De 46e Sluizenloop Nieuwegein vindt plaats op zondag 13 september 2020

Uitslagen Sluizenloop Nieuwegein 2016

1250J 1,25 km kinderloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Jalil Idrissi2007De Twaalfruiter0:04:390:04:38
2Matthijs Wensing2007De Bijenkorf0:04:410:04:40
3Kean Fokkert2007De Zuiderkroon0:04:570:00:00
4Menno Hoornstra2007De Zonnewereld0:04:580:04:56
5Bram Goossens2007Lucas Galecop0:05:000:00:00
6Jo?l van der Linden2009De Zuiderkroon0:05:060:05:04
7Pim Eijpe2007De Zuiderkroon0:05:080:05:07
8Rens Oomen2007Margrietschool Noord0:05:090:05:05
9Aynan Idrissi2007De Twaalfruiter0:05:160:05:15
10Jasper Guijt2006Willem Alexanderschool0:05:200:05:19
11Finn Ansing2008Willem Alexanderschool0:05:280:05:19
12Ot Glas2008Lucas Galecop0:05:320:00:00
13Joey Schoonheim2008Willem Alexanderschool0:05:320:00:00
14Marijn Kinneging2008Margrietschool Zuid0:05:320:00:00
15Luuk Dreijer2007De Zuiderkroon0:05:350:05:33
16Ramon Valkenburg2007Willem Alexanderschool0:05:390:05:38
17Levi Kool2008Willem Alexanderschool0:05:460:05:44
18Jasper van Eck2009De Tweeklank0:05:460:05:42
19Tigo de Kruijf2009Christoffel0:06:000:05:50
20Thijmen Zijda2008Willem Alexanderschool0:06:050:00:00
21Jørre van Oostrum2008Willem Alexanderschool0:06:060:00:00
22Jasper Beswick2009Willem Alexanderschool0:06:090:05:57
23Haldor van Nimwegen2007De Schouw0:06:110:06:05
24Milan van Beek2009De Tweeklank0:06:150:00:00
25Adam Oulad Youssef2008De Zuiderkroon0:06:170:06:14
26Robin Gorissen2009De Tweeklank0:06:200:00:00
27Jort van Scheppingen2010Willem Alexanderschool0:06:210:06:18
28Milan van der Linden2011De Tweeklank0:06:230:06:05
29Thomas Pronk2009Lucas Galecop0:06:260:06:20
30Jurre Kers2008Willem Alexanderschool0:06:270:06:25
31Fred Eijpe2011De Zuiderkroon0:06:300:06:26
32Dani Melis2008De Tweeklank0:06:310:00:00
33Noel van Doorn2008De Vleugel0:06:380:06:31
34Douwe de Joode2011De Toonladder Galecop0:06:420:06:35
35Ömer Erdemir2009De Tweeklank0:06:430:00:00
36Teun van Zuilen2007De Vleugel0:06:480:06:13
37Gerco Broeke2008De Zuiderkroon0:06:480:06:38
38Irfan Erdemir2007De Tweeklank0:06:490:06:22
39Thijmen Lamers2009Lucas Galecop0:06:560:06:49
40Bas de Vos2008De Zuiderkroon0:06:570:06:56
41Ralf van der Klip2009Daltonschool UniQ0:07:000:06:56
42Thijs Beswick2011Willem Alexanderschool0:07:060:00:00
43Mees de Groot2009Willem Alexanderschool0:07:100:06:28
44Sylvester Sluis2008Willem Alexanderschool0:07:100:06:54
45Daan van Schijndel2008De Tweeklank0:07:130:06:45
46Jamill Raghoe20100:07:200:07:03
47Tobian Merkus2012De Zuiderkroon0:07:210:07:17
48Kian Visscher2011De Zuiderkroon0:07:240:07:20
49Valerio Malagoli2008De Tweeklank0:07:330:07:06
50Quinten de Jong2012De Toonladder Galecop0:07:480:07:28
51Hidde Leunk2009De Vleugel0:07:520:00:00
52Vin Drenth2010De Toonladder Galecop0:08:000:07:41
53Dean Denneman2011De Tweeklank0:08:060:07:34
54Sem van Zwam2010Willem Alexanderschool0:08:070:00:00
55Lars Galesloot2010De Tweeklank0:08:180:00:00
56Noa Chorev2008De Vleugel0:08:190:00:00
57Alvin Tang2007Noorderlicht0:08:200:08:16
58Brett Steenbeek2012Willem Alexanderschool0:08:290:08:07
59Timo Galesloot2010De Tweeklank0:08:300:08:09
60Colin de Graaf2012De Tweeklank0:08:320:00:00
61Jesse Huizinga2011De Tweeklank0:08:350:08:08
62Rens Pols2011Drie Koningen0:08:390:08:27
63Tim Willighagen2009De Schouw0:08:400:00:00
64Bart Willighagen2011De Schouw0:08:410:08:26
65Ivar van den Brink2010De Krullevaar0:08:430:08:14
66Sven van der Mark2010De Trompetvogel0:08:460:08:36
67Thom Dreijer2010De Zuiderkroon0:08:490:08:32
68Dean Kronenburg2011Vroonestein0:08:490:00:00
69Ryan Kronenburg2008Vroonestein0:08:490:08:15
70Duuk Sessink2011Willem Alexanderschool0:09:110:08:38
71Zouhair el Ouariachi2008Willem Alexanderschool0:09:170:00:00
72Rick van Beek2011De Tweeklank0:09:320:00:00
73Kenan Jacobs2011De Vleugel0:09:350:00:00
74Lennon Bakker2010Daltonschool UniQ0:09:370:09:32
75Sven de Ru2011Daltonschool UniQ0:10:550:10:25

