De Sluizenloop Nieuwegein 2017 is net geweest.
Uitslagen Sluizenloop Nieuwegein 2017

1250J 1,25 km kinderloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Simon Hoogenhout2009Willem Alexanderschool00:05:3300:05:32
2Thomas Eykhout2010De Toonladder Galecop00:05:3500:05:34
3Milan van der Linden2011De Tweeklank00:05:3900:05:39
4Camiel van Ek2010Maaspleinschool00:05:5200:05:51
5Rohan Kuijper2010De Zuiderkroon00:05:5900:05:58
6Thijs Koning2010 00:06:1300:06:09
7Thijs Beswick2011Willem Alexanderschool00:06:1300:06:12
8Maurits Favier2010Willem Alexanderschool00:06:2700:06:26
9Jort van Scheppingen2010Willem Alexanderschool00:06:3100:06:29
10Milan van Beek2009De Tweeklank00:06:3200:06:30
11Douwe de Joode2011De Toonladder Galecop00:06:3800:06:33
12Kian Beemer2011Christoffel00:06:5300:06:52
13Marcus Stol2009De Tweeklank00:06:5700:06:54
14Raphael Hofman2011Willem Alexanderschool00:06:5700:06:54
15Boris Doves2010Willem Alexanderschool00:06:5700:06:56
16Maas van Bree2011 00:06:5800:06:56
17Sander van Baar2010Lucas Galecop00:06:5800:06:57
18Dean Denneman2011De Tweeklank00:07:0200:07:00
19Tobian Merkus2012De Zuiderkroon00:07:0500:07:03
20Thijs Wind2009Willem Alexanderschool00:07:0600:07:01
21Sil van Dongen2011De Tweeklank00:07:0700:07:05
22Soriba Bayo2012De Zuiderkroon00:07:1100:07:00
23Hugo Verweij2009Willem Alexanderschool00:07:1200:06:59
24Quinten Oostveen2010Willem Alexanderschool00:07:1600:07:12
25Mike Kreugel2010Daltonschool UniQ00:07:2800:07:27
26Siebe van Andel2009De Zuiderkroon00:07:3100:07:30
27Bram Plinck2011De Torenuil00:07:3700:07:27
28Jelle Siebers2010De Zuiderkroon00:07:3700:07:35
29Luke Brown2010De Veldrakker00:07:3700:07:36
30Siem Penninkx2011De Torenuil00:07:3900:07:29
31Sem Hu2010De Krullevaar00:07:4300:07:32
32Björn van de Werke2010Willem Alexanderschool00:07:4900:07:43
33Jesse Huizinga2011De Tweeklank00:07:5200:07:45
34Siebe de Joode2012De Toonladder Galecop00:07:5400:07:49
35Luc Engberts2010De Veldrakker00:07:5700:07:56
36Robin van der Meer2011 00:08:0100:07:48
37Thom Dreijer2010De Zuiderkroon00:08:0100:07:59
38Milo Valk2011Beatrixschool Zuilenstein00:08:1400:08:06
39Thom Scherrenberg2012 00:08:1500:08:12
40Rick van Beek2011De Tweeklank00:08:1600:08:11
41Brett Steenbeek2012Willem Alexanderschool00:08:1800:08:11
42Lennon Bakker2010Daltonschool UniQ00:08:2400:08:21
43Bram Geurtsen2012De Twaalfruiter00:08:2500:08:18
44Fedde Spruijt2010Beatrixschool Zuilenstein00:08:2900:08:22
45Thyas Klerk2012De Tweeklank00:08:3600:08:31
46Rens Pols2011Drie Koningen00:08:4100:08:31
47Timo Galesloot2010De Tweeklank00:08:4700:08:34
48Jesse Langbroek2013De Trompetvogel00:08:4700:08:37
49Lars Galesloot2010De Tweeklank00:08:5000:08:37
50Jaydey Gerritse2012Lucas Galecop00:08:5800:08:54
51Sylvester Nienhuis2011De Evenaar00:08:5900:08:43
52Sven van der Mark2010De Trompetvogel00:09:0900:08:57
53Ivar van den Brink2010De Krullevaar00:09:2800:09:22
54Ties van der Stroom2012De Wegwijzer00:09:3600:09:29
55Kenan Jacobs2011De Vleugel00:09:5000:08:53
56Thijs van Schijndel2012De Tweeklank00:09:5300:09:46
57Lars Fidom2012Willem Alexanderschool00:10:0300:09:58
58Thije Huizinga2013De Tweeklank00:10:1400:10:07
59Colin de Graaf2012De Tweeklank00:10:2200:10:10
60Nasr Yahyaoui2013De Tweeklank00:10:4000:10:35
61Thijs Hu2013De Krullevaar00:11:5300:11:41
62Lennart Pluim2012De Tweeklank00:12:4200:12:35
63Daniël Smits2013De Vleugel00:13:0500:12:55

 

