:16
23 Sophie Vermeulen 2007 De Plantage 00:13:19 00:13:17
24 Simone Guijt 2010 Mauritsschool 00:13:28 00:13:26
25 Fenne van Regteren 2007 De Schouw 00:13:45 00:13:42
26 Dionne van Beek 2009 De Tweeklank 00:13:52 00:13:48
27 Frederique van Steenpaal 2007 De Fontein 00:14:20 00:14:18
28 Neve Broeren 2009 00:14:23 00:14:17
29 Anne van Weverwijk 2008 Willem Alexanderschool 00:14:28 00:14:27
30 Delicia Koestering 2010 00:14:29 00:14:23
31 Fleur Manten 2009 Willem Alexanderschool 00:14:30 00:14:26
32 Norah Derksen 2009 Willem Alexanderschool 00:14:30 00:14:27
33 Esmay Vergeer 2007 De Evenaar 00:14:47 00:14:44
34 Suzie Dijkstra 2008 Willem Alexanderschool 00:14:57 00:14:52
35 Angel den Oudsten 2008 Willem Alexanderschool 00:14:57 00:14:52
36 Ashley Koot 2010 Willem Alexanderschool 00:15:14 00:15:12
37 Danijela van den Bosch 2009 00:19:19 00:19:13

 

5MSEN (5 km wedstrijd- en recreatieloop)

Plts Naam Jaar Woonplaats/vereniging Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Jesse Fokkenrood 2002 U-Track 00:15:54 00:15:53
2 Michiel Meulemans 1984 Run-Inn 00:16:39 00:16:38
3 Jelle van Rossum 1999 Atverni 00:17:46 00:17:45
4 Boyd Declercq 1982 Almere 00:17:56 00:17:55
5 René Gelens 1980 Hellas 00:18:36 00:18:35
6 Erik Sleeking 1985 Atverni 00:18:51 00:18:49
7 Bram Dijkers 1985 Hellas 00:18:52 00:18:50
8 Björn van Rooij 1983 Woerden 00:19:02 00:19:01
9 Jarco Nijland 1981 Vianen 00:19:15 00:19:14
10 Michiel van der Sluis 1979 Hellas 00:19:18 00:19:16
11 Wijnand Fransen 1980 Nieuwegein 00:19:23 00:19:22
12 Randy Broers 1982 Hellas 00:19:25 00:19:24
13 Andre van Ooij 1981 Houten 00:19:33 00:19:32
14 Dustin Schetters 1983 Trecho 00:19:59 00:19:56
15 Ralph van de Pol 1980 Vianen 00:20:31 00:20:30
16 Robbert Jan van de Pol 1983 Vianen 00:20:57 00:20:56
17 Max Ruijssenaars 2001 Nieuwegein 00:21:39 00:21:36
18 Niek van Rossum 2001 Nieuwegein 00:21:44 00:21:42
19 Laurens Harkema 1992 Utrecht 00:21:49 00:21:29
20 Hidde Woldendorp 2004 Atverni 00:21:50 00:21:49
21 Jarek Rzad 1977 Nieuwegein 00:21:57 00:21:51
22 Luc Nederpel 2004 Atverni 00:21:58 00:21:58
23 Maxwell Bayer 2004 AV Zuidwal 00:22:09 00:22:08
24 Kees Brouwer 1974 IJsselstein 00:22:28 00:22:23
25 Frank Tronco 1988 Nieuwegein 00:22:35 00:22:32
26 Delano van den Bosch 2002 IJsselstein 00:23:05 00:22:58
27 Geert Brouwers 1980 Run-Inn 00:23:12 00:22:59
28 Owen van Erven 1981 Nieuwegein 00:23:13 00:23:11
29 Sharif Moeniralm 1978 IJSSELSTEIN 00:23:21 00:23:13
30 Wesley Blok 1999 Driel 00:23:39 00:23:35
31 Tomas Klingen 1987 Utrecht 00:24:01 00:23:31
32 Jeroen van Zanten 1984 Driel 00:24:04 00:24:00
33 Joseph Adepeju 2005 Atverni 00:24:10 00:24:10
34 Pablo Zegwaart 2003 Atverni 00:25:00 00:24:38
35 Peter Schokker 1985 Utrecht 00:25:00 00:24:54
36 Davey Kropf 1992 Nieuwegein 00:25:21 00:25:15
37 Kim Steijling 1982 Soesterberg 00:25:56 00:25:49
38 Jesper Ahsmann 1984 Utrecht 00:27:21 00:26:57
39 Hidde Zweekhorst 2001 Nieuwegein 00:27:23 00:27:07
40 Sander Kaldenhoven 1982 Nieuwegein 00:28:03 00:27:31
41 Koen van de Kerkhof 1992 Houten 00:28:42 00:28:08
42 Michel Lerou 1976 Utrecht 00:28:53 00:28:36
43 Alexander de Waard 1979 Nieuwegein 00:28:56 00:28:31
44 Alex Bovenschen 1974 Nieuwegein 00:28:59 00:28:45
45 Sebastiaan van Breukelen 1978 Koveni 00:29:09 00:28:47
46 Pong Hu 1983 Nieuwegein 00:29:09 00:28:47
47 Ralph Vangangel 2006 IJsselstein 00:29:29 00:29:27
48 Nordin Sahil 1989 Nieuwegein 00:29:39 00:29:24
49 Raimy van Dokkum 2006 Schalkwijk 00:31:25 00:31:02
50 Peter van Dokkum 1983 Schalkwijk 00:31:31 00:31:09
51 Johan Aangeenbrug 1977 Moerdijk 00:33:21 00:33:03
52 Peter Schoonderwoerd 1977 De Meern 00:34:25 00:33:54
53 Sven van Alem 1996 Bushido Nieuwegein 00:35:10 00:34:40
54 Gino van Ramele 2005 De Voltreffer 00:36:04 00:35:51
55 Dyon Verkruijssen 1993 Nieuwegein 00:36:42 00:36:18
56 Sander Nilsson 1975 Nieuwegein 00:41:46 00:41:20