1250M 1,25 km kinderloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Iris Loonstra2007De Bijenkorf0:05:020:00:00
2Inte van Kralingen2007Goudenregenschool0:05:040:05:03
3Kajsa Cannemeijer2007Mauritsschool0:05:080:05:07
4Julia Joosten2007Willem Alexanderschool0:05:320:00:00
5Sterre Booij2007De Zonnewijzer0:05:360:05:33
6Liselotte Bizet2009Margrietschool Zuid0:06:120:06:09
7Romy Koot2008Willem Alexanderschool0:06:130:06:10
8Eva van Lammeren2009Vrije School Raphael0:06:190:06:16
9Ninthe van Leuveren2009Lucas Galecop0:06:260:06:19
10Elise van Doorn2008Lucas Batau0:06:270:06:24
11Tess Fillekers2009De Trompetvogel0:06:310:00:00
12Robine Cuhfus0:06:320:06:27
13Sterre Mersman2009De Kievit0:06:330:06:28
14Fabine Merkus2010De Zuiderkroon0:06:350:00:00
15Isabelle Bakker2008De Vleugel0:06:390:06:02
16Joy Daalhuizen2010Mauritsschool0:06:440:00:00
17Liv Wisman2007De Tweeklank0:06:440:00:00
18Nienke Janssen2008Willem Alexanderschool0:06:450:06:43
19Niene Terhaar2010De Veldrakker0:06:490:06:41
20Maaike Gerssen2010Willem Alexanderschool0:06:500:00:00
21Dionne van Beek2009De Tweeklank0:06:510:06:33
22Noa Abcouwer2007De Zuiderkroon0:06:520:06:38
23Stacey Hulsen2009De Tweeklank0:06:530:06:31
24Evi Langbroek2010De Trompetvogel0:06:540:06:34
25Fenne van Regteren2007De Schouw0:07:020:06:55
26Cindy de Ru2009Daltonschool UniQ0:07:020:06:58
27Myrthe Musters2009De Tweeklank0:07:080:06:38
28Marie Verbeek2009Willem Alexanderschool0:07:140:07:02
29Katja van der Klip2007Daltonschool UniQ0:07:180:07:16
30Fleur Mauten2006Willem Alexanderschool0:07:200:07:08
31Ilse Uittenbosch2008De Tweeklank0:07:240:00:00
32Naomi Hordijk2009De Tweeklank0:07:250:06:50
33Anouk Wensing2009De Bijenkorf0:07:250:07:16
34Esmay Vergeer2007De Evenaar0:07:260:00:00
35Ashley de Bruijn2006De Tweeklank0:07:260:00:00
36Eline Uittenbosch2010De Tweeklank0:07:280:00:00
37Lucy Rump2008De Zuiderkroon0:07:290:07:16
38Vanessa Dulik2008De Zuiderkroon0:07:300:07:19
39Sophie Meijerink2009Willem Alexanderschool0:07:330:07:11
40Faye Karamat Ali2012Margrietschool Zuid0:07:350:07:19
41Cindy Chen2007Daltonschool UniQ0:07:360:00:00
42Sanne van Zwam2009Willem Alexanderschool0:07:430:07:25
43Angel den Oudsten2008Willem Alexanderschool0:07:500:07:38
44Elvi den Oudsten2012Willem Alexanderschool0:07:510:00:00
45Nova Meijdam2012De Hobbitstee0:07:520:07:34
46Esmee van Lammeren2011Vrije School Raphael0:07:550:00:00
47Lina Schrijvers2010De Trompetvogel0:07:560:07:42
48Namnaw Saynet2009De Vleugel0:08:090:07:31
49Féline Bakker2010De Vleugel0:08:110:07:34
50Myrthe den Hollander2009Willem Alexanderschool0:08:130:07:35
51Suzanne Breeuwsma2009De Vleugel0:08:330:00:00
52Femy Edelbroek2010Willem Alexanderschool0:08:390:08:09
53Simone Kranghand2011Willem Alexanderschool0:08:390:00:00
54Maryse Coffie2009De Krullevaar0:08:420:08:02
55Viënne van der Mark2012De Trompetvogel0:08:460:08:36
56Charlotte Meijerink2011Willem Alexanderschool0:08:480:08:25
57Tessa Filippo2009De Tweeklank0:08:500:00:00
58Jolin Tang2008Vleuterweide0:08:500:08:45
59Ella Chorev2010De Vleugel0:08:560:00:00
60Elin van Birgelen2009De Trompetvogel0:09:040:08:44
61Jara Schrijvers2011De Trompetvogel0:09:200:09:05
62Wendy de Ru2007Daltonschool UniQ0:09:370:09:36
63Abby Bakker2011Daltonschool UniQ0:09:510:00:00
64Loïs Karamat Ali2012Margrietschool Zuid0:09:530:09:38
65Nova van den Berg2012De Zuiderkroon0:10:150:10:10
66Celin Tang2011Vleuterweide0:11:020:10:56

