De 46e Sluizenloop Nieuwegein vindt plaats op zondag 13 september 2020

Uitslagen Sluizenloop Nieuwegein 2019
 
1 km kinderloop1000J1000M1000S
2 km jeugdloop2000J2000M2000S
5 km wedstrijd- en recreatieloop5MSEN5VSEN5M455V455M555V55
10 km wedstrijd- en recreatieloop10MSEN10VSEN10M4510V4510M5510V55

 
SCHOLENKLASSEMENT 1 km kinderloop
1Willem Alexanderschooljongens
Brett Steenbeek
Seth Steenbeek
Abel van Wijngaarden
meisjes
Anniek Wind
Fenne Valkenburg
Anne Sophie Favier
 
00:05:05
00:05:40
00:06:08
 
00:05:44
00:05:47
00:06:07
  totaaltijd
 
00:34:31
2De Tweeklankjongens
Lennart Pluim
Rick van Beek
Thije Huizinga
meisjes
Merit van Eck
Fenna Hordijk
Cattleya Klerk
 
00:05:15
00:05:36
00:05:38
 
00:06:01
00:06:41
00:07:04
  totaaltijd
 
00:36:15
De Plantagejongens
Thom Scherrenberg
Mike Valkenburg
Jesse Vermeulen
meisjes
Lise Scherrenberg
 
00:05:30
00:05:40
00:05:45
 
00:07:42
De Zuiderkroonjongens
Tobian Merkus
Soriba Bayo
Jace Sadeghi
meisjes
Matou Bayo
 
00:04:33
00:05:09
00:08:14
 
00:08:15
De Krullevaarjongens
Philip Wieberdink
Richano Harinarain
Erik van den Brink
meisjes
Kaitlin Kerkhof
 
00:05:00
00:05:15
00:08:50
 
00:07:06
De Opstapjongens
Tygo van Kippersluis
Rick Elbers
Tim Elbers
meisjes
Kyra van Kippersluis
 
00:05:07
00:05:46
00:07:37
 
00:08:32
Koningin Beatrixschooljongens
Milo Valk
Mees van Doorn
Nout Spruijt
meisjes
 
00:04:25
00:06:27
00:06:29

 
SCHOLENKLASSEMENT 2 km jeugdloop
1Willem Alexanderschooljongens
Maurits Favier
Mick Valkenburg
Jasper Beswick
meisjes
Sanne van Zwam
Anne van Weverwijk
Liza Burger
 
00:09:06
00:09:10
00:09:16
 
00:11:07
00:11:13
00:11:15
  totaaltijd
 
01:01:07
2De Tweeklankjongens
Jasper van Eck
Milan van der Linden
Robin Gorissen
meisjes
Dionne van Beek
Ann-Sophie Klerk
Naomi Hordijk
 
00:09:05
00:09:16
00:11:33
 
00:14:04
00:14:21
00:14:23
  totaaltijd
 
01:12:42
Lucas Bataujongens
Jayden Vredenburg
Lucas van Dopperen
Tim van Diggelen
meisjes
 
00:09:25
00:10:41
00:11:45
Koningin Beatrixschooljongens
Luuk van Leeuwen
Lars van Leeuwen
Fedde Spruijt
meisjes
 
00:11:33
00:11:38
00:11:45

 

1000J 1 km kinderloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd 
1Milo Valk2011Koningin Beatrixschool 00:04:2600:04:25 
2Tobian Merkus2012De Zuiderkroon 00:04:3300:04:33 
3Cirino Invernizzi2011Driekoningen 00:04:5000:04:48 
4Philip Wieberdink2013De Krullevaar 00:05:0100:05:00 
5Brett Steenbeek2012Willem Alexanderschool 00:05:0800:05:05 
6Tygo van Kippersluis2012De Opstap 00:05:1000:05:07 
7Soriba Bayo2012De Zuiderkroon 00:05:1000:05:09 
8Lennart Pluim2012De Tweeklank 00:05:1500:05:15 
9Richano Harinarain2012De Krullevaar 00:05:1600:05:15 
10Thom Scherrenberg2012De Plantage 00:05:3500:05:30 
11Rick van Beek2011De Tweeklank 00:05:3900:05:36 
12Thije Huizinga2013De Tweeklank 00:05:4100:05:38 
13Mike Valkenburg2011De Plantage 00:05:4100:05:40 
14Seth Steenbeek2014Willem Alexanderschool 00:05:4200:05:40 
15Jesse Vermeulen2011De Plantage 00:05:4600:05:45 
16Rick Elbers2012De Opstap 00:05:5000:05:46 
17Tycho Laagland2012De Tweeklank 00:05:5600:05:55 
18Jesse Laagland2012De Tweeklank 00:05:5700:05:56 
19Sepp Maris2013De Tweeklank 00:06:0700:05:55 
20Jesse van der Linden2015De Tweeklank 00:06:1100:06:09 
21Thomas Kuipers2013De Toonladder 00:06:1300:06:08 
22Thyas Klerk2012De Tweeklank 00:06:1700:06:13 
23Abel van Wijngaarden2013Willem Alexanderschool 00:06:2000:06:08 
24Remi Teunissen2013Willem Alexanderschool 00:06:2100:06:10 
25Teun Vinken2012De Toonladder 00:06:2100:06:17 
26Samuel Gilijamse2012Willem Alexanderschool 00:06:2900:06:19 
27Mees van Doorn2013Koningin Beatrixschool 00:06:3100:06:27 
28Nout Spruijt2014Koningin Beatrixschool 00:06:3300:06:29 
29Stef van Mourik2013De Tweeklank 00:06:3900:06:34 
30Ivano den Boesterd2012School met de Bijbel00:06:4100:06:35 
31Brent Christiani2013Willem Alexanderschool 00:06:4400:06:33 
32Colin de Graaf2012De Tweeklank 00:06:5200:06:47 
33Aeron de Jong2014Willem Alexanderschool 00:06:5300:06:51 
34Rikardo van der Veen2013De Tweeklank 00:06:5500:06:50 
35Lucas Vis2013De Tweeklank 00:07:0100:06:59 
36Mailo Bicker2014De Tweeklank 00:07:0900:06:56 
37Dylan van Erven2013De Schouw 00:07:2000:07:13 
38Nasr Yahyaoui2013De Tweeklank 00:07:3600:07:32 
39Thomas van der Waal2014O.L.V. van Fatima school 00:07:4500:07:34 
40Tim Elbers2015De Opstap 00:07:4500:07:37 
41Alexander van Schrojenstein Lantman2012De Tweeklank 00:07:4600:07:43 
42Mason Hofman2014Willem Alexanderschool 00:07:5600:07:48 
43Julian Koot2014Willem Alexanderschool 00:07:5700:07:49 
44Marten van der Wal2011De Tweeklank 00:08:0600:07:58 
45Jace Sadeghi2013De Zuiderkroon 00:08:2500:08:14 
46Jamie Selderbeek2014De Tweeklank 00:08:4600:08:39 
47Niek Kaldenhoven2014De Tweeklank 00:08:4700:08:34 
48Stijn Kaldenhoven2014De Tweeklank 00:08:5000:08:37 
49Erik van den Brink2012De Krullevaar 00:08:5600:08:50 
50Stan Hofs2014Willem Alexanderschool 00:08:5700:08:55 