 

5VSEN (5 km wedstrijd- en recreatieloop)

Plts Naam Jaar Woonplaats/vereniging Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Lise Fokkenrood 2005 Nieuwegein 00:22:05 00:22:04
2 Dagnar Wielinga 2005 IJsselstein 00:24:31 00:24:19
3 Klaartje Slot 1988 Utrecht 00:25:00 00:24:54
4 Senna van Angelen 2005 Nieuwegein 00:25:21 00:25:20
5 Maud van Wouw 1999 Nieuwegein 00:26:31 00:26:21
6 Charlotte Pluta 2002 Atverni 00:26:38 00:26:36
7 Danique van den Bosch 1998 IJsselstein 00:26:53 00:26:47
8 Karen Meelker 1988 Utrecht 00:27:23 00:27:07
9 Marieke van de Hoef 1976 Nieuwegein 00:27:59 00:27:36
10 Maureen van Rooijen 1993 Nieuwegein 00:28:26 00:28:10
11 Ilona Tammer 1987 Nieuwegein 00:28:26 00:28:10
12 Laura Kragten 1996 Oosterhout 00:29:01 00:28:44
13 Renee Vermeeren 1997 Groningen 00:29:30 00:29:21
14 Donna Zegwaart 2001 Nieuwegein 00:29:31 00:29:08
15 Silvia Bos 1979 IJsselstein 00:29:39 00:29:14
16 Maureen Versteeg 2006 KRC Rolling 00:29:46 00:29:30
17 Sandra van Erven 1982 Soesenzo Outdoor Challenge 00:30:06 00:29:55
18 Danielle van der Greft 1992 Nieuwegein 00:30:09 00:29:57
19 Eva Hoefman 1989 Utrecht 00:30:24 00:30:10
20 Manon Selderbeek 1979 Atverni 00:30:37 00:30:21
21 Ester Weerdenburg 1994 Nieuwegein 00:30:44 00:30:35
22 Gina Ertana 1977 IJsselstein 00:30:54 00:30:46
23 Zoë Coert 2005 IJsselstein 00:30:55 00:30:39
24 Estelle Hurts 2004 IJsselstein 00:30:57 00:30:41
25 Celeste de Jong 1992 Nieuwegein 00:31:56 00:31:28
26 Sonja Nieboer 1974 Nieuwegein 00:32:14 00:31:52
27 Melanie Klutz 1986 Hagestein 00:32:18 00:31:49
28 Cheryl Stekelenburg 1997 Leeuwarden 00:32:20 00:31:51
29 Christy 't Hart 1993 Nieuwegein 00:32:28 00:31:56
30 Ilse Groenouwe 1978 REactive 00:33:25 00:33:11
31 Judith Huizinga 1976 Nieuwegein 00:33:39 00:33:10
32 Gabrielle Vermeulen 1980 Houten 00:33:40 00:33:13
33 Sonja Koster 1978 Nieuwegein 00:33:52 00:33:24
34 Ariette Dobbenberg 1975 Nieuwegein 00:34:04 00:33:36
35 Simone Verrips 1985 Nieuwegein 00:34:11 00:34:04
36 Danielle de Nijs 1978 Nieuwegein 00:34:13 00:33:50
37 Jorinde Pleiter 1976 Utrecht 00:34:15 00:33:47
38 Nathalie Hoekstra 1981 Nieuwegein 00:34:21 00:33:58
39 Stephanie Gilijamse 1983 Nieuwegein 00:34:24 00:33:59
40 Claudia Ringnalda 1974 De Meern 00:34:25 00:33:55
41 Kathleen Rademaker 1979 Nieuwegein 00:34:25 00:33:58
42 Annelies Heijmans 1984 Nieuwegein 00:35:12 00:35:01
43 Sandra Baars - Van der Haar 1975 IJsselstein 00:35:24 00:34:59
44 Marloes van Kessel 1977 REactive 00:35:28 00:35:15
45 Judith Klaris 1978 Alkmaar 00:37:09 00:36:41
46 Tina de Graaf 1982 Nieuwegein 00:38:25 00:38:19
47 Francesca Pinidis 1996 Maarssen 00:39:13 00:39:02
48 Katinga Vermeulen 1974 Kerkdriel 00:41:44 00:41:18