2500J 2.5 km jeugdloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Daniël van der Bilt2005Willem Alexanderschool0:09:380:09:37
2Hidde Woldendorp2004Oosterlicht College Nieuwegein0:09:410:09:40
3Maikel van der Linden2004Oosterlicht College Nieuwegein0:09:440:09:43
4Sam Relyveld2003De Heemlanden0:09:470:09:45
5Matthijs Krajnc2006OLV van Fatimaschool0:09:530:00:00
6Erik de Jong2004Willem Alexanderschool0:10:020:10:01
7Brent Venema2004Oosterlicht College Vianen0:10:050:10:03
8Kariim Hammadi2006De Evenaar0:10:190:00:00
9Luc Nederpel2004Oosterlicht College Nieuwegein0:10:350:00:00
10Bilal LoukiliDe Zuiderkroon0:10:360:10:36
11Jaidy van LondenDe Zuiderkroon0:10:410:10:36
12Levi Relyveld2006Klavertje vier0:10:430:10:41
13Cheveyo van Lopik2006Lucas Galecop0:10:510:00:00
14Daan van Rooijen2005Christoffel0:10:550:10:51
15Stijn Terhaar2006De Veldrakker0:11:040:00:00
16Diego Mazzavillani2005De Trompetvogel0:11:090:00:00
17Boris Hermsen2006Willem Alexanderschool0:11:170:11:15
18Renato Vasic2005De Tweeklank0:11:190:11:19
19Sandross van der Marel2002Cals College Nieuwegein0:11:200:00:00
20Mike van Doorn2005Lucas Batau0:11:220:11:19
21Odin Kusters2006De Krullevaar0:11:260:11:20
22Timo Janssen2005Willem Alexanderschool0:11:410:00:00
23Mike Blaauw2000Auris College0:11:440:11:36
24Sami Akanni2006De Spits0:11:570:00:00
25Diego Angulo Smulders2006Johan de Wit0:11:570:11:52
26Stijn Valkenburg2006Willem Alexanderschool0:11:590:11:54
27Benny van Ramelle2008Willem Alexanderschool0:12:080:12:00
28Owen Blaauw2003Oosterlicht College Nieuwegein0:12:100:12:01
29Kjeld van Schelt2004De Tweeklank0:12:130:12:06
30Coen van Schelt2004De Tweeklank0:12:260:00:00
31Jesse Verweij2003Cals College IJsselstein0:12:290:12:25
32Ralph Vangangel2006De Torenuil0:12:300:00:00
33Jonne Bommezij2005De Meander0:13:060:12:58
34Dinand Kranenburg2004Anna van Rijn Lyceum0:13:070:13:04
35Niels Sterk2006Lucas Galecop0:13:140:00:00
36Ayman Elhoufi2006De Zuiderkroon0:13:180:13:18
37Jop van Meenen2005De Zuiderkroon0:14:190:14:15
38Justin Verboom2006Daltonschool UniQ0:14:300:14:24
39Ilan Chorev2005De Vleugel0:14:310:14:21
40Jonah Pronk2006Lucas Galecop0:14:440:14:41
41Gino van Ramelle2005Willem Alexanderschool0:15:020:00:00
42Yuri de Kruijf2006Christoffel0:15:280:15:17
43Tom de Vos2005De Zuiderkroon0:15:400:00:00
44Merijn van der Blij2005De Zuiderkroon0:15:400:15:38
45Liam Bakker2006Daltonschool UniQ0:16:020:15:56