 

1000M 1 km kinderloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd 
1Esmée Monster2012De Vlinder 00:05:1500:05:13 
2Chiara Lotto2012Koningin Julianaschool 00:05:3000:05:24 
3Anne Sophie Favier2012Willem Alexanderschool 00:05:3700:06:07 
4Julia Pronk2011Lucas Galecop 00:05:4300:05:35 
5Anniek Wind2013Willem Alexanderschool 00:05:4800:05:44 
6Fenne Valkenburg2013Willem Alexanderschool 00:05:4900:05:47 
7Merit van Eck2012De Tweeklank 00:06:0700:06:01 
8Isabella Strengholt2011De Ark IJsselstein / De Ark van Noach 00:06:0800:05:59 
9Guusje Verweij2012Willem Alexanderschool 00:06:1500:06:14 
10Elvi den Oudsten2012Willem Alexanderschool 00:06:1600:06:13 
11Fenna Vermeulen2013Willem Alexanderschool 00:06:1900:06:15 
12Annika Verbeek2014Willem Alexanderschool 00:06:2600:06:25 
13Juul Reijngoud2012Montessori Basisschool Houten00:06:3800:06:30 
14Maud Plinck2013De Torenuil 00:06:3800:06:35 
15Carolien Engberts2012De Veldrakker 00:06:4300:06:35 
16Fenna Hordijk2014De Tweeklank 00:06:4300:06:41 
17Evy Kruijsse2012De Toonladder 00:06:4400:06:43 
18Daphne Volaart2011Mauritsschool 00:06:4600:06:44 
19Isis Verheul2013Willem Alexanderschool 00:06:4800:06:38 
20Lina Derksen2013Willem Alexanderschool 00:06:4900:06:41 
21Fenna Pols2013Driekoningen 00:06:4900:06:48 
22Zahra Lois Boel2013Koningin Julianaschool 00:06:5400:06:49 
23Anouk van der Kuilen2011Willem Alexanderschool 00:06:5700:06:47 
24Kaat Reijngoud2012Montessori Basisschool Houten00:06:5700:06:49 
25Thy Nguyen2013Willem Alexanderschool 00:07:0400:06:57 
26Valente den Boesterd2014School met de Bijbel00:07:0500:06:58 
27Cattleya Klerk2011De Tweeklank 00:07:0500:07:04 
28Kaitlin Kerkhof2013De Krullevaar 00:07:1200:07:06 
29Carlijn Wilders2011Lucas Batau 00:07:2600:07:15 
30Fay van Mechelen2013O.L.V. van Fatima school 00:07:2700:07:16 
31Zoey Adama2013Willem Alexanderschool 00:07:2800:07:24 
32Alyssa Sleeking2012De Schouw 00:07:3900:07:30 
33Yanieke Elsendoorn2014Mauritsschool 00:07:4700:07:45 
34Lise Scherrenberg2015De Plantage 00:07:4800:07:42 
35Merel Pouw2014De Tweeklank 00:07:4900:07:36 
36Lisa van Schrojenstein Lantman2014De Tweeklank 00:07:5000:07:46 
37Kate Ehlert2014De Meander 00:07:5500:07:47 
38Jazzy'j Balfoort2013De Tweeklank 00:08:0200:07:52 
39Iris Vermeulen2014Willem Alexanderschool 00:08:0600:07:59 
40Zoë van der Meer2014Egbertus00:08:2300:08:17 
41Matou Bayo2015De Zuiderkroon 00:08:2500:08:15 
42Moïse van der Vlerk2015Willem Alexanderschool 00:08:2900:08:19 
43Cato Maris2014De Tweeklank 00:08:3800:08:26 
44Kyra van Kippersluis2014De Opstap 00:08:4200:08:32 
45Lenne Schaapveld2015Willem Alexanderschool 00:08:5400:08:50 
46Fenne van der Wal2015De Tweeklank 00:09:0700:08:58 
47Olivia Oostveen2015Willem Alexanderschool 00:09:0700:09:03 
48Lieke van der Kuilen2014Willem Alexanderschool 00:09:1700:09:07 
49Eva van der Kuilen2013Willem Alexanderschool 00:09:1700:09:07 
50Nova Vinken2014De Toonladder 00:10:1800:10:12 
51Amber Gouweleeuw2014Willem Alexanderschool 00:10:5600:10:46 

 