 

5M45 (5 km wedstrijd- en recreatieloop)

Plts Naam Jaar Woonplaats/vereniging Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Zenon Nowak 1971 Mafia Team Lubliniec 00:17:48 00:17:46
2 Marcel van der Plaat 1972 Veteranen Nederland 00:18:43 00:18:41
3 Theo van Velzen 1967 Atverni 00:18:51 00:18:49
4 Robbie van Dijk 1972 Body Run 00:19:20 00:19:18
5 Reinier van Dijken 1969 PK Loopgroep 00:19:59 00:19:58
6 John Vermeeren 1966 Houten 00:21:55 00:21:47
7 Pieter Rijken 1969 Houten 00:22:29 00:22:19
8 Eric Maton 1967 Nieuwegein 00:23:22 00:23:17
9 André van Wouw 1965 Nieuwegein 00:23:48 00:23:39
10 Jaap Groenhof 1964 Nieuwegein 00:25:36 00:25:23
11 Jan-Willem Hogeweg 1963 Houten 00:25:47 00:25:23
12 Martijn Tuinman 1973 Bemmel 00:26:45 00:26:10
13 Leendert van der Waal 1970 IJsselstein 00:28:39 00:28:20
14 Dennis Vangangel 1971 IJsselstein 00:29:33 00:29:30
15 Tim van der Heijden 1972 Utrecht 00:30:39 00:30:31
16 Robert Vos 1966 Nieuwegein 00:33:38 00:33:13
17 Lodewijk Borsboom 1970 Nieuwegein 00:39:21 00:38:52
18 Rakesh Goerdayal 1972 Fitness de Mix 00:42:10 00:41:43

 

5V45 (5 km wedstrijd- en recreatieloop)

Plts Naam Jaar Woonplaats/vereniging Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Angelique Reitsma 1969 Loopgroep Bunnik 00:24:08 00:24:04
2 Netty Bronkhorst 1965 Vuren 00:26:14 00:26:09
3 Josien Slingerland - Van Harten 1969 Nieuwegein 00:26:29 00:26:19
4 Marianne Oostveen 1967 Hellas 00:26:58 00:26:51
5 Katalin Keijzer 1972 Nieuwegein 00:27:24 00:27:01
6 Emma van Dopperen - Wildeman 1967 Tiel 00:29:47 00:29:46
7 Sylvia de Jong 1968 Nieuwegein 00:31:56 00:31:29
8 Marisca Nijland 1963 Odijk 00:33:06 00:32:36
9 Martine Liefers 1970 Bunnik 00:33:06 00:32:37
10 Anne Giesen 1969 Bunnik 00:33:40 00:33:18
11 Tanja Vermeeren 1963 Houten 00:41:11 00:40:38

 

5M55 (5 km wedstrijd- en recreatieloop)