1250M 1,25 km kinderloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Fabine Merkus2010De Zuiderkroon00:05:4000:05:38
2Evi Langbroek2010De Trompetvogel00:05:5400:05:52
3Myrte Arwen Straathof2010 00:06:0500:06:03
4Joy Daalhuizen2010Mauritsschool00:06:3200:06:31
5Niene ter Haar2010De Veldrakker00:06:3300:06:32
6Maaike Gerssen2010Willem Alexanderschool00:06:5300:06:51
7Louise Zwaan2010Willem Alexanderschool00:06:5600:06:54
8Julia Pronk2011Lucas Galecop00:07:2900:07:26
9Chiara Gerritse2011Lucas Galecop00:07:3100:07:27
10Yasmina Dibani2011De Krullevaar00:07:4600:07:31
11Zuzia Krajewska2012De Tweeklank00:07:4600:07:44
12Hege Buddeke2011De Tandem00:07:5000:07:39
13Carli Nijman2010Willem Alexanderschool00:07:5400:07:51
14Norah Derksen2009Willem Alexanderschool00:07:5700:07:48
15Maartje van Steenpaal2010De Fontein00:07:5800:07:54
16Ashley Koot2010Willem Alexanderschool00:07:5800:07:55
17Simone Guijt2010Willem Alexanderschool00:07:5800:07:55
18Nova Meijdam2011De Hobbitstee00:08:0000:07:51
19Eline Uittenbosch2010De Tweeklank00:08:0400:07:48
20Fay van Zuilen2010De Veldrakker00:08:1500:08:05
21Femy Edelbroek2010Willem Alexanderschool00:08:2400:08:11
22Hailey Adama2010Willem Alexanderschool00:08:3700:08:28
23Veerle van Regteren2010De Schouw00:08:4100:08:36
24Nova van den Berg2012De Zuiderkroon00:09:0600:08:53
25Abby Bakker2011Daltonschool UniQ00:09:0600:09:04
26Elin van Birgelen2009De Trompetvogel00:09:0900:08:57
27Carolien Engberts2012De Veldrakker00:09:1800:09:14
28Guusje Verweij2012Willem Alexanderschool00:09:2000:09:06
29Anouk van der Kuilen2011Willem Alexanderschool00:09:2100:09:15
30Lina Derksen2013Willem Alexanderschool00:09:2200:09:13
31Hanna Doves2012Willem Alexanderschool00:09:3100:09:25
32Merit van Eck2012De Tweeklank00:09:3400:09:30
33Frederique Thomas2010De Trekvogel00:09:3700:09:26
34Dyani van Beek2012De Tweeklank00:09:4300:09:39
35Kayra Jacobs2013De Vleugel00:09:4900:08:53
36Fenna Vermeulen2013Willem Alexanderschool00:09:5100:09:43
37Loïs Kers2011Willem Alexanderschool00:09:5300:09:41
38Elvi den Oudsten2012Willem Alexanderschool00:10:0300:09:55
39Jayla den Oudsten2011De Tweeklank00:10:1500:10:11
40Amber Oirbaus2011De Tweeklank00:10:2200:10:13
41Rosalie Uittenbosch2013De Tweeklank00:10:2400:09:32
42Viënne van der Mark2012De Trompetvogel00:10:3900:10:27
43Iris Vermeulen2014Willem Alexanderschool00:11:0000:10:51
44Noelle Westerhout2010De Evenaar00:11:0500:10:53
45Ivy van Zuilen2012De Veldrakker00:11:0500:10:54
46Maud Plinck2013De Torenuil00:11:1600:11:06
47Fien Adelaar2013Willem Alexanderschool00:11:3100:11:17
48Valerie Adelaar2013Willem Alexanderschool00:11:3100:11:17

 