2000J 2 km jeugdloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijdTussentijd
1Noah Schoonhoven200700:08:2300:08:2300:04:03 
2Tim van den Heuvel2010De Toonladder 00:08:3100:08:3000:04:08 
3Twan Goudena2008Immanuël00:09:0100:09:0000:04:26 
4Jasper van Eck2009De Tweeklank 00:09:0600:09:0500:04:35 
5Maurits Favier2010Willem Alexanderschool 00:09:0600:09:0600:04:24 
6Mick Valkenburg2009Willem Alexanderschool 00:09:1100:09:1000:04:26 
7Bart Vissers2008Aventurijn 00:09:1600:09:1500:04:27 
8Jasper Beswick2009Willem Alexanderschool 00:09:1800:09:1600:04:23 
9Milan van der Linden2011De Tweeklank 00:09:1800:09:1600:04:42 
10Joël van der Linden2009De Zuiderkroon 00:09:1800:09:1800:04:41 
11Jayden Vredenburg2011Lucas Batau 00:09:2700:09:2500:04:32 
12Daniël Kuipers2008De Toonladder 00:09:5200:09:5100:04:50 
13Bram Plinck2011De Torenuil 00:09:5300:09:5200:04:38 
14Jari Goudena2010Immanuël00:09:5700:09:5600:04:54 
15Ot Glas2008Lucas Galecop 00:10:0100:09:5800:04:48 
16Benny van Ramele2008Willem Alexanderschool 00:10:0100:10:0000:04:40 
17Thijs Beswick2011Willem Alexanderschool 00:10:0100:10:0100:04:42 
18Finn Ansing2008Willem Alexanderschool 00:10:0600:10:0400:05:05 
19Thomas Pronk2009Lucas Galecop 00:10:1300:10:1200:05:09 
20Krijn Braakman200800:10:2200:10:2000:04:56 
21Tijn Reijngoud2011Montessori Basisschool Houten00:10:2300:10:2200:05:03 
22Siem Reijngoud2008Berg en Bosch School00:10:2300:10:2200:05:03 
23Raphaël Hofman2011Willem Alexanderschool 00:10:3000:10:2800:05:07 
24Stijn van Bruggen2010De Rank 00:10:3100:10:2800:05:07 
25Seppe van Boggelen2011Driekoningen 00:10:3400:10:3000:04:59 
26Lucas van Dopperen2008Lucas Batau 00:10:4400:10:4100:05:13 
27Hugo Verweij2009Willem Alexanderschool 00:10:5300:10:5100:05:18 
28Luuk Hofs2011Willem Alexanderschool 00:11:0100:10:5900:05:03 
29Tim van Zoest2010De Wegwijzer 00:11:0700:11:0400:05:16 
30Sem van Zwam2010Willem Alexanderschool 00:11:0900:11:0200:05:18 
31Thomas Geurtsen2008De Krullevaar 00:11:1700:11:1600:05:23 
32Stef van Vliet2010De Wegwijzer 00:11:1800:11:1500:05:16 
33Desmond Boel2010Auris Rotsoord00:11:1900:11:1800:05:26 
34Lucas Volaart2009Mauritsschool 00:11:1900:11:1800:05:34 
35Robin van der Meer2011Egbertus00:11:2200:11:1900:05:25 
36Thijs Wind2009Willem Alexanderschool 00:11:3000:11:2900:05:32 
37Robin Gorissen2009De Tweeklank 00:11:4000:11:3300:05:25 
38Luuk van Leeuwen2009Koningin Beatrixschool 00:11:4200:11:3300:05:55 
39Lars van Leeuwen2011Koningin Beatrixschool 00:11:4600:11:3800:05:54 
40Jesse Huizinga2011De Tweeklank 00:11:4600:11:4400:05:20 
41Tim van Diggelen2009Lucas Batau 00:11:4700:11:4500:05:44 
42Fedde Spruijt2010Koningin Beatrixschool 00:11:5100:11:4500:06:06 
43Luc Engberts2010De Veldrakker 00:12:1400:12:0300:05:41 
44Björn van de Werke2010Willem Alexanderschool 00:12:2100:12:1900:05:31 
45Roan Verheul2010Willem Alexanderschool 00:12:5300:12:5100:06:07 
46Lex de Winter2011De Vleugel 00:12:5400:12:4600:06:25 
47Vigo Sessink2009Willem Alexanderschool 00:13:1800:13:0900:06:23 
48Rens Pols2011Driekoningen 00:14:0300:13:5900:06:48 
49Tom van de Werke2008Willem Alexanderschool 00:14:2000:14:1900:05:57 
50Adam Dijkstra2008De Tweeklank 00:14:2100:14:1400:06:38 
51Lyam Boel2007Koningin Julianaschool 00:15:0600:15:0400:07:24 
52Roan Tanriverdi2007De Evenaar 00:15:1500:15:1000:07:12 
53Tim Valkenburg2009De Plantage 00:15:2200:15:1600:07:36 
54Ivar van den Brink2010De Krullevaar 00:15:4500:15:4200:07:07 

 