Plts Naam Jaar Woonplaats/vereniging Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Rik Pennartz 1961 AV Sparta 00:21:05 00:21:00
2 Robert de Smet 1946 Atverni 00:21:42 00:21:39
3 Abel Bakema 1961 Houten 00:22:41 00:22:37
4 Ries van Os 1952 Hellas 00:22:46 00:22:41
5 Harry Vredendaal 1947 Nieuwegein 00:22:48 00:22:39
6 Werner Martens 1963 AVVN 00:22:50 00:22:47
7 Sietse Harkema 1957 Vianen 00:26:22 00:26:01
8 Roeland Franck 1962 Culemborg 00:26:45 00:26:10
9 Jan Foon 1949 Nieuwegein 00:28:35 00:28:27
10 Kees Kragten 1959 Oosterhout 00:29:01 00:28:44
11 Antoon Spithoven 1953 Utrecht 00:30:31 00:29:57
12 Kees Maton 1959 Nieuwegein 00:30:52 00:30:39
13 Sjaak Maton 1961 Nieuwegein 00:31:53 00:31:41
14 Theo Vork 1938 avVN 00:32:02 00:31:57
15 Hans Stekelenburg 1962 Vianen 00:32:21 00:31:51
16 Frans van de Kerkhof 1956 Houten 00:32:40 00:32:04
17 Karel de Kruijf 1956 Nieuwegein 00:32:49 00:32:37
18 Johan van Santen 1953 AVVN 00:34:37 00:34:26
19 Maurice Fernandes Mendes 1956 Atverni 00:34:51 00:34:35
20 Hans Heijmans 1953 Nieuwegein 00:35:13 00:35:02
21 Jacques van der Heijden 1946 Nieuwegein 00:36:19 00:36:12
22 Arie Versteeg 1941 Nieuwegein 00:36:43 00:36:25

 

5V55 (5 km wedstrijd- en recreatieloop)

Plts Naam Jaar Woonplaats/vereniging Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Hubertine Hingstman 1953 Houten 00:24:52 00:24:47
2 Froukje Boukes 1956 Schoonhoven 00:30:43 00:30:24
3 Carla Swart 1962 Atverni 00:32:52 00:32:37
4 Corry Huffels 1950 Amersfoort 00:34:53 00:34:42

 

10MSEN (10 km wedstrijd- en recreatieloop)