2500J 2,5 km jeugdloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Finn van Ek2006Maaspleinschool00:09:3700:09:36
2Jalil Idrissi2007De Twaalfruiter00:10:2800:10:27
3Jaidy van Londen2006De Zuiderkroon00:10:4400:10:43
4Lancelot Meijers2005Gaspard de Coligny00:10:4800:10:46
5Timo Straathof2006 00:10:5000:10:49
6Roan Tiuri Straathof2008 00:10:5900:10:58
7Menno Hoornstra2007Vleuterweide00:11:0400:11:03
8Noah Schoonhoven2007De Tweeklank00:11:1300:11:12
9Finn Ansing2008Willem Alexanderschool00:11:4700:11:44
10Joël van der Linden2009De Zuiderkroon00:11:4900:11:48
11Sami Akanni2006De Spits00:11:5500:11:52
12Maarten Egas2008De Zuiderkroon00:11:5700:11:55
13Bram Goossens2007Lucas Galecop00:11:5800:11:56
14Diego Smulders2006Johann de Wit College00:12:0500:12:02
15Floris van Baar2008Lucas Galecop00:12:1000:12:09
16Odin Kusters2006Cals College00:12:2000:12:18
17Jasper van Eck2009De Tweeklank00:12:2100:12:18
18Niels van Dijken2008De Tweeklank00:12:2100:12:19
19Benny van Ramele2008Willem Alexanderschool00:12:2400:12:23
20Kean Fokkert2007De Zuiderkroon00:12:3000:12:29
21Daniël Kuipers2008De Toonladder Galecop00:12:3400:12:32
22Ot Glas2008Lucas Galecop00:12:3800:12:35
23Jasper Beswick2009Willem Alexanderschool00:12:4600:12:41
24Ayman Idrissi2007De Twaalfruiter00:12:5200:12:51
25Ruben Kragten2007De Ark van Noach00:13:0500:13:03
26Thomas Pronk2009Lucas Galecop00:13:0700:13:04
27Luuk Dreijer2007De Zuiderkroon00:13:1400:13:12
28Tigo de Kruijf2009Christoffel00:13:1700:13:14
29Haldor van Nimwegen2007De Schouw00:13:3700:13:35
30Jonah Pronk2006Lucas Galecop00:14:2200:14:19
31Justin Verboom2006Daltonschool UniQ00:14:2200:14:20
32Thijmen Lamers2009Lucas Galecop00:14:2300:14:20
33Robin Gorissen2009De Tweeklank00:14:3800:14:35
34Midas van Dam2006 00:14:4000:14:38
35Davi Bakhuisen2009 00:14:4700:14:43
36Ralf van der Klip2009Daltonschool UniQ00:14:4900:14:46
37Jorre van Oostrum2008Willem Alexanderschool00:14:5000:14:48
38Raimy van Dokkum2006De Rafaelschool00:15:3400:15:32
39Mees de Groot2009Willem Alexanderschool00:15:3900:15:32
40Daan van Schijndel2008De Tweeklank00:15:3900:15:36
41Romano Spilker2008Willem Alexanderschool00:15:5500:15:54
42Yuri de Kruijf2006Christoffel00:16:0400:16:01
43Rens Elbertse2008 00:16:1300:16:11
44Jurre Kers2008Willem Alexanderschool00:16:4300:16:37
45Hesse van Andel2007De Zuiderkroon00:16:5700:16:55
46Tim van Diggelen2009Lucas Batau00:17:3000:17:26
47Tom van de Werke2008Willem Alexanderschool00:17:4500:17:39
48Liam Bakker2006Daltonschool UniQ00:18:1900:18:18
49Adam Dijkstra2008De Tweeklank00:19:2200:19:20
50Kay Schagen2007Willem Alexanderschool00:19:3200:19:25
51Milan van Straaten2007De Evenaar00:20:2200:20:20

 

2500M 2,5 km jeugdloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Sanne Geurtsen2006De Twaalfruiter00:11:1100:11:09
2Zoë Coert2005De Ark van Noach00:12:3000:12:28
3Inge Kleijs2008Lucas Batau00:12:5200:12:51
4Senna van Angelen2005Cals College00:13:2600:13:26
5Liz Schoonhoven2009De Tweeklank00:13:3700:13:35
6Jasmijn van Steenpaal2009De Fontein00:13:4600:13:41
7Thera Hoogenhout2008Willem Alexanderschool00:13:5800:13:54
8Elise van Doorn2008Lucas Batau00:14:3200:14:31
9Fenne van Regteren2007De Schouw00:14:4000:14:34
10Frederique van Steenpaal2007De Fontein00:14:4100:14:36
11Myrthe Musters2009De Tweeklank00:15:1100:15:10
12Lieke Smit2008De Toonladder Zuilenstein00:15:2700:15:21
13Lina Bakhuisen2007 00:15:5000:15:47
14Lotte van der Heijden2007De Tweeklank00:15:5200:15:50
15Suzanne Breeuwsma2009De Vleugel00:16:1800:16:13
16Naomi Hordijk2009De Tweeklank00:16:2200:16:18
17Dionne van Beek2009De Tweeklank00:16:3700:16:32
18Rachel Spier2006De Zuiderkroon00:17:2000:17:19
19Tessa Fillipo2009De Tweeklank00:17:4800:17:43
20Sabien Ebrahim2009Lucas Batau00:17:5000:17:47
21Aafra Ebrahim2008Lucas Batau00:17:5000:17:47
22Maryse Coffie2009De Krullevaar00:17:5300:17:50
23Fleur Manten2009Willem Alexanderschool00:18:1600:18:11
24Gina van Ramele2007Willem Alexanderschool00:18:5900:18:58
25Lenna Pisters2008Willem Alexanderschool00:19:2600:19:24
26Ché Thepass2009Willem Alexanderschool00:19:3700:19:30
27Katja van der Klip2007Daltonschool UniQ00:19:5000:19:48
28Merel Manten2006Willem Alexanderschool00:19:5800:19:54
29Jovi Nijman2006Willem Alexanderschool00:19:5900:19:56
30Myrthe den Hollander2009Willem Alexanderschool00:20:0000:19:53

 