2000M 2 km jeugdloop

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijdTussentijd
1Jasmijn van Gelder2008De Trekvogel 00:08:3800:08:3800:04:08 
2Jasmijn van Steenpaal2009De Fontein 00:08:5100:08:5000:04:28 
3Liz Schoonhoven2009De Vleugel 00:09:0800:09:0700:04:28 
4Fabine Merkus2010De Zuiderkroon 00:09:1900:09:1800:04:40 
5Lieke Smit2008De Toonladder 00:09:4000:09:3900:04:42 
6Femke Verkerk2008De Voorhof 00:09:4600:09:4500:04:41 
7Solene de Haan2009De Krullevaar 00:09:5700:09:5600:04:43 
8Sophie Monster2008De Vlinder 00:10:2900:10:2800:05:06 
9Féline de Groot2007De Vlinder 00:10:4800:10:4700:04:38 
10Marijn Kuipers2010De Toonladder 00:10:5700:10:5600:04:45 
11Sanne van Zwam2009Willem Alexanderschool 00:11:1400:11:0700:05:28 
12Mette Braakman2009Eben Haëzer00:11:1400:11:1200:05:22 
13Anne van Weverwijk2008Willem Alexanderschool 00:11:1500:11:1300:05:32 
14Liza Burger2010Willem Alexanderschool 00:11:1900:11:1500:05:35 
15Elsa Braakman2011Eben Haëzer00:11:3000:11:2800:05:27 
16Hailey Adama2010Willem Alexanderschool 00:11:4100:11:3600:05:39 
17Sienna Weijs2010Willem Alexanderschool 00:11:4100:11:3600:05:39 
18Maaike Gerssen2010Willem Alexanderschool 00:12:0200:12:0200:04:46 
19Marie Verbeek2009Willem Alexanderschool 00:12:0900:12:0600:05:34 
20Tracy Dannenburg2009Prinses Margrietschool 00:12:1000:12:0700:05:36 
21Wendy Hoogendoorn201100:12:1700:12:1300:06:11 
22Noa Moeniralm2009De Brug 00:12:2200:12:2000:05:39 
23Kiara Baransky2010Onder de Bogen00:12:3000:12:2600:06:06 
24Chiara Gerritse2011Lucas Galecop 00:12:3200:12:2800:06:11 
25Fiene Vissers2010Aventurijn 00:12:5000:12:4700:06:00 
26Rachel Baransky2008Onder de Bogen00:13:0700:13:0200:06:23 
27Neve Broeren2009De Vleugel 00:13:1100:13:0200:06:28 
28Lotte Mannak2010Willem Alexanderschool 00:13:5300:13:3900:06:25 
29Dionne van Beek2009De Tweeklank 00:14:1100:14:0400:07:06 
30Ann-Sophie Klerk2010De Tweeklank 00:14:2300:14:2100:06:39 
31Naomi Hordijk2009De Tweeklank 00:14:3000:14:2300:07:12 
32Sophie Vermeulen2007De Plantage 00:14:3000:14:2500:07:02 
33Angel den Oudsten2008 00:14:3600:14:3400:06:38 
34Delicia Koestering2011 00:15:0200:14:5200:06:46 
35Chenelva van Lint2008 00:15:0200:14:5300:06:45 
36Mikki Walsh2008De Tweeklank 00:15:3700:15:3000:07:41 
37Femy Edelbroek2010Willem Alexanderschool 00:15:4400:15:4000:07:34 
38Simone Kranghand2011Willem Alexanderschool 00:15:4400:15:4000:07:34 
39Anne Hakkaart2011De Achtbaan00:16:0700:16:0300:07:35 
40Ashley Koot2010Willem Alexanderschool 00:17:0200:16:5600:07:41 
41Fay van Zuilen2010De Veldrakker 00:17:0400:17:0400:07:47 

 

5MSEN 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Yorik Mulder1994Nieuwegein00:17:5200:17:48 
2Ruben van Kooten Niekerk1993Peter Witteman LoopClinics00:17:5600:17:54 
3Juan Zijderlaan2005Atverni00:17:5700:17:56 
4Benny Mulder1986TZC Vahalis00:18:1700:18:16 
5Wijnand Fransen1980Nieuwegein00:18:4500:18:42 
6Rolf Gerrits1983Vughtse Sportclub Prins Hendrik00:19:1100:19:08 
7Bas Ooteman1993Utrecht00:19:1900:19:17 
8Dennis de Vaal1980IJsselstein00:19:3600:19:34 
9Eric van Rooijen1983AV Phoenix00:19:4200:19:34 
10Bart Boomsma1984Gorinchem00:20:0800:20:02 
11Edwin van Voorthuizen1976Maarn00:20:1600:20:10 
12Joran Edens1983Atverni00:20:2600:20:24 
13Boris Gesbert1993Utrecht00:20:3000:20:25 
14Julian Broodman2005Leusden00:20:4600:20:43 
15Ronny Pot1976Almere00:21:1200:21:02 
16Eelke Lemmens1978St. Antonius Ziekenhuis00:21:3900:21:34 
17Thijs Ruyten1982Ruyten00:21:4200:21:32 
18Bas Noordhoek2005Atverni00:21:5900:21:58 
19Robbert Jan van de Pol1983Hagestein00:22:0200:21:47 
20Chanan Brandsma1990Nieuwegein00:22:2900:21:49 
21Marnix Maton2001Nieuwegein00:22:4500:22:26 
22Arco Versluis1990Vianen00:22:4800:22:47 
23Timo Menkveld1984Amerdfoort00:22:5800:22:32 
24Sami Benali2008Atverni00:23:0600:23:05 
25Jeroen Geurtsen1980Vleuten00:23:3000:23:27 
26Koen Labrie2003Nieuwegein00:23:3800:23:22 
27Maxwell Bayer2004AV Zuidwal00:23:5500:23:54 
28Laurens Harkema1992Utrecht00:23:5600:23:26 
29Michael Hofman1978Nieuwegein00:23:5700:23:53 
30William Gilijamse1981Utrecht00:24:0000:23:49 
31Joep van Alphen1981IJsselstein00:24:2800:24:16 
32Joep Mannak2007Nieuwegein00:25:1600:25:13 
33David Guia Paunussa1985IJsselstein00:25:2100:25:12 
34Sebastian van der Heide1980St. Antonius Ziekenhuis00:25:4600:25:24 
35Davey Kropf1992Nieuwegein00:25:4800:25:30 
36Thom Vermeulen1978IJsselstein00:25:5700:25:33 
37Billy Brouwer1986Utrecht00:26:1400:25:47 
38Tom Engbers1994's Hertogenbosch00:26:5900:26:50 
39Sander Kaldenhoven1982Nieuwegein00:27:1000:26:55 
40Kees Prins1982Sliedrecht00:27:1100:26:36 
41Sebastiaan van de Pol1977Utrecht00:27:1700:27:02 
42Ralph van de Pol1980Vianen00:27:1800:27:03 
43David van Mechelen1982REactive00:27:3000:27:17 
44Arjen Stolk1982Houten00:27:3300:27:05 
45Sjoerd van Gent1986IJsselstein00:27:3800:27:05 
46Jasper van Gent1983Houten00:27:3800:27:06 
47Pepijn Schrijvers2005St. Antonius Ziekenhuis00:27:5500:27:31 
48Timmy Schrijvers1979IJsselstein 00:27:5900:27:35 
49Jurre van Rietschote2006Houten00:28:3000:28:13 
50Arnoud van Rietschote1975Houten00:28:4000:28:22 
51Rolf van Panhuis1987Nieuwegein00:28:5200:28:41 
52Daan Cornelissen1989St. Antonius Ziekenhuis00:29:1600:28:37 
53Conrad van Maanen1976Fortius00:29:1600:28:43 
54Reinout Koning1982Gouda00:30:3700:30:00 
55Maikel Verhoeks1988Leerdam00:31:3100:31:01 
56Julian Schürgers1997St. Antonius Ziekenhuis00:31:3300:31:10 
57Jochem Koning1987Gouda00:31:3400:30:56 
58Milan Emo2005Nieuwegein00:31:3600:31:21 
59Khoa Nguyen1983Nieuwegein00:31:5700:31:48 
60Konrad Karwacki1987Nieuwegein00:33:2900:32:52 
61Ajmal Zarifi1986Soesterberg00:35:4900:35:16 
62Dyon Verkruijssen1993Nieuwegein00:38:2600:37:55 
63Steven van Dongen2006Lexmond00:43:2700:43:16 
64Huub van der Tuin2006Vianen00:43:2900:43:17 
65Gino van Ramele2005De Voltreffer00:45:3300:45:10 
66Dinand Kranenburg2004Nieuwegein00:50:4200:50:16 