Plts Naam Jaar Woonplaats/vereniging Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Michael Woerden 1975 De Veenlopers 00:36:33 00:36:31 00:18:07
2 Roberto Sassmannshausen 1980 PAC 00:37:26 00:37:22 00:18:45
3 Gideon Habtab 1976 Hellas 00:37:51 00:37:50 00:18:28
4 Pieter Bax 1989 PAC 00:37:57 00:37:52 00:18:44
5 Matthijs Monster 1978 Hellas 00:38:31 00:38:27 00:18:50
6 Justin Scheffers 1992 PAC 00:39:16 00:39:12 00:19:02
7 Bart Bonants 1982 Nijmegen 00:39:25 00:39:21 00:19:15
8 Bob Lawende 1985 EUR-Roadrunners 00:39:39 00:39:37 00:19:19
9 Jeroen van der Meer 1978 Atverni 00:41:28 00:41:24 00:20:01
10 Dries Agten 1988 Sint-Pieters-Woluwe 00:41:41 00:41:32 00:20:59
11 Pascal Baard 1980 Utrecht 00:41:44 00:41:42 00:20:06
12 Ramses Groot 1981 Nieuwegein 00:41:48 00:41:38 00:20:52
13 Theun van der Wiel 1986 Atverni 00:42:15 00:42:11 00:20:32
14 Robert Alings 1981 Nieuwegein 00:44:16 00:44:13 00:21:09
15 Frank van Doorn 1989 Vianen 00:44:51 00:44:46 00:22:02
16 Tom Reusch 1991 Utrecht 00:44:56 00:44:37 00:21:48
17 Tim Kerkhof 1980 Nieuwegein 00:45:08 00:45:05 00:21:33
18 Wilfred Torcque 1981 Nieuwegein 00:45:12 00:45:05 00:22:15
19 Hugo van Drie 1985 Nieuwegein 00:45:18 00:44:58 00:21:52
20 Jasper Hek 1982 IJsselstein 00:45:42 00:45:18 00:22:14
21 Gerbrand van Ommen 1977 Nieuwegein 00:46:28 00:46:06 00:22:11
22 Frank van Schaik 1987 Jodaro Gym 00:46:37 00:46:13 00:22:46
23 Wouter Hageman 1988 Utrecht 00:46:45 00:46:32 00:22:05
24 Harmen Binnema 1979 Utrecht 00:46:52 00:46:35 00:22:33
25 Adi Chorev 1974 Nieuwegein 00:47:16 00:47:05 00:22:47
26 Gertjan Ruitenberg 1989 Hendrik-Ido-Ambacht 00:47:31 00:47:24 00:24:07
27 Jeroen van Barneveld 1986 Vianen 00:47:54 00:47:50 00:22:00
28 Maarten Janmaat 1976 Nieuwegein 00:47:56 00:47:49 00:23:16
29 Hessel Schouten 1993 Harmelen 00:48:08 00:47:37 00:24:48
30 Alex Hofland 1983 Nieuwegein 00:48:10 00:47:46 00:23:41
31 Menno Hordijk 1978 Atverni 00:48:35 00:48:28 00:23:56
32 Johan Smits 1986 PWLC 00:48:42 00:48:30 00:22:36
33 Ivo Langbroek 1978 Atverni 00:49:04 00:48:55 00:24:16
34 Frank Lucassen 1980 Nieuwegein 00:49:32 00:49:05 00:24:30
35 Stijn Snijder 1992 Nieuwegein 00:49:51 00:49:27 00:25:18
36 Henno Hanselaar 1977 Nieuwegein 00:49:55 00:49:34 00:23:20
37 John Valkenburg 1979 Nieuwegein 00:49:59 00:49:40 00:24:31
38 Sjoerd Klumper 1979 Culemborg 00:50:10 00:49:48 00:25:25
39 Hajo van Duinhoven 1981 Nieuwegein 00:50:11 00:49:45 00:25:38
40 Sander Geurtsen 1979 Nieuwegein 00:50:13 00:50:05 00:24:08
41 Adriaan Molendijk 1996 IJsselstein 00:50:39 00:50:34 00:23:18
42 Dennis van Spanjen 1992 Harmelen 00:50:47 00:50:16 00:24:48
43 Marc Tersteeg 1982 IJsselstein 00:50:55 00:50:41 00:24:09
44 Sander Steenbrink 1988 Nieuwegein 00:51:23 00:51:10 00:24:36
45 Dionysios Kokkoris 1981 Utrecht 00:51:30 00:51:23 00:25:14
46 Pim Vendrig 1985 Utrecht 00:51:44 00:51:31 00:25:07
47 Jaap Oldewarris 1979 Nieuwegein 00:52:07 00:51:39 00:25:40
48 Erwin van den Berg 1984 Hilversum 00:52:10 00:52:06 00:26:16
49 Mark Loor 1976 Nieuwegein 00:52:26 00:52:15 00:25:13
50 Jeroen Vonk 1981 IJsselstein 00:52:29 00:52:19 00:25:39
51 Timo van Noort 1995 Nieuwegein 00:52:45 00:52:35 00:25:56
52 Geoffrey van der Linden 1979 Nieuwegein 00:54:01 00:53:54 00:25:18
53 Dennis van Weenen 1985 Nieuwegein 00:54:02 00:53:31 00:28:13
54 Wouter Lijnberg 1985 Nieuwegein 00:54:03 00:54:00 00:27:21
55 Cor Ducro 1982 IJsselstein 00:54:20 00:54:10 00:25:51
56 Marcel Volaart 1978 Koveni 00:54:57 00:54:33 00:27:36
57 Hans Smiesing 1980 STV Lekstreek 00:55:05 00:54:36 00:27:22
58 Lars Kortleve 1992 Hardinxveld-Giessendam 00:55:50 00:55:29 00:28:26
59 Jan Willem de Lang 1974 Snelrewaard 00:56:00 00:55:52 00:26:47
60 Jan-Willem Kuipers 1977 Nieuwegein 00:56:04 00:55:44 00:27:19
61 Berry Koet 1977 Nieuwegein 00:56:13 00:56:01 00:26:48
62 Arno van der Harst 1985 IJsselstein 00:56:29 00:56:00 00:29:23
63 Michel van der Ven 1992 Utrecht 00:56:47 00:56:39 00:26:27
64 William Gilijamse 1981 Nieuwegein 00:57:14 00:56:49 00:28:30
65 Jeroen den Uijl 1974 REactive 00:57:57 00:57:43 00:27:56
66 Tim Ijpenga 1996 Nieuwegein 00:58:08 00:57:38 00:29:09
67 Jelle Ijpenga 1999 Nieuwegein 00:58:09 00:57:38 00:29:07
68 Marco van Weverwijk 1979 Koveni 00:58:09 00:57:45 00:28:07
69 Pim van Nispen 1986 Nieuwegein 00:58:26 00:58:11 00:28:59
70 Pieter van Beurden 1980 Nieuwegein 00:58:55 00:58:39 00:27:50
71 Sander Werkhoven 1982 Nieuwegein 00:59:22 00:59:05 00:28:55
72 Okke Meeuwes 1985 Wageningen 00:59:22 00:59:11 00:28:03
73 Stefan de Vries 1990 Nieuwegein 00:59:49 00:59:19 00:29:45
74 Patrick Vunderink 1991 Nieuwegein 01:00:01 00:59:39 00:29:41
75 David van Mechelen 1982 IJsselstein 01:00:51 01:00:31 00:29:19
76 Laurens Daalhuizen 1976 Nieuwegein 01:01:10 01:00:37 00:29:45
77 Meinard van Steeg 1977 Haarsteeg 01:03:41 01:03:13 00:30:04
78 Jordy Prijs 1990 Nieuwegein 01:12:40 01:12:13 00:34:43
79 Tom Hellevoort 1995 Nieuwegein 01:12:46 01:12:18 00:34:43