5MSEN 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Sander van der Kuilen1976Atverni00:17:5000:17:49
2Jelle van Rossum1999Atverni00:18:2900:18:27
3Arne van der Heijden1977Nieuwegein00:18:3600:18:34
4Tom Hilhorst1992Push Training Studio00:19:1100:19:11
5Robbie van Dijk1972Nieuwegein00:20:2700:20:24
6Jeroen Geurtsen1980Vleuten 00:20:3700:20:35
7Rick den Hartog1984Ameide00:20:5800:20:45
8Jasper Buddeke1982REactive00:21:2400:21:21
9Laurens Harkema1992Utrecht 00:21:3600:21:21
10Max Ruijssenaars2001Nieuwegein 00:22:5600:22:39
11Roy Bravo1980Push Training Studio00:23:2600:23:08
12Owen van Erven1981Nieuwegein00:23:4300:23:35
13Sharif Moeniralm1978IJsselstein 00:24:0900:23:51
14Paul Wassenaar1983Nieuwegein 00:24:1200:24:01
15Roell Floor1981Nieuwegein 00:24:1500:24:08
16Bas Noordhoek2005Atverni00:24:2100:24:20
17Mike Clevers1997Doorn00:24:3300:24:10
18Mees Pisters2004Vreeswijk00:24:3400:24:20
19Maurice Jaminon1990Nieuwegein00:24:4900:24:24
20Hans Vuurens1976Vianen00:24:5100:24:39
21Pablo Zegwaart2003Atverni00:25:0000:24:51
22Arco Versluis1990Vianen 00:25:0800:25:07
23Jorg Setz1980Nieuwegein00:25:2400:24:57
24Marnix Maton2001Nieuwegein00:25:2900:25:24
25Jordi Stout1998Nieuwegein00:25:3400:25:11
26Pong Hu1983Nieuwegein00:25:4500:25:19
27Sandross van der Marel2002Nieuwegein00:26:0200:25:57
28Wesley van Dopperen1994Tiel00:26:2000:25:52
29Maikel van Dopperen1995Tiel00:26:2100:25:52
30Okke Meeuwes1985Wageningen 00:27:0100:26:46
31Patrick Arensman1994IJsselstein00:27:1700:27:06
32Victor van der Cammen1987Montfoort00:27:2600:27:14
33Ricardo Köhler1982Push Training Studio00:27:3200:27:14
34Yocan Ducaat2000Tienhoven 00:27:4800:27:28
35Martijn Tuinman1973Bemmel00:28:0200:27:44
36Tim Verleun1989Nieuwegein00:28:1100:28:07
37Milad Suha1991Geldermalsen00:29:3000:29:16
38Tijmen Versteeg2004Nieuwegein 00:29:3900:29:10
39Laurens Daalhuizen1976Aquarijn00:29:5000:29:25
40Glenn van Dopperen1997Tiel00:30:5600:30:27
41Wesley Smit1991Push Training Studio00:30:5700:30:39
42Xander Versteeg2002Nieuwegein 00:31:0000:30:32
43Sander Blokland2003De Meern 00:31:0900:30:41
44Bas Wijnen1993Leersum00:31:2100:31:08
45Gino van Ramelen2005Nieuwegein 00:35:1700:34:49

 

5VSEN 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Marleen Scholten1993Utrecht 00:19:3600:19:34
2Tanja de Boer1986Hellas00:21:5700:21:55
3Eva Smulders1975Utrecht 00:23:4600:23:45
4Cindy Pellenkoft1975Utrecht00:24:0200:23:56
5Maud van Wouw1999Nieuwegein00:24:3700:24:22
6Dana Goris2005Av atverni00:25:3000:25:28
7Mandy ter Haar1975Nieuwegein 00:26:3700:26:13
8Rosanne de Groot1983Nieuwegein 00:27:2800:27:17
9Cynthia Jansen1990Bilthoven00:27:3900:27:28
10Emy de Jong1975Houten 00:28:2200:27:56
11Laura Ducaat1972Tienhoven 00:28:2400:28:04
12Fleur Loadsman-Wammes1986Nieuwegein 00:28:3600:28:06
13Jutha van den Broek1990Nieuwegein00:28:4300:28:22
14Donna Zegwaart2001Nieuwegein 00:29:1300:29:04
15Annelies Heijmans1984Nieuwegein 00:29:1800:29:10
16Maureen Versteeg2005Nieuwegein 00:29:4200:29:12
17Karin Nobel1974Aquarijn00:29:5000:29:26
18Femke van der Gugten1978Nieuwegein 00:30:1400:29:52
19Sandra van Erven1992Nieuwegein00:30:3900:30:31
20Christy 't Hart1993nieuwegein00:30:4000:30:18
21Maria Buitendijk1980Nieuwegein 00:30:4500:30:23
22Celeste de Jong1992Nieuwegein00:30:5900:30:40
23Emma Uffing1986Utrecht00:31:0100:30:31
24Esmée Maton1995Nieuwegein00:31:0400:31:00
25Loraine Baauw1993Hoef en Haag00:31:1500:30:55
26Bianca van Dijk1974Nieuwegein00:31:3500:31:11
27Thu Pan1990Nieuwegein00:31:4900:31:28
28Renate Smit1973Rotterdam00:33:0100:32:39
29Claudia Versteeg1973Nieuwegein 00:33:0300:32:33
30Ariette Dobbenberg1975Nieuwegein 00:33:0300:32:41
31Priya Bahorie1990Nieuwegein00:33:2900:33:00
32Samantha Berends1993Culemborg00:34:3800:34:27
33Annette Rasiman1973Culemborg00:34:4400:34:34
34Danique de Jong2004Nieuwegein00:35:2400:35:05
35Ghulsan Alli1973Nieuwegein 00:35:2600:35:04
36Sandra van der Hoeff1980Nieuwegein00:38:2100:38:01
37Rochelle Baauw2001Nieuwegein 00:38:3300:38:14