 

5VSEN 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Marieke Gimbel1991St. Antonius Ziekenhuis00:21:2200:21:13 
2Dagmar Wielinga2005Lopikerkapel00:21:5200:21:48 
3Tessa Smit1994Push Training Studio00:23:1300:23:08 
4Sanne Geurtsen2006Hellas00:23:3100:23:28 
5Joanne Meeuwis1997Nieuwegein00:24:4500:24:30 
6Lisette Ruessink2005Houten00:25:0100:24:57 
7Maud van Wouw1999Delft00:25:0500:24:53 
8Loraine Baauw1993Hagestein00:25:1200:24:58 
9Paula Gielissen2003Utrecht00:25:4800:25:21 
10Merel Kuper2003IJsselstein00:25:5100:25:49 
11Patricia Croonen1985AV Cifla00:27:0000:26:49 
12Johanneke de Vaal1982IJsselstein00:27:0100:26:58 
13Nicoline Wouterlood1978Utrecht00:28:1800:27:59 
14Senna van Angelen2005Nieuwegein00:28:2200:28:21 
15Maaike Hoogendoorn2007Almere00:28:2600:28:16 
16Aafke Huitink1985Nieuwegein00:28:3000:28:15 
17Janine de Wit1995Utrecht00:28:4000:28:28 
18Dieuwertje Hiemstra1994St. Antonius Ziekenhuis00:29:1400:28:35 
19Mandy Koppes1995Utrecht00:29:2800:29:13 
20Rosana Nakamura1982St. Antonius Ziekenhuis00:29:3300:29:11 
21Mariska Soesbergen1988Nieuwegein00:29:3600:29:03 
22Tessa Pronk1976Houten00:29:4900:29:36 
23Kim van Beek1981Push Training Studio00:29:5400:29:40 
24Sandra van Erven1982Soesenzo Outdoor Challenge00:29:5900:29:51 
25Ellen Schrijvers1978St. Antonius Ziekenhuis00:30:0000:29:35 
26Daniëlle Boterkooper1991Nieuwegein00:30:0200:29:48 
27Celeste Martens1992Nieuwegein00:30:0600:29:52 
28Renske Birkhoff1982Nieuwegein00:30:0600:29:59 
29Gabriëlle Vermeulen1980Houten00:30:0700:29:38 
30Isis van Hemert2005Houten00:30:1800:29:48 
31Ghislaine van Bemmel1993Utrecht00:30:5800:30:50 
32Kathleen Rademaker1979Nieuwegein00:31:0900:30:39 
33Diënne Wijma1975Schalkwijk00:31:1000:30:40 
34Femke van der Gugten1978Nieuwegein00:31:2900:30:57 
35Geertje Pronk1982Nieuwegein00:31:3900:31:25 
36Hannah Boomsma1991Nieuwegein00:31:4000:31:16 
37Brigit Croonen1985AV Phoenix00:31:4300:31:33 
38Sylvia Immens1976Push Training Studio00:31:5700:31:43 
39Ayleen Rademaker1991Nieuwegein00:32:0000:31:29 
40Isalotte van den Heuvel1988Sleeuwijk00:32:0700:31:34 
41Maëlle Kranenburg2002Nieuwegein00:32:1800:31:52 
42Kim Vermeulen1997St. Antonius Ziekenhuis00:32:3300:32:13 
43Hana Hodzic1994Gorinchem00:32:3400:32:26 
44Gianna Cosentino2004IJsselstein00:33:2300:32:56 
45Zoe Coert2005Atverni00:33:3100:33:22 
46Barbara Voorbij1977Utrecht00:34:1900:33:53 
47Mirte Nauta2006Houten00:34:3800:34:00 
48Paulina Pawlowska1991Nieuwegein00:34:4900:34:14 
49Angelique Nihot1976Moordrecht00:35:3000:35:08 
50Esmée Maton1995IJsselstein00:35:4500:35:26 
51Samantha Oosterwijk1987Nieuwegein00:35:5400:35:23 
52Marta Sobierajska1992Nieuwegein00:36:3000:35:54 
53Sofya Kareva2007IJsselstein00:36:4600:36:26 
54Emily ten Bos2007Nieuwegein00:36:4700:36:27 
55Demi de Paauw2000Nieuwegein00:40:0300:39:31 
56Rosalie Schürgers1994St. Antonius Ziekenhuis00:41:5400:41:31 
57Marisa Rosito1989Culemborg00:42:3800:42:02 
58Esmee Venema2003Nieuwegein00:42:5800:42:25 
59Gina van Ramele2007De Voltreffer00:49:1800:48:56 