 

10VSEN (10 km wedstrijd- en recreatieloop)

Plts Naam Jaar Woonplaats/vereniging Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Carolien Verschure 1993 Utrecht 00:45:56 00:45:44 00:22:03
2 Wendy Beekes 1985 Atverni 00:48:48 00:48:39 00:24:03
3 Jarka Kortleve 1996 Leerdam 00:51:39 00:51:21 00:25:38
4 Janneke Westerhof 1976 Rotterdam 00:51:41 00:51:31 00:24:56
5 Lisette Kunst 1987 Hilversum 00:53:11 00:53:08 00:26:37
6 Maxime van der Ven 1995 Loopgroep Houten 00:54:42 00:54:33 00:26:26
7 Jitske Schaapveld 1979 Nieuwegein 00:55:09 00:55:04 00:26:06
8 Caroline Schrenker 1990 Utrecht 00:55:17 00:55:09 00:26:29
9 Sabine Veldsink 1980 IJsselstein 00:55:42 00:55:16 00:28:00
10 Chantal Kamphuis 1979 Nieuwegein 00:55:44 00:55:09 00:27:48
11 Floortje Wijma 1985 Nieuwegein 00:55:58 00:55:33 00:27:59
12 Anouk van Ling 1977 Nieuwegein 00:57:16 00:57:14 00:27:30
13 Inge van der Steen 1983 Atverni 00:58:13 00:57:58 00:28:42
14 Maria Buitendijk 1980 Nieuwegein 00:58:50 00:58:40 00:28:46
15 Carolien Huijgen 1986 Utrecht 00:58:53 00:58:33 00:28:32
16 Nomen Nescio Utrecht 00:58:53 00:58:33 00:28:31
17 Chaerrelle Simon 1986 Nieuwegein 00:59:05 00:58:51 00:29:18
18 Karin Nobel 1974 Aquarijn 01:01:10 01:00:37 00:29:46
19 Martine Föderl 1975 Nieuwegein 01:01:14 01:00:42 00:29:41
20 Evelien de Boer 1984 Atverni 01:01:41 01:01:25 00:29:42
21 Lia van Breukelen 1981 Koveni 01:03:00 01:02:37 00:30:22
22 Suzanne Buijs 1991 Nieuwegein 01:03:10 01:02:53 00:30:15
23 Paulien Leeuwenburgh 1983 Schiedam 01:03:38 01:03:27 00:29:26
24 Monique Tjong Kim Sang 1975 Vianen 01:05:29 01:05:09 00:32:00
25 Petra Aangeenbrug 1991 Hardinxveld-Giessendam 01:05:53 01:05:35 00:33:12
26 Wendy van der Blom - Klijn 1983 AV Statina 01:06:09 01:05:37 00:32:15
27 Arwen Schat 1989 Jodaro Gym 01:06:27 01:06:03 00:30:13

 

10M45 (10 km wedstrijd- en recreatieloop)