2500M 2.5 km jeugdloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Merel Kuper2003Cals College Nieuwegein0:10:480:10:44
2Valerie Soesbergen2006De Toonladder Galecop0:10:570:10:53
3Senna van Angelen2005Willem Alexanderschool0:11:130:00:00
4Tamara Sprong2004Anna van Rijn Lyceum0:11:190:11:19
5Chantal van der Wal2005Ark van Noach0:11:270:11:26
6Bente Booij2005De Zonnewijzer0:11:270:11:24
7Fenne van Leuveren2006Lucas Galecop0:12:200:00:00
8Sterre Kuper2006OLV van Fatimaschool0:12:530:12:48
9Yara Hutjens2005De Ark van Noach0:13:010:00:00
10Karin de Wit2005Drie Koningen0:13:040:13:00
11Maureen de Wit2006Beatrixschool De Meern0:13:150:13:10
12Malaika de Gooijer2006Margrietschool Noord0:13:180:13:14
13Cindy van Wijk2005De Schouw0:13:200:13:18
14Milay Fokkert2005De Zuiderkroon0:13:260:13:20
15Britt Fillekers2006De Trompetvogel0:14:410:14:41
16Isa Karamat Ali2006Margrietschool Zuid0:14:590:14:51
17Bilal Loukili2006De Zuiderkroon0:15:380:15:38
18Indy Verweij2006Het Vogelnest0:15:410:15:41
19Gwenda Vergeer2004Willem Alexanderschool0:15:470:15:41
20Maylin Sanmoestaman2005Margrietschool Zuid0:16:230:16:14
21Maud Westland2006Willem Alexanderschool0:16:380:16:33

5MSEN 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Sander van der Kuilen1976Atverni0:17:580:17:57
2Arne van der Heijden1977Nieuwegein0:18:450:18:44
3Willem Krijgsman1979Atverni0:18:480:18:48
4Dave van Lammeren1976Almere0:19:530:19:52
5Paul de Vries1975AV Fit0:20:020:20:00
6Jelle van Rossum1999Atverni0:20:200:20:18
7Robbie van Dijk1972Nieuwegein0:20:390:20:38
8Daan de Langen1985Loopgroep Aart Stigter0:20:420:20:41
9Maarten Janmaat1976Nieuwegein0:20:590:00:00
10Jerzy Cuhfus0:21:160:21:01
11Robin van Lammeren1983Hilversum0:21:260:21:14
12Chanan Brandsma1990Nieuwegein0:21:300:21:16
13Julian de Vries2000Velp0:21:340:21:27
14Desmond Ywema1992Nieuwegein0:21:390:21:33
15Tom Hilhorst1992Push Training Studio0:21:400:21:37
16Menno Hordijk1978Atverni0:21:560:21:55
17Steven van der Woude1991Amsterdam0:21:570:00:00
18Jeroen Geurtsen1980Vleuten0:22:490:22:39
19Maarten Koot1984Nieuwegein0:22:580:22:47
20Bas Donk1981IJsselstein0:23:450:23:42
21Jonas Koperdraat1983Driebergen-Rijsenburg0:23:510:23:39
22Jeroen Kleingeld1975Utrecht0:24:030:23:45
23Danny van Kooten1990Utrecht0:24:160:24:04
24Fabian Ywema1997Nieuwegein0:25:130:25:05
25Jeroen Brouwer1986Utrecht0:25:140:24:59
26Nick Mersman1985Den Helder0:25:390:25:24
27Sjoerd van Gent1986Eemnes0:25:470:25:43
28Edo Hemmes1981Nieuwegein0:26:090:26:05
29Richard van der Meijden1977Nieuwegein0:26:470:26:39
30Sander Kaldenhoven1982Nieuwegein0:27:200:27:03
31Reinout Koning1982Gouda0:28:310:28:12
32Tim van der Heijden1972Utrecht0:28:420:28:32
33Arjen Klaverstijn1984Utrecht0:29:180:29:08
34Ramon Soesbergen1974Nieuwegein0:29:200:29:20
35Robbert Goossens1972Nieuwegein0:29:300:29:20
36Jochem Koning1987Gouda0:29:490:29:29
37Jeroen de Groot1974Nieuwegein0:30:340:30:18
38Jesse Dijkman1986Leusden0:31:210:31:21
39Nick Brugman-Beijen1983Push Training Studio0:32:160:32:12
40Menno Pot1980De Meern0:33:190:33:08
41Dyon Verkruijssen1993Koveni0:34:310:34:17