 

5M45 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Zenon Nowak1971Spokojna00:18:4100:18:40 
2Ardy Brouwer1966TZC Vahalis00:19:2100:19:20 
3Robbie van Dijk1972Body Run00:19:3900:19:37 
4Reinier van Dijken1969PK Loopgroep00:20:0900:20:08 
5Theo van Velzen1967Atverni00:20:2200:20:18 
6Jack de Vries1967Hellas00:21:2600:21:19 
7Hans Luijendijk1971IJsselstein00:23:2800:23:22 
8Eric Maton1967Nieuwegein00:24:1000:23:51 
9André van Wouw1965Nieuwegein00:24:4600:24:34 
10Ronald Scholten1972Nieuwegein00:25:4500:25:31 
11Marco Kok1974St. Antonius Ziekenhuis00:27:1100:26:50 
12Mark Zwaan1973Nieuwegein00:28:0100:27:34 
13André de Vree1972Nieuwegein00:28:0500:27:47 
14Giancarlo Cosentino1972IJsselstein00:28:2600:27:59 
15Leendert van der Waal1970reactive00:30:5900:30:46 
16Steven van Haarlem1967Nieuwegein00:31:32  
17Marcel Ruijssenaars1968Nieuwegein00:31:5300:31:30 
18Oscar van Hemert1971Houten00:32:1800:31:47 
19Bert-Jan Nauta1972Houten00:34:3900:34:01 

 

5V45 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Josien Slingerland - van Harten1969Nieuwegein00:26:0800:25:57 
2Nancy van der Vlist1968Body Run00:27:0400:26:58 
3Conny Janssen1966Nieuwegein00:28:1900:28:06 
4Suus Vrijens1970Almere00:29:4900:29:25 
5Ellen Pouw1967St. Antonius Ziekenhuis00:29:5800:29:37 
6Ghulsan Zalmahomed1973Nieuwegein00:33:5100:33:26 
7Annemarie Heersche1972Houten00:34:3900:34:00 
8Gertie Wiersma1972Utrecht00:37:5200:37:17 
9Carola Oude Bekke1973IJsselstein00:38:1900:38:11 

 

5M55 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Hans Overbeek1963Polsbroek00:21:0000:20:50 
2Harry Vredendaal1947Nieuwegein00:22:5800:22:44 
3Robert de Smet1946Atverni00:23:1100:23:06 
4Sietse Harkema1957Vianen00:24:5300:24:24 
5Sjaak Maton1961Nieuwegein00:33:0200:32:43 
6Kees Maton1959Nieuwegein00:33:0200:32:44 
7Willem Kragten1955Nieuwegein00:33:1200:32:45 
8Johan van Santen1953avVN00:33:1900:33:06 
9Karel de Kruijf1956Nieuwegein00:34:5700:34:27 
10Martin Oliemuller1941Nieuwegein00:36:1200:36:02 

 

5V55 5 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd 
1Marijke Kroon1959Vinkeveen00:24:4900:24:46 
2Willy Pot1950Nieuwegein00:28:1200:28:02 
3An van der Horst1959Utrecht00:31:1000:30:52 
4Miriam van der Veen1959IJsselstein00:33:4100:33:05 
5Angita Peterse1964St. Antonius Ziekenhuis00:34:3300:34:00 
6Herma van Bergen1959St. Antonius Ziekenhuis00:37:0100:36:28 

 