Plts Naam Jaar Woonplaats/vereniging Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Boudewijn Happé 1969 Atverni 00:37:34 00:37:33 00:18:33
2 Olaf Hermsen 1973 Nieuwegein 00:39:17 00:39:12 00:19:18
3 Hans Boender 1972 IJsselstein 00:40:53 00:40:51 00:20:04
4 Alex van den Berg 1971 Atverni 00:42:25 00:42:22 00:20:43
5 Kees-Jan Verwaal 1965 Phoenix 00:42:59 00:42:57 00:20:33
6 Jean-Paul Westdijk 1971 Leusden 00:44:19 00:44:10 00:21:28
7 Yiri IJsselsteijn 1971 Nieuwegein 00:44:21 00:44:16 00:21:43
8 Edwin Evengroen 1968 Gouderak 00:44:24 00:44:19 00:21:50
9 Willem de Berk 1971 Nieuwegein 00:44:52 00:44:43 00:22:08
10 Martin Ruizeveld 1967 IJsselstein 00:45:24 00:45:16 00:22:10
11 Michel Velthuis 1972 Baarn 00:45:44 00:45:36 00:22:14
12 Nico Klomp 1970 Zeist 00:45:44 00:45:40 00:22:10
13 Wojciech Slawiak 1967 Maarssen 00:46:09 00:46:00 00:23:19
14 Arie den Oudsten 1972 Nieuwegein 00:46:32 00:46:30 00:22:10
15 Paul van den Nieuwenhuijzen 1971 Reactive 00:46:54 00:46:42 00:22:44
16 Mats Teeuw 1969 Utrecht 00:47:09 00:47:02 00:23:21
17 Cor Wilders 1971 Nieuwegein 00:47:30 00:47:22 00:23:07
18 Willem van Weelden 1968 Nieuwegein 00:48:37 00:48:23 00:24:30
19 Raymond van der Mueren 1968 Nieuwegein 00:50:24 00:50:11 00:24:41
20 Frans Willem Engelhart 1971 Fortius 00:51:12 00:51:01 00:22:20
21 Sjaak Derksen 1971 Nieuwegein 00:51:49 00:51:41 00:25:06
22 Albert van Wingaarden 1972 Vianen 00:51:52 00:51:37 00:25:39
23 Gerton Looijen 1972 Nieuwegein 00:52:15 00:51:44 00:26:31
24 John Gerritse 1973 Nieuwegein 00:52:20 00:52:13 00:25:26
25 Luc Scheidel 1969 Nieuwegein 00:52:41 00:52:37 00:25:18
26 Barry Slot 1971 REactive 00:53:03 00:52:49 00:26:08
27 Peter Vermeulen 1969 Nieuwegein 00:53:21 00:53:01 00:26:28
28 Matthieu Schenk 1971 Hellas 00:53:24 00:53:19 00:25:37
29 Arjan van Eck 1971 Nieuwegein 00:54:00 00:53:36 00:25:51
30 Anton van den Hurk 1971 Houten 00:54:01 00:53:37 00:25:51
31 Enver Tanriverdi 1964 Atverni 00:54:26 00:54:22 00:25:41
32 Mark Meijer 1968 Nieuwegein 00:54:53 00:54:45 00:26:46
33 Marco Blokland 1971 De Meern 00:55:04 00:54:40 00:27:10
34 Eric Kamphuis 1967 Nieuwegein 00:55:26 00:54:52 00:27:47
35 Frans Voogd 1967 Nieuwegein 00:55:30 00:55:26 00:26:36
36 René van Gils 1964 IJsselstein 00:56:58 00:56:37 00:27:40
37 Gerard Krijnen 1963 Bunnik 00:58:33 00:58:18 00:27:41
38 Robbie Tinggal 1966 Nieuwegein 01:01:04 01:00:35 00:30:34
39 Dennis van der Straten 1969 IJsselstein 01:01:06 01:00:45 00:27:45
40 Peter van der Ven 1970 Nieuwegein 01:01:44 01:01:30 00:27:44
41 Jaharie Kranenburg 1973 Nieuwegein 01:02:16 01:01:46 00:30:37
42 Wim de Paauw 1964 Nieuwegein 01:04:45 01:04:23 00:31:46
43 Arne Tjong Kim Sang 1970 Vianen 01:05:29 01:05:10 00:32:00
44 Ray van de Mortel 1969 Houten 01:11:06 01:10:33 00:33:38

 

10V45 (10 km wedstrijd- en recreatieloop)

Plts Naam Jaar Woonplaats/vereniging Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Irene van Enckevort 1973 Loopgroep Houten 00:46:44 00:46:38 00:22:39
2 Angela Ruizeveld 1968 IJsselstein 00:53:53 00:53:46 00:26:12
3 Miranda Looijen 1972 Nieuwegein 00:57:03 00:56:33 00:27:34

 

10M55 (10 km wedstrijd- en recreatieloop)