5VSEN 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Margit Arts1986Utrecht0:21:450:21:29
2Tessa Smit1994Push Training Studio0:23:280:23:24
3Eva Smulders1975Utrecht0:23:390:23:39
4Kaitlin van Baarle1990Den Haag0:25:050:24:54
5Femke de Groot1981Nieuwegein0:25:120:24:56
6Leonie Cornelissen1973Nieuwegein0:26:120:26:12
7Juliette van Duijnhoven1990Houten0:26:530:26:45
8Renate Pieter de Gans1983Vianen0:27:020:26:53
9Maaike Veldhuyzen1989Houten0:27:050:26:56
10Silvia de Ridder1979's-Hertogenbosch0:27:190:27:11
11Renate van Eck1976Nieuwegein0:27:190:27:11
12Marleen van der Wel1996Amsterdam0:27:440:27:26
13Elise Brouwer1986Utrecht0:28:440:28:30
14Maria Buitendijk1980IJsselstein0:28:490:28:40
15Fleur Loadsman1986Nieuwegein0:29:400:29:23
16Roelina Gankema1976Nieuwegein0:29:440:29:42
17Rosanne Nawijn1994IJsselstein0:29:490:29:39
18Saskia Linssen1978Arkel0:30:040:30:04
19Celeste de Jong1992Nieuwegein0:30:200:30:04
20Jessica van der Vliet1982BRC0:30:200:30:09
21Karin Nobel1974Nieuwegein0:30:340:30:18
22Esmee Maton1995Nieuwegein0:31:000:30:56
23Marcella Lathouwers1980Maarssen0:31:200:31:13
24Janneth Beijloo1982Vleuten0:31:350:31:24
25Anne Marie Dijkman1985Leusden0:31:360:31:21
26Angelique Hoppezak1978Nieuwegein0:31:500:31:38
27Fanny Wagtmans1981IJsselstein0:32:400:32:31
28Wendy Wagemans1980Reactive0:33:080:32:58
29Inge van der Zwaag1988Nieuwegein0:33:190:33:14
30Lois van Baarle1985Utrecht0:33:350:33:24
31Bianca van Dijk1974Nieuwegein0:33:380:33:25
32Chantal Dirkse1984Utrecht0:35:000:35:00

5M45 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Peter Mochel1963Hellas0:20:100:20:08
2Arnoud Dekker1962IJsselstein0:20:150:20:13
3Bas van Woudenberg1971Utrecht0:20:270:20:26
4André van Wouw1965Nieuwegein0:22:500:22:39
5Dennis Vangangel1971IJsselstein0:23:480:23:47
6Eric Maton1967Nieuwegein0:24:160:24:13
7Hans van der Wal1967IJsselstein0:24:540:24:50
8Luuk Scharff1964Nieuwegein0:26:020:25:56
9Willem Wildeman1965IJsselstein0:33:370:33:30
10Maarten Brasse1966Utrecht0:33:440:33:36

5V45 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Angelique Reitsma1969Bunnik0:25:250:25:20
2Emma van Dopperen1967Tiel0:29:370:29:30
3Mirjam Evers1966Oijen0:30:040:30:04
4Wilma Dekker1965IJsselstein0:30:460:30:35
5Carin de Vos1968Push Training Studio0:33:040:33:00
6Ellen Kloosterman1962Bunnik0:33:560:33:51
7Paula van Wijk1963Maarssen0:35:000:35:00