10MSEN 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Boudewijn Emo1979Atverni00:35:2300:35:2200:17:32
2Arjan Weijenborg1992AV Phoenix00:37:0800:37:0500:18:25
3Auke Timmerman1984Run-Inn Utrecht00:37:3800:37:3700:18:08
4Melvin Vendrig1992Benschop00:38:1100:38:0700:18:24
5Ruben van der Gun1990IJsselstein00:39:1600:39:1200:19:02
6Marijn Zwier1988Atverni 00:39:3800:39:3400:19:39
7Raymond Dohmen1988AAV '3600:39:3900:39:3800:19:16
8Chung Hwa Chao1987Hellas00:40:0100:40:0000:19:51
9Niels van Daalen1978Curaçao00:40:1000:40:0800:19:48
10Ramses Groot-Wittenberns1981Nieuwegein00:40:4500:40:4200:20:13
11Efrem Shiferaw1981St. Antonius Ziekenhuis00:40:4900:40:4500:20:30
12Stefan Hoogvliet1977Utrecht00:40:5600:40:5200:19:52
13Jeroen van der Meer1978Atverni00:42:0800:42:0200:20:26
14Paul Krijger1988Utrecht00:42:1000:42:0700:20:02
15Menno de Vries1986Maartensdijk00:42:4100:42:2400:20:31
16Joan de Vor1980AV Statina00:43:2300:43:1700:20:56
17Stefan Wallenburg1984IJsselstein00:43:3100:43:1600:20:48
18Tom Kuijpers1989Hellas00:43:3300:43:0500:20:33
19Robert van Zanten1990De Voltreffer00:43:5200:43:2800:22:00
20Roy Wijermars1990Utrecht00:43:5800:43:3900:20:34
21Peter van Thienen1975Leersum00:44:0400:43:5200:21:41
22Rob van Vulpen1984Houten00:44:0600:43:5000:21:33
23Wilfred Torcque1981Nieuwegein00:44:2100:43:4600:22:00
24Jonathan Barbosa1986Rotterdam00:44:3500:44:0700:21:29
25Peter Joosten1984Amersfoort00:44:5800:44:4900:22:12
26Jelle Koerselman1977Loopgroep Aart Stigter00:45:2500:45:2300:20:33
27Michaël Landefort2000Nieuwegein00:45:3000:45:2600:21:42
28Jerzy Cuhfus1982Nieuwegein00:45:3300:45:2800:22:05
29Tim Kerkhof1980Nieuwegein00:46:4500:46:3600:22:03
30Andrew Segrave1981Utrecht00:47:0600:46:5400:22:52
31Wouter Hageman1988Utrecht00:47:2000:46:5800:36:12
32Henno Hanselaar1977Nieuwegein00:47:5000:47:4500:23:20
33Ruud Tas1976Oss00:47:5400:47:4500:23:04
34Daniël Brevoord1980St. Antonius Ziekenhuis00:47:5800:47:2200:23:41
35Alex Hofland1983Nieuwegein00:48:0700:47:5400:23:18
36Roy Peters1980Nieuwegein00:48:1200:47:5500:24:50
37Gerbrand van Ommen1977Nieuwegein00:48:5300:48:2900:22:46
38Wilco Smit1980Ede00:48:5900:48:3400:23:49
39Dave Elbers1976IJsselstein00:48:5900:48:5600:24:04
40Wouter Kracht1977Nieuwegein00:49:4900:49:4300:24:24
41Johan Smits1986Peter Witteman LoopClinics00:49:5400:49:3100:24:23
42Michel Janssen1978Zeewolde00:50:0400:50:0200:23:56
43Olaf Verheij2000Nieuwegein00:50:0800:49:4300:24:27
44Roel Weevers1987De Kieviten00:50:1600:50:0600:24:52
45Sharif Moeniralm1978IJsselstein00:50:2000:49:5500:23:50
46Aldert Doornbos1977Atverni00:50:2100:50:1600:24:16
47John Valkenburg1979Nieuwegein00:50:4200:50:1800:24:32
48Japie Yo Oldewarris1979Nieuwegein00:51:2200:51:0100:24:49
49Arjan Uijtewaal1985Vianen00:51:2400:51:0700:23:52
50Marco van Weverwijk1979Koveni00:51:4900:51:1800:25:48
51Lars Kortleve1992Hardinxveld-Giessendam00:51:5500:51:4900:23:14
52Peter van Dokkum1983Schalkwijk00:52:1500:52:0900:25:49
53Pim Vendrig1985Utrecht00:52:1900:51:5700:24:58
54Robert Valkenburg1977Houten00:53:0700:52:5000:26:25
55Michael Tersteeg1990Nieuwegein00:53:0800:53:0200:22:16
56Juan Sander1982St. Antonius Ziekenhuis00:53:1000:52:4500:26:57
57Brendan Keessen1976Alphen aan den Rijn00:53:2100:52:4500:26:16
58Marcel Volaart1978Nieuwegein00:53:5600:53:2500:25:56
59Hanno-Wybren Mook1984IJsselstein00:54:0800:53:5300:27:13
60Daan Tienhoven1998Nieuwegein00:55:1600:55:1100:25:57
61Tom Schuring1981Utrecht00:55:3600:55:1700:26:52
62Hugo de Heer1980's Gravenhage00:56:2600:56:0300:27:44
63Jan Huberts1996IJsselstein00:56:3200:56:2600:24:02
64Jan-Willem Kuipers1977Nieuwegein00:57:2000:56:5700:26:35
65Sander van Weelden1986Nieuwegein00:58:2100:57:4900:28:29
66Arne Gademan1977IJsselstein01:00:2400:59:5600:27:54
67Sam Pijper2003Nieuwegein01:00:5201:00:4000:28:35
68Bob van der Sluis1990Utrecht01:02:1101:01:5100:29:10
69Pepijn Tils2001Nieuwegein01:04:1801:03:5700:30:41
70Ivan den Hartog1991Nieuwegein01:05:1901:04:4500:54:24

 

10VSEN 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Hannah Oldroyd1987Haag Atletiek00:37:0600:37:0400:18:20
2Jacoline van der Klip1977Altis00:42:0200:42:0100:20:32
3Vivianne Steegstra1981Atverni00:42:4300:42:3900:20:42
4Jarka Kortleve1996Leerdam00:43:0500:42:5900:20:53
5Tessa Sturkenboom1992Utrecht00:46:3700:46:3200:22:34
6Iris Jong2000Currimus / Leiden Atletiek00:48:0100:47:5700:23:31
7Daniëlle te Hennepe1975Ammerstol00:49:1600:49:0700:23:11
8Laura Brosi1984Utrecht00:50:4700:50:3300:24:08
9Judith Winkel1977St. Antonius Ziekenhuis00:50:4800:50:3300:24:35
10Maaike Tijhof1998St. Antonius Ziekenhuis00:52:3100:52:1100:25:22
11Dorien Kool1982Trecho00:53:2100:53:0800:28:28
12Hatje Keskin1979Amersfoort00:53:5400:53:2000:26:17
13Marijke Miltenburg1982Houten00:53:5700:53:3800:26:14
14Floortje Wijma1989Push Training Studio00:55:2200:55:1000:26:37
15Arwen Schat1989Jodaro Gym00:56:1900:56:1400:26:58
16Sabine van Kippersluis1981IJsselstein00:56:2800:56:2300:27:02
17Jitske Schaapveld1979Nieuwegein00:57:2300:57:1500:26:31
18Nienke de Heer1989Loopschool Westland00:57:4900:57:2700:27:59
19Marlena Carretero de Jong1977Vianen00:58:2300:58:1500:28:16
20Michelle Baransky1978Utrecht00:58:3000:58:1000:27:33
21Ite Priems1988St. Antonius Ziekenhuis00:59:5500:59:4600:28:14
22Suzanne Buijs1991Nieuwegein01:00:2400:59:5300:29:01
23Jasmijn de Kok1983St. Antonius Ziekenhuis01:00:2501:00:0400:46:21
24Loes Rutten1993Utrecht01:02:2801:02:0000:29:59
25Shirley van den Hoorn1974IJsselstein01:02:5501:02:2100:30:44
26Donna Zegwaart2001Nieuwegein01:04:1701:03:5600:30:41
27Danitsja van Rijsewijk1988Utrecht01:13:3401:12:5600:34:51
28Romeny van den Hoeven1983Nieuwegein01:13:3501:12:5600:34:50