 

5M45 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Vincent Hoek1971Avantri00:18:5200:18:51
2Peter Mochel1963Utrecht00:19:5600:19:54
3Reinier van Dijken1969PK Loopgroep00:20:3100:20:30
4Eric Maton1967Nieuwegein00:23:3700:23:34
5Robbert Goossens1972nieuwegein00:24:1500:24:13
6Ernst Sluijter1972Rotterdam 00:24:1700:24:07
7André van Wouw1965Nieuwegein00:24:3700:24:22
8Ab de Groot1967Push Training Studio00:24:5400:24:35
9Maarten Brasse1966Utrecht 00:29:3600:29:23
10Micha van Dam1990Nieuwegein00:29:5500:29:30
11Ben Huijden1965nieuwegein00:30:2000:30:15
12Jeroen Slock1990Nieuwegein00:30:2200:29:59
13Tim van der Heijden1972Utrecht00:31:1100:30:49
14Martin Wennekes1965Tiel 00:31:1600:30:55
15Michael Arensman1969IJsselstein00:38:3800:38:25
16Willem Wildeman1965IJsselstein00:40:5500:40:26

 

5V45 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Netty Bronkhorst1965Vuren 00:25:3200:25:27
2Mareille Lejeune-Bos1972Vianen00:29:2500:29:13
3Emma van Dopperen-Wildeman1967Tiel00:30:5800:30:30
4Petra Noordermeer1970Maarssen 00:31:1400:30:52
5Sylvia de Jong1968Nieuwegein00:35:2500:35:06
6Eliza Burian1990Nieuwegein00:36:0300:35:38
7Carola Slappendel-Berkenvelder1972Nieuwegein00:38:3300:38:12
8Tineke Arensman1970IJsselstein00:38:3800:38:25
9Tanja Vermeeren1963Houten00:41:1900:41:14
10Joke Helwig1965Atverni00:41:5800:41:37
11Marjon van Dam1964Nieuwegein00:43:1400:42:56

 

5M55 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Aart Stigter1956Loopgroep Aart Stigter00:17:4200:17:42
2Teunis de Kruijk1944Nieuwegein 00:26:0500:25:54
3Jan Froon1949Nieuwegein00:26:4700:26:38
4Dirk van Kesteren1961Atverni00:27:1000:26:58
5Sietse Harkema1957Vianen 00:27:5300:27:38
6Roeland Franck1962Culemborg 00:28:0200:27:44
7Kees Maton1959Nieuwegein00:28:1100:28:07
8Theo Vork1938Vet-Ned00:33:5900:33:34
9Jacques van der Heijden1946Nieuwegein00:35:0100:34:39
10Arie Versteeg1941Nieuwegein 00:39:3000:39:14

 

5V55 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Lyda van Doorn-Jonk1945avVN00:27:0000:26:56
2Carla Swart1962Atverni00:33:3400:33:24
3Loes Truijens1952Atverni00:34:5600:34:46

 