5M55 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Jaap Stijlaart1957AV Triathlon0:19:060:19:04
2Bertus van Ginneken1954Etten-Leur0:20:060:20:04
3Theo Noij1953Veenlopers0:23:520:23:48
4Jan Froon1949Nieuwegein0:26:200:26:12
5Dick van der Wal1949Spijkenisse0:27:040:26:53
6Ful van der Wel1954Zeist0:28:030:27:45
7Kees Maton1959Nieuwegein0:28:560:28:53
8Henk Lodder1953Nieuwegein0:29:520:29:37
9Johan van Santen1953Amersfoort0:30:010:29:47
10Stef Slingerland1956Nieuwegein0:30:160:30:02
11Gerrit Nauta1954Atverni0:45:540:45:54

5V55 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Marijke Kroon1959Vinkeveen0:23:520:23:49
2Francien Rotteveel1957Hellas0:30:550:30:41
3Ingrid de Reus1960Nieuwegein0:31:040:30:50
4Elly Wind1954Nieuwegein0:33:440:33:36

10MSEN 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Matthijs Horlings1989Leiden0:38:320:38:31
2Toine Bos1988Rotterdam0:39:340:39:31
3Yorik Mulder1994Nieuwegein0:39:560:39:37
4Boris van Seeters1971HRH Cycling Team0:40:110:40:07
5Sietze Smit1978Atverni0:41:080:41:06
6Michiel van der Sluis1979Utrecht0:41:150:41:05
7Hans Boender1972IJsselstein0:42:060:42:04
8Patrick Kinds1973IJsselstein0:42:140:42:07
9Peter van Vlaanderen1992Tienhoven0:42:150:42:06
10Remco Weekers1977Utrecht0:42:560:42:55
11Joran Edens1983Atverni0:43:090:00:00
12Michel Hensen1982Vleuten0:43:200:00:00
13Alwin Bogaard1987Lexmond0:43:250:43:00
14Yannick Balk1988Utrecht0:43:270:00:00
15Bouke Batema1982Benschop0:43:370:43:27
16Edwin Bleijenbergh1975Hellas0:43:440:43:30
17Weslie Saarloos1979Hercules0:43:490:43:40
18Martijn de Langen1977IJsselstein0:45:030:00:00
19Pascal Langenbach1978Nieuwegein0:45:330:45:24
20Erik Sleeking1985Atverni0:46:080:45:50
21Zbigniew Zapala1979Montfoort0:46:570:46:47
22Raymond Coenraats1973Sliedrecht0:47:300:00:00
23Arie den Oudsten1972Nieuwegein0:47:440:47:18
24Pieter Verhoek1979Avantri0:48:250:48:11
25Kenneth van Miltenburg1995Nieuwegein0:48:440:48:35
26Peter Schoonderwoerd1977Zeist0:48:580:48:44
27Chris Boogaard1980Nieuwegein0:49:170:49:09
28Alan Wouterse1978TTVN0:49:420:49:27
29Thjijs van Breukelen1985Utrecht0:50:580:50:29
30Daan Weerheim1984IJsselstein0:51:210:51:14
31Bas van Scheppingen1975Nieuwegein0:51:250:51:25
32Gerard Kool1994Your Workout0:52:210:52:17
33Derk van Rooijen2001Vianen0:52:380:00:00
34Menno Rolloos1972Nieuwegein0:53:000:53:00
35Frank Tronco1988Nieuwegein0:53:020:53:02
36Henk van Drumpt1978Culemborg0:53:080:52:42
37Roy van der Kant1971Nieuwegein0:53:240:00:00
38Patrick van der Kant1978De Meern0:53:240:53:11
39Arjen Kuiter1974Woudenberg0:54:110:53:48
40William Gilijamse1981Nieuwegein0:55:000:55:00
41Arne Gademan1977IJsselstein0:55:410:55:26
42Stefan Gerrits1984Atverni0:55:440:55:24
43Robert Sall1981Nieuwegein0:57:420:00:00
44Mark Loor1976Nieuwegein0:58:260:57:55
45Sander Kok1972Helmond 0:58:350:58:35
46Bert de Kruijf1979Utrecht1:00:321:00:11
47Wouter Kracht1977Nieuwegein1:01:401:01:11
48David Teguh1975Rotterdam1:03:071:02:37