 

10M45 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Herman Verra1970GAC Hilversum00:36:4900:36:4700:17:57
2Patrick Baransky1973Utrecht00:40:0700:40:0500:19:49
3Arjan van Eck1971Nieuwegein00:42:0100:41:5200:20:36
4Yiri Ijsselsteijn1971Nieuwegein00:43:3600:43:2700:21:36
5Willem de Berk1971Nieuwegein00:43:5000:43:4000:20:50
6Michel Bakker1974Benschop00:44:1400:44:1000:21:19
7Martin Ruizeveld1967IJsselstein00:44:3100:44:2700:21:38
8Giacomo Invernizzi1973Trecho00:46:2000:46:1700:22:16
9Thomas Kak1968Utrecht00:46:5000:46:4100:22:29
10Erik Wierstra1969IJsselstein 00:47:0300:46:5900:22:47
11Jan Willem Tolhoek1966Nieuwegein00:47:1100:47:0900:23:28
12Rutger van der Kaaij1972Loopgroep Athletic Point00:48:0500:47:5600:23:26
13Nico Klomp1970Zeist00:48:1700:48:0300:36:49
14Richard Dijker1968IJsselstein00:50:2500:50:2300:23:57
15Sjaak Derksen1971Nieuwegein00:51:1300:51:0200:24:22
16Albert van Wingaarden1972Vianen00:52:1200:51:5300:25:02
17Marco Blokland1971REactive00:52:1800:51:5900:25:35
18Luc Scheidel1969Nieuwegein00:52:2300:52:1400:25:02
19Anton van den Hurk1971Houten00:54:1300:54:0100:26:06
20Boris Zalm1970Rhoon00:54:4700:54:1100:26:58
21Ronald Tukker1974Typhoon00:57:0100:56:2600:26:59
22Janarie Kranenburg1973Nieuwegein00:58:0500:57:3900:28:17
23Mark Meijer1968Nieuwegein00:59:0000:58:5100:27:40
24Erwin Pijper1971Nieuwegein01:00:5201:00:4000:28:36
25Robbie Tinggal1966Nieuwegein01:03:3201:03:1500:30:55
26Sjoerd van Welie1972Utrecht01:04:0501:03:4900:30:51
27Peter Collet1971Atverni01:04:2601:04:1500:28:15

 

10V45 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Irene van Enckevort1973Loopgroep Houten00:46:5200:46:4700:24:56
2Jolanda van Steenderen1965Loopgroep Athletic Point00:49:5200:49:4300:23:30
3Marleen van Leeuwen1973Ridderkerk00:50:0300:49:3700:24:27
4Mariska van Stijn1971St. Antonius Ziekenhuis00:53:1300:52:5300:25:42
5Netty Bronkhorst1965Vuren00:56:1900:56:0800:27:13
6Helga van der Weijden1968St. Antonius Ziekenhuis00:58:2300:58:0100:28:03
7Miranda Vink1973Body Run01:04:5601:04:3000:30:52

 

10M55 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Marco Jans1962Cifla00:39:2100:39:1900:19:17
2Bram Vingerling1957Nieuwegein00:44:0100:43:5400:21:23
3Frank Harmsen1957Av Argo Doetinchem00:45:4500:45:4300:22:09
4Peter Nibbelke1959Loopgroep Houten00:45:5100:45:4700:22:51
5Martin Dales1963Amsterdam00:47:1100:46:5500:23:09
6Eric Minjon1963Atverni00:47:2600:47:2200:23:28
7Jan Pieterse1956Utrecht00:48:3500:48:1400:23:23
8Rob van der Gun1960Athletic Point00:51:1900:51:1100:25:06
9Gerrit Visser1962Nieuwegein00:51:2300:51:2000:23:37
10Bert van der Ham1958Gorinchem00:52:0800:51:5100:24:58
11Willem Engel1954Vianen00:52:4200:52:3800:24:39
12Frans Klomp1958Houten00:53:3900:53:2600:26:09
13René van Gils1964IJsselstein00:53:5100:53:3400:25:24
14Toon van Bemmel1955Loopgroep Aart Stigter00:55:1300:55:0000:27:52
15Hans Oostindiën1946BAV00:55:2700:55:1600:27:27
16Wim Sturkenboom1958Utrecht00:56:0700:55:4900:27:08
17Willy Vermeulen1963St. Antonius Ziekenhuis00:57:1600:56:5600:28:15
18Paul Verweij1964Houten00:57:3800:57:0200:27:56
19Gerard Vissers1950Atverni00:57:5600:57:4700:28:12
20Gerard Krijnen1963Bunnik00:58:0000:57:5100:27:22
21Frans van der Meer1953Bosbaan00:59:3800:59:3300:27:56
22Jan Verlaan1956IJsselstein01:03:0201:02:2700:30:45
23Pim Leenheer1960St. Antonius Ziekenhuis01:03:1401:02:5300:29:54
24Peter Kreeftmeijer1962St. Antonius Ziekenhuis01:04:1701:03:5500:30:36
25Wim Westbroek1956Nieuwegein01:06:0401:05:5000:31:44
26Wim de Paauw1964Nieuwegein01:12:0301:11:3100:39:32
27Mark Leenders1954Nieuwegein01:14:0501:13:5600:35:29

 

10V55 10 km wedstrijd- en recreatieloop

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijdTussentijd
1Conny de Soeten1960Hellas00:50:2800:50:1700:24:18
2Anita Geijtenbeek1961OSM '7500:51:4100:51:3200:25:11
3Cecilia Hofte1959St. Antonius Ziekenhuis00:59:2400:59:0300:29:54
4Nicolette Kreeftmeijer1962St. Antonius Ziekenhuis01:04:1701:03:5600:30:36