10MSEN 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Bas Stigter1986Loopgroep Aart Stigter00:33:0900:33:0800:16:13
2Timo de Geus1990Oud-Beijerland00:33:2900:33:2800:16:18
3Matthijs Horlings1989Leiden00:37:1400:37:1300:18:33
4Alain Mertens1985Utrecht 00:37:1800:37:1200:18:38
5Yorik Mulder1994Nieuwegein00:39:3200:39:1800:20:01
6Jarco Nijland1981Vianen 00:40:0300:40:0100:19:36
7Jan van der Linden1988Asperen 00:40:2900:40:2700:19:48
8Leon Wijnker1972Driebergen 00:41:1100:41:0300:20:17
9Zbigniew Zapala1979Montfoort 00:42:0900:41:5600:20:40
10Erik Sleeking1985Atverni00:42:1800:42:0900:21:06
11Leo de Haan1987Utrecht00:42:5700:42:5100:20:37
12Tim Kerkhof1980Nieuwegein 00:43:3500:43:3200:20:57
13Arnold Koekman1983Nieuwegein 00:43:4500:43:3900:20:49
14Frans Plantenga1986Den Dolder00:43:5800:43:5100:21:18
15John den Oudsten1977Nieuwegein 00:44:0800:44:0200:21:40
16André van Ooij1981Houten 00:44:2100:44:1900:21:48
17Ruben de Koning1988Papekop00:44:3000:44:2800:22:13
18Theun van der Wiel1986Atverni00:44:3600:44:3000:22:11
19Roy van Zanten1984Vleuten00:44:4900:44:4300:21:46
20Weslie Saarloos1979Fortius00:44:5300:44:4700:22:19
21Robert Alings1981Nieuwegein 00:45:0600:44:5900:22:20
22Robert van Zanten1989Nieuwegein 00:45:3400:45:0600:22:00
23Remy van Leijenhorst1987Amersfoort 00:45:4900:45:3300:23:24
24Jeroen van Barneveld1986Vianen00:46:0500:46:0200:21:50
25Roy van Rossum1984Nieuwegein 00:46:1700:46:1500:21:35
26Rolf Gerrits1983Vught00:46:4400:46:3600:22:42
27Alfib Nijsse1976Marathon Plus00:46:5400:46:5000:22:16
28Marco Jongerius1984Nieuwegein 00:47:0100:46:4700:23:24
29Jeroen van der Meer1978Atverni00:47:0800:46:5900:23:00
30Sergei Maertens1989Schiedam00:47:5400:47:4100:23:48
31Pieter van der Galiën1978Vleuten 00:48:0500:47:5600:23:21
32Ivo Langbroek1978Atverni00:48:3200:48:1800:24:14
33Sander Steenbrink1988Nieuwegein00:48:3700:48:2000:24:39
34Maarten Bakx1990Nieuwegein00:49:0400:48:4200:24:54
35Michiel van Leeuwen1973Nieuwegein 00:49:2400:49:1400:25:32
36Martijn van Leeuwen1989Nieuwegein00:49:4400:49:3500:24:34
37Peter van Dokkum1983Schalkwijk00:49:5600:49:3400:24:55
38Brendan Hoogenberg1992IJsselstein00:50:0600:49:4800:24:19
39Michael Hofman1978Nieuwegein00:50:0700:50:0000:24:00
40Kenneth van Miltenburg1995Nieuwegein 00:50:5300:50:3600:25:00
41Elroy Timmer1992Bushide00:51:1400:50:5400:24:38
42Chiel Hengeveld1990Nieuwegein00:51:3100:51:0700:24:55
43Jan Huberts1996Jodaro Gym 00:51:4600:51:4300:25:24
44Marc Kremers1976Nieuwegein 00:52:0600:51:5900:25:27
45Thijs van Breukelen1985Utrecht 00:52:1200:51:5500:25:23
46Harmen Binnema1979Utrecht00:52:3000:52:0900:25:18
47Jeroen Trommel1975Elst00:52:3600:52:2100:23:05
48Daan Tienhoven1998Jodaro Gym 00:52:4400:52:4100:25:25
49Arne Gademan1977IJsselstein00:53:0800:52:4900:25:13
50Misha Staakman1973Houten00:53:3000:53:1000:25:20
51Mark Loor1976Nieuwegein00:53:3300:53:2400:25:40
52Nermin Hadzic1986Utrecht00:53:4700:53:4300:26:00
53Rick Stolk2000Jodaro Gym 00:53:5000:53:4800:20:38
54Butch Eissens1988Nieuwegein00:54:2800:54:2200:25:22
55Mark Kooijman1992Bushido Nieuwegein00:54:5000:54:3200:25:57
56Piet-Hein le Poole1983Den Haag00:55:1200:54:5500:26:22
57Pieter van Beurden1980Nieuwegein 00:57:0400:56:4100:28:29
58Wouter Kracht1977Nieuwegein 00:58:1600:58:0000:28:56
59Pim van Nispen1990Nieuwegein00:58:5500:58:3300:29:30
60Jan-Willem Kuipers1977Nieuwegein00:59:3000:59:0900:28:40
61Sander Blijleven1976De Meern00:59:3500:59:1900:29:30
62Jacko Koot1976Nieuwegein01:01:5901:01:5000:29:18
63Rahmlee Waalzaan1980Nieuwegein01:04:2401:03:5700:31:28
64Vincent van Gemert1985Nieuwegein01:04:2401:03:5900:30:42
65Marcel Verbeek1975Nieuwegein 01:04:5301:04:4600:30:39

 