10VSEN 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Karin Hommen1981Hellas0:45:220:00:00
2Aleksandra Grzywaczyk1977Montfoort0:46:570:46:47
3Judith Enting1984Utrecht0:48:580:48:52
4Barbara Zwezerijnen1971IJsselstein0:49:000:48:36
5Liza de Vos1980Running Holland0:49:430:49:33
6Ineke van Dijk1975Vleuten0:51:450:51:23
7Alberta van der Kuip1974Nieuwegein0:53:390:53:39
8Everdien van der Leek1987Leiden0:53:480:53:44
9Karin van Doorn1982Push Training Studio0:54:330:54:14
10Laura Brosi1984Utrecht0:54:380:00:00
11Ester van Drogenbroek1975IJsselstein0:54:510:54:45
12Jitske Schaapveld1979Nieuwegein0:55:110:00:00
13Elena Nuhn1983Amersfoort0:56:160:55:52
14Marye Rutten1980Utrecht0:56:330:56:19
15Fieke de Heus1982Wijk bij Duurstede0:56:340:56:14
16Sarita Martina1980Push Training Studio0:56:340:56:14
17Liem Che Yuen1972Nieuwegein0:56:420:56:09
18Janneke te Dorsthorst1974Houten0:56:460:56:10
19Martine Noothout1986Utrecht0:57:200:56:57
20Mathilde van der Kant1981De Meern0:57:370:57:25
21Eefke Wind1979Nieuwegein0:57:590:57:49
22Elfriede Groeneweg1980IJsselstein0:57:590:00:00
23Ratna Bohm1981Utrecht0:58:310:58:14
24Majorie van Drumpt1980Culemborg0:59:370:59:12
25Chantal Kamphuis1979IJsselstein0:59:400:59:03
26Floortje Wijma1985Nieuwegein0:59:560:00:00
27Anouk van Ling1977Nieuwegein1:02:580:00:58
28Wendy Disco1976Nieuwegein1:05:331:05:02
29Silvia Bos1979IJsselstein1:05:401:05:13
30Wendy van der Kreeft1979Utrecht1:06:521:06:38
31Stephanie van der Kreeft1983Nieuwegein1:09:180:00:18
32Mirjam Denneman1980Push Training Studio1:09:451:09:26
33Michelle Donker1987IJsselstein1:10:311:10:15
34Judith Kalkman1979Nieuwegein1:11:251:11:09
35Eva Brouwer1977Nieuwegein1:14:191:14:03

10M45 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1John van Dijk1969AKU0:37:290:37:29
2Massimo Iannelli1967Nieuwegein0:40:340:40:34
3Jurriaan Ernst1969Nieuwegein0:41:260:00:00
4Wijnand van Haselen1963Maarn0:42:400:42:37
5Gerard Odijk1965Schalkwijk0:42:460:42:42
6Hans Overbeek1963Polsbroek0:42:500:42:49
7Yiri IJsselsteijn1971Nieuwegein0:43:320:43:28
8Peter Attevelt1966Atverni0:44:520:44:42
9Remko van den Berg1970Utrecht0:46:330:46:24
10John van Rooij1963ZDR0:46:480:46:43
11Arjan Schimmer1966ZDR0:47:560:47:51
12Henk Jan Schat1963Nieuwegein0:48:570:48:57
13Silvestro Russo1964Nieuwegein0:49:020:00:00
14Pieter van Rossum1965Avantri0:49:170:49:02
15Jerry Kuper1967IJsselstein0:49:390:49:14
16Maarten Radstaake1970Woudenberg0:50:020:49:42
17Peter Rijneker1962Nieuwegein0:51:110:51:11
18Sjoerd le Noble1964Atverni0:51:370:51:37
19Anton van den Hurk1971Houten0:52:400:52:20
20Winemar van der Kuip1965Nieuwegein0:52:400:52:08
21Ton Vos1966Nieuwegein0:54:300:54:30
22Ton van Gijn1965IJsselstein0:55:090:54:44
23Huib Scheenhart1962Schoonrewoerd0:55:580:55:41
24Paul Hazeveld1967IJsselstein0:56:030:00:00
25Leo de Goede1964Amersfoort0:56:160:00:00
26Marco de Jong1969Athletic Point0:56:400:56:17
27Johan Veerman1965Houten0:56:450:56:10
28Charles van Rooijen1969Nieuwegein0:56:550:56:35
29Jan Eijlers1968Atverni0:57:070:56:46
30Robbie Tinggal1966Nieuwegein0:57:150:57:01
31John van der Marel1968Nieuwegein0:57:310:57:12
32Peter Vermeulen1969Nieuwegein0:58:000:57:43
33Mark Meijer1968Nieuwegein0:59:070:58:36
34Willem Hoogendoorn1963IJsselstein0:59:130:00:00
35Patrick Belliot1964IJsselstein0:59:230:58:47
36Ron de Joode1961Nieuwegein0:59:250:59:09
37Marco Alban1965Amsterdam0:59:380:59:27
38Eric Kamphuis1967IJsselstein0:59:410:59:03
39Klaas Luchjenbroers1964Nieuwegein1:01:270:00:27
40Rob Molenaar1969IJsselstein1:01:441:01:10
41Paul Jan Looren de Jong1962IJsselstein1:01:441:01:09
42Peter Tichelaar1967Nieuwegein1:02:090:00:09
43Jurgen van Nimwegen1969Nieuwegein1:03:561:03:42
44Martin Tenthof van Noorden1967Langbroek1:10:071:09:59

10V45 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Esther de Leeuw1970Nieuwegein0:55:080:00:00
2Marjan Verduijn1963Atverni0:56:000:56:00
3Netty Bronkhorst1965Vuren0:56:330:56:18
4Lies van Himbergen1964Reactive1:01:481:01:27
5Annette Both1969IJsselstein1:02:001:02:00
6Henriette Esselink1964Utrecht1:04:471:04:11
7Jacqueline den Boer1965Papendrecht1:04:571:04:32
8Monique Tenthof van Noorden1963Langbroek1:10:070:00:07

10M55 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Harry Vredendaal1947Nieuwegein0:44:300:44:28
2Louis Rutten1958Atverni0:46:000:45:53
3Abel Bakema1961Houten0:46:010:46:01
4Arthur Verstraete1954Hellas0:46:280:46:25
5Martin Plooi1960Nieuwegein0:47:210:47:16
6Leks van der Horst1951Zeist0:47:470:47:45
7René Kwant1958Nieuwegein0:48:170:47:51
8Kees van der Heul1951Avantri0:49:320:49:18
9Timo Ruizendaal1952IJsselstein0:49:510:49:24
10Chris Driessen1949Houten0:51:130:51:08
11Willem Engel1954Vianen0:51:500:51:03
12Bauke Heikamp1960Nieuwegein0:52:300:52:30
13Teunis de Kruijk1944Nieuwegein0:52:340:00:00
14Toon van Bemmel1955Cothen0:52:420:52:19
15Cees Middelweerd1955Nieuwegein0:53:200:53:20
16Ron Bakker1959Woudenberg0:54:250:54:04
17Ab Lhajji1959Nieuwegein0:55:070:55:00
18Jan Ziengs1960Woudenberg0:55:080:54:47
19Marc van Nes1959Nieuwegein0:55:160:55:02
20Arie Nouwen1961Dordrecht0:55:300:55:30
21Ad Wammes1953Harmelen0:56:300:00:00
22Frans Mocking1952Atverni0:58:260:00:00
23Rien van Genderen1949Rotterdam0:58:380:58:20
24Frans van der Meer1953Leerdam0:59:000:58:33
25Jan Verlaan1956IJsselstein0:59:130:58:38
26Paul Roosen1955Reactive0:59:170:58:55
27Wim Westbroek1956Nieuwegein0:59:300:00:00
28Jos Goes1961Houten0:59:490:00:00
29Mark Leenders1954Nieuwegein1:02:580:00:58
30Jasper van Muijden1952IJsselstein1:03:071:02:31
31Louis van Disseldorp1957Utrecht1:09:401:09:33
32Harry van Elst1954IJsselstein1:11:201:11:20
33Gosse Douma1951Bennekom1:11:361:11:03
34Hans Hellevoort1956Nieuwegein1:12:100:00:10
35Martin Oliemuller1941Nieuwegein1:14:191:13:49

10V55 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Petra van Leeuwen1955Atverni0:52:270:52:05
2Pascaline Christiaens1961IJsselstein0:53:490:53:38
3Jeannette Roosen1957Atverni0:57:150:56:53
4Diny Vos1960Houten1:07:331:07:25
5Joke Wilson1957Houten1:11:080:00:08