Plts Naam Jaar Woonplaats/vereniging Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Henry Vredendaal 1957 Atverni 00:43:55 00:43:46 00:22:02
2 Raymond Linkers 1961 Hellas 00:45:31 00:45:24 00:22:12
3 Peter Nibbelke 1959 Loopgroep Houten 00:46:08 00:46:01 00:22:44
4 Wim Rottier 1960 BAV 00:46:17 00:45:58 00:23:17
5 Leks van der Horst 1951 avVN 00:48:42 00:48:40 00:24:01
6 René Kwant 1958 Nieuwegein 00:49:58 00:49:52 00:23:58
7 Hans van der Ven 1957 Loopgroep Houten 00:50:03 00:49:55 00:24:24
8 Willem Engel 1954 Vianen 00:50:30 00:50:27 00:24:23
9 Arie Nouwen 1961 Fortius 00:52:27 00:52:09 00:25:38
10 Hans Ras 1962 U-track 00:52:53 00:52:19 00:25:50
11 William Mettendaf 1960 Nieuwegein 00:52:55 00:52:35 00:26:37
12 Frits Poppen 1955 Vanen 00:53:21 00:53:03 00:25:47
13 Toon van Bemmel 1955 Loopgroep Aart Stigter 00:53:48 00:53:30 00:27:21
14 Olav Baart 1959 Nieuwegein 00:54:04 00:53:43 00:25:36
15 Wim Duivis 1943 Atverni 00:54:08 00:53:50 00:26:20
16 Gerard Vissers 1950 Atverni 00:55:24 00:55:06 00:27:19
17 Hans Oostindiën 1946 BAV 00:55:34 00:55:23 00:27:17
18 Theo Wouters 1956 IJsselstein 00:59:51 00:59:34 00:27:12
19 Frans van der Meer 1953 De Bosbaan 01:00:18 01:00:01 00:27:28
20 Gijs Maas 1959 Hellas 01:00:21 00:59:45 00:28:33
21 Edmond Walma 1953 Schoonhoven 01:00:58 01:00:28 00:29:24
22 Wim Westbroek 1956 Nieuwegein 01:05:38 01:05:21 00:31:53
23 Arjen Molendijk 1960 IJsselstein 01:05:58 01:05:31 00:31:01
24 Paul Reusch 1951 Nieuwegein 01:08:09 01:07:50 00:32:35
25 Mark Leenders 1954 Nieuwegein 01:09:56 01:09:40 00:33:54
26 Hans Hellevoort 1956 Nieuwegein 01:12:41 01:12:14 00:34:44

 

10V55 (10 km wedstrijd- en recreatieloop)

Plts Naam Jaar Woonplaats/vereniging Brutotijd Nettotijd Tussentijd
1 Marijke Kroon 1959 Vinkeveen 00:49:13 00:49:09 00:24:33
2 Marjan Verduijn 1963 Atverni 00:53:07 00:52:48 00:26:27
3 Petra van Leeuwen 1955 Atverni 00:54:49 00:54:31 00:26:37

 
Scholenklassement

SCHOLENKLASSEMENT 1 km kinderloop
1Willem Alexanderschool jongens
Thijs Beswick
Raphaël Hofman
Luuk Hofs
meisjes
Maaike Gerssen
Anne-Sophie Favier
Guusje Verweij
 
00:04:49
00:05:24
00:05:25
 
00:04:58
00:06:18
00:06:24
  totaaltijd00:33:18
 
2De Tweeklank jongens
Milan van der Linden
Sil van Dongen
Dean Denneman
meisjes
Eline Uittenbosch
Zuzia Krajewska
Nasira Mellouki
 
00:04:40
00:05:17
00:05:38
 
00:06:20
00:06:26
00:07:08
  totaaltijd00:35:29
 
 Koningin Beatrixschool jongens
Milo Valk
Fedde Spruijt
Nout Spruijt
meisjes
 
00:05:07
00:06:23
00:07:43
 
 
 De Krullevaar jongens
Sem Hu
Richano Harinarain
Thijs Hu
meisjes
Kaitlin Kerkhof
 
00:05:39
00:06:20
00:09:28
 
00:09:01
 
 Lucas Galecop jongens
Elian Lamers
Jaydey Gerritse
Ibe van Duinhoven
meisjes
Julia Pronk
Chiara Gerritse
 
00:07:27
00:07:55
00:09:03
 
00:06:30
00:06:32
 
SCHOLENKLASSEMENT 2 km jeugdloop
1Willem Alexanderschool jongens
Finn Ansing
Maurits Favier
Benny van Ramele
meisjes
Sanne van Zwam
Liza Burger
Hailey Adama
 
00:09:48
00:10:25
00:11:11
 
00:11:58
00:12:05
00:12:07
  totaaltijd01:07:34
 
2De Tweeklank jongens
Jasper van Eck
Robin Gorissen
Milan van Beek
meisjes
Liz Schoonhoven
Naomi Hordijk
Dionne van Beek
 
00:09:28
00:11:00
00:12:03
 
00:10:13
00:12:47
00:13:48
  totaaltijd01:09:19
 
 Lucas Galecop jongens
Ot Glas
Floris van Baar
Thomas Pronk
meisjes
 
00:09:56
00:10:23
00:10:40
 
 
 De Fontein jongens
meisjes
Jasmijn van Steenpaal
Maartje van Steenpaal
Frederique van Steenpaal
 
 
00:09:31
00:13:16
00:14:18
 
 De Zuiderkroon jongens
Kean Fokkert
Maarten Egas
Joël van der Linden
meisjes
Fabine Merkus
 
00:09:19
00:09:26
00:09:56
 
00:09:59