10VSEN 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Jacoline van der Klip1977Baarn 00:43:2900:43:2800:20:40
2Charlotte Marijn1977Houten 00:43:2900:43:2900:20:40
3Irene van Enckevort1973Loopgroep Houten00:43:4300:43:4100:21:24
4Elma Favier1984Nieuwegein00:43:4800:43:4500:21:41
5Janneke Hellema1990Utrecht 00:44:2600:44:1900:21:46
6Aleksandra Grzywaczyk1977Montfoort 00:48:0600:48:0000:23:56
7Hermanda Hoogenhout1977Nieuwegein 00:50:2700:50:2100:24:23
8Mandy de Ronde1988Hellas00:50:4500:50:4000:24:53
9Chantal Hammega1992Jodaro Gym 00:52:5300:52:5000:25:24
10Mireille Bakhuisen-Arensman1977Soesterberg00:53:1800:53:0500:26:49
11Everdien van der Leek1987Leiden00:53:1800:53:1100:26:37
12Jitske Schaapveld1979Nieuwegein00:54:1900:54:1000:26:08
13Lisette Kunst1987Bussum00:54:2200:53:5200:27:12
14Arwen Schat1989Jodaro Gym 00:55:3700:55:3400:27:10
15Wendy Beekes1985Nieuwegein00:55:3800:55:2200:27:19
16Nienke Lamers1979Atverni00:55:3900:55:2200:27:19
17Leonie Cornelissen1973Nieuwegein00:55:4300:55:2500:27:47
18Sophie Brouwer1992Atverni00:55:5400:55:3600:27:22
19Anouk van Ling1977Nieuwegein00:56:1700:56:0300:27:48
20Floortje Wijma1985Nieuwegein 00:57:3300:57:2400:27:54
21Eefke Wind1979nieuwegein00:57:3700:57:2400:28:17
22Elfriede Groeneweg-van Vught1980IJsselstein00:57:3700:57:2500:28:17
23Martine Noothout1986Utrecht00:58:3500:58:0900:29:20
24Esther Blijleven1974De meern00:59:3500:59:1800:29:30
25Linda Zaaijer1977Vianen01:00:0900:59:4900:29:52
26Karen van Doornik-Schwarze1976De Meern01:03:3101:03:0000:30:51
27Alma Hartgring-Schwarze1980De Meern01:03:3201:03:0100:30:52
28Meisha Rossen1992Push Training Studio01:05:0301:04:4500:31:27
29Sylvia Immens1976Push Training Studio01:05:0901:04:5000:31:24

 

10M45 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Jurriaan Ernst1969Nieuwegein00:39:0200:39:0100:18:55
2Zenon Nowak1971Mafia Team Lubliniec00:39:0700:39:0600:18:51
3Gerard Odijk1965Hellas00:40:1500:40:1200:20:03
4Hans Boender1972IJsselstein 00:41:1000:41:0800:20:05
5Arjan van Eck1971Nieuwegein 00:41:3400:41:2900:20:40
6Eric Holterman1965Bentelo00:43:2400:43:2200:21:03
7Tonie Smits1965Nieuwegein 00:44:5000:44:4400:22:01
8Jos Stoops1971Houten00:44:5200:44:4400:21:53
9Frans Willem Engelhart1971Dordrecht00:45:3400:45:2800:22:26
10Peter Bakhuisen1971Soesterberg00:45:5800:45:4600:23:28
11Willem van Weelden1990Nieuwegein00:46:1000:45:4600:23:24
12Arnt Mein1962Run-Inn Oog in Al00:46:4700:46:3500:23:25
13Martin Dales1963Amsterdam 00:46:5000:46:3600:23:11
14Gerrit Visser1962Nieuwegein 00:48:0600:47:3900:24:29
15Leendert de Vos1966Atverni00:48:1000:47:5500:23:50
16Vincent Nijman1972Nieuwegein00:48:3000:48:2500:24:26
17Harro van Milligen1965Krimpen aan den IJssel00:49:1400:49:0200:23:38
18Berrie Schuurman1968Hellas00:49:2200:49:1800:23:56
19Matthieu Schenk1971Hellas00:49:3800:49:3300:24:41
20Luc Scheidel1969Nieuwegein00:50:2000:50:1200:24:30
21Raymond van der Mueren1968Nieuwegein00:50:4600:50:2900:25:45
22John Valkenburg1968Nieuwegein00:51:1400:50:5500:25:10
23Winemar van der Kuip1965Nieuwegein00:51:4600:51:2300:26:46
24Sjaak Derksen1971Nieuwegein 00:52:1700:52:0100:25:42
25Anton van den Hurk1971Houten00:52:5100:52:4600:25:14
26Fred Verheul1990Nieuwegein00:53:1800:52:5100:26:15
27Mark Meijer1968Nieuwegein00:53:2000:53:0300:26:17
28Marc de Leeuw1970Push Training Studio00:53:2700:53:0900:26:40
29Robert van Vliet1968IJsselstein00:53:3300:53:1400:26:25
30John van der Marel1968Nieuwegein00:53:4800:53:4400:25:27
31Victor Röling1970Uithoorn 00:55:0800:54:4900:28:27
32Peter van der Ven1990Nieuwegein00:55:2200:54:5900:24:35
33Marcel van Leeuwen1970Nieuwegein00:55:3600:55:2000:27:19
34Albert van Wingaarden1972Vianen 00:55:3800:55:1500:25:18
35Marco Blokland1971De Meern 00:56:2400:55:5500:28:20
36Paul Hazeveld1967IJsselstein00:57:0500:56:5300:27:41
37Enver Tanriverdi1964Atverni 00:57:2000:57:1000:28:21
38Rogier Vlig1969Nieuwegein00:57:4600:57:3800:28:54
39Eric Kamphuis1967IJsselstein00:57:5400:57:2200:29:33
40Andy van den Bergh1964Utrecht 00:58:1500:58:0000:28:23
41Paul van der Woude1965Nieuwegein 00:58:2400:58:0300:28:28
42Peter-Jan Arends1966Rheden00:58:2900:58:0200:29:46
43Michel Hauser1970Nieuwegein00:59:1500:58:5900:28:54
44Jan-Peter Geertman1962Soesenzo Outdoor Challenge00:59:2200:59:0700:28:05
45Sander Kok1972Helmond00:59:3000:59:2200:29:49
46Jurgen van Nimwegen1969Nieuwegein01:02:0201:01:5500:30:13
47Robbie Tinggal1966Nieuwegein01:02:0201:01:5500:30:13
48Rob Vernooij1967Utrecht01:03:4401:03:2300:31:19
49Jeroen Grotenhuis1968Benschop01:05:1401:04:4700:32:10
50Hans van Peer1990Nieuwegein01:07:1401:06:4800:32:57

