De Sluizenloop Nieuwegein 2023 is net geweest.
Uitslagen Sluizenloop Nieuwegein 2018
1000J (1 km kinderloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Basisschool |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Milan van der Linden |
2011 |
De Tweeklank
|
00:04:41 |
00:04:40 |
|
2 |
Jari Goudena |
2010 |
|
00:04:49 |
00:04:49 |
|
3 |
Thijs Beswick |
2011 |
Willem Alexanderschool
|
00:04:53 |
00:04:49 |
|
4 |
Milo Valk |
2011 |
Koningin Beatrixschool
|
00:05:10 |
00:05:07 |
|
5 |
Tobian Merkus |
2012 |
De Zuiderkroon
|
00:05:13 |
00:05:12 |
|
6 |
Sil van Dongen |
2011 |
De Tweeklank
|
00:05:18 |
00:05:17 |
|
7 |
Cirino Invernizzi |
2011 |
Driekoningen
|
00:05:19 |
00:05:17 |
|
8 |
Maas van Bree |
2011 |
De Wiekslag
|
00:05:23 |
00:05:22 |
|
9 |
Soriba Bayo |
2012 |
De Zuiderkroon
|
00:05:24 |
00:05:20 |
|
10 |
Raphaël Hofman |
2011 |
Willem Alexanderschool
|
00:05:24 |
00:05:24 |
|
11 |
Luuk Hofs |
2011 |
Willem Alexanderschool
|
00:05:28 |
00:05:25 |
|
12 |
Tijn Reijngoud |
2011 |
Montessori Basisschool Houten |
00:05:30 |
00:05:26 |
|
13 |
Tim van der Voort van der Kleij |
2011 |
|
00:05:32 |
00:05:30 |
|
14 |
Dean Denneman |
2011 |
De Tweeklank
|
00:05:39 |
00:05:38 |
|
15 |
Sem Hu |
2010 |
De Krullevaar
|
00:05:40 |
00:05:39 |
|
16 |
Levy Tersteeg |
2012 |
De Opstap
|
00:05:43 |
00:05:40 |
|
17 |
Rick van Beek |
2011 |
De Tweeklank
|
00:05:46 |
00:05:44 |
|
18 |
Quinten Oostveen |
2010 |
Willem Alexanderschool
|
00:05:47 |
00:05:46 |
|
19 |
Brett Steenbeek |
2012 |
Willem Alexanderschool
|
00:05:48 |
00:05:42 |
|
20 |
Lars Galesloot |
2010 |
De Tweeklank
|
00:05:51 |
00:05:51 |
|
21 |
Jesse Huizinga |
2011 |
De Tweeklank
|
00:05:52 |
00:05:49 |
|
22 |
Timo Galesloot |
2010 |
De Tweeklank
|
00:06:05 |
00:06:05 |
|
23 |
Liam Waart |
2013 |
De Trompetvogel
|
00:06:06 |
00:06:04 |
|
24 |
Simon de Jong |
2012 |
De Twaalfruiter
|
00:06:13 |
00:06:06 |
|
25 |
Bram Geurtsen |
2012 |
De Twaalfruiter
|
00:06:13 |
00:06:09 |
|
26 |
Jesse Langbroek |
2013 |
De Trompetvogel
|
00:06:20 |
00:06:17 |
|
27 |
Richano Harinarain |
2012 |
De Krullevaar
|
00:06:24 |
00:06:20 |
|
28 |
Lars van Leeuwen |
2011 |
|
00:06:25 |
00:06:09 |
|
29 |
Sem van Zwam |
2010 |
Willem Alexanderschool
|
00:06:25 |
00:06:10 |
|
30 |
Fedde Spruijt |
2010 |
Koningin Beatrixschool
|
00:06:33 |
00:06:23 |
|
31 |
Robin van der Meer |
2011 |
Egbertus |
00:06:34 |
00:06:26 |
|
32 |
Rens Pols |
2011 |
Driekoningen
|
00:06:40 |
00:06:34 |
|
33 |
Thije Huizinga |
2013 |
De Tweeklank
|
00:06:45 |
00:06:42 |
|
34 |
Bart Molegraaf |
2011 |
Agnesschool
|
00:06:52 |
00:06:46 |
|
35 |
Thijs van Schijndel |
2012 |
De Tweeklank
|
00:07:14 |
00:07:05 |
|
36 |
Mitchell Vos |
2013 |
Lucas Batau
|
00:07:15 |
00:07:13 |
|
37 |
Brent Christiani |
2013 |
Willem Alexanderschool
|
00:07:23 |
00:07:07 |
|
38 |
Remi Teunissen |
2013 |
Willem Alexanderschool
|
00:07:23 |
00:07:08 |
|
39 |
Mark Molegraaf |
2013 |
Agnesschool
|
00:07:25 |
00:07:20 |
|
40 |
Lennart Pluim |
2012 |
De Tweeklank
|
00:07:32 |
00:07:21 |
|
41 |
Elian Lamers |
2012 |
Lucas Galecop
|
00:07:32 |
00:07:27 |
|
42 |
Thyas