 

10V45 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Marjan Verduijn1963Atverni00:51:2700:51:1300:25:59
2Ellen van Schaik1962Utrecht 01:00:3401:00:2400:28:41
3Laura van der Molen1970Nieuwegein 01:04:5201:04:2500:31:05
4Andrea van Peer1990Nieuwegein01:07:1401:06:4800:32:56

 

10M55 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Henry Vredendaal1957Atverni00:39:5400:39:5200:19:47
2Peter Siderius1959OSM '7500:44:4200:44:3100:22:04
3Peter Nibbelke1959Loopgroep Houten00:45:0200:44:5900:22:21
4Robert de Keijzer1960Houten 00:49:0700:49:0000:24:00
5Peter Rijneker1962Nieuwegein00:49:3300:49:1300:25:40
6Willem Engel1954Vianen00:49:4900:49:4700:24:10
7René Kwant1958Nieuwegein 00:50:0100:49:5100:24:37
8Rob Mens1960Nieuwegein 00:51:1800:51:1300:25:00
9Rob Dijksterhuis1960Nieuwegein 00:52:4500:52:3100:25:50
10Frans van der Meer1953Bosbaan Vianen00:53:0000:52:5600:25:34
11Toon van Bemmel1955Loopgroep Aart Stigter00:53:1300:53:0100:27:03
12Edmond Walma1953Schoonhoven 00:54:4600:54:2500:26:56
13Gerard Vissers1950Houten 00:55:4400:55:3000:27:21
14Henk de Rijcke1962Utrecht 00:59:3600:59:2900:29:37
15Denny Schreefel1951Atverni00:59:5600:59:4300:29:18
16Co Schwarze1945De Meern01:03:3201:03:0100:30:54
17Mark Leenders1954Nieuwegein01:05:0301:04:5200:31:54

 

10V55 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Anita Geijtenbeek1961OSM '7500:50:1000:49:5900:25:19
2Petra van Leeuwen1955Atverni00:52:1900:52:0600:25:53
3Joke Kroes1948OSM '7500:55:1300:55:0200:27:38
4Maria Cornelissen1945Leunen01:06:2101:06:0300:33:00

 
    
SCHOLENKLASSEMENT 1,25 km kinderloop
1Willem AlexanderschoolSimon Hoogenhout
Thijs Beswick
Maurits Favier
Maaike Gerssen
Louise Zwaan
Norah Derksen
2009
2011
2010
2010
2010
2010
00:05:32
00:06:12
00:06:26
00:06:51
00:06:54
00:07:48
 totaaltijd 00:39:43
2De TweeklankMilan van der Linden
Milan van Beek
Marcus Stol
Zuzia Krajewska
Eline Uittenbosch
Merit van Eck
2011
2009
2009
2012
2010
2012
00:05:39
00:06:30
00:06:54
00:07:44
00:07:48
00:09:30
 totaaltijd 00:44:05
SCHOLENKLASSEMENT 2,5 km jeugdloop
1De TweeklankNoah Schoonhoven
Jasper van Eck
Niels van Dijken
Liz Schoonhoven
Myrthe Musters
Lotte van der Heijden
2007
2009
2008
2009
2009
2007
00:11:12
00:12:18
00:12:19
00:13:35
00:15:10
00:15:50
 totaaltijd 01:20:24
2Willem AlexanderschoolFinn Ansing
Benny van Ramele
Jasper Beswick
Thera Hoogenhout
Fleur Manten
Gina van Ramele
2008
2008
2009
2008
2009
2007
00:11:44
00:12:23
00:12:41
00:13:54
00:18:11
00:18:58
 totaaltijd 01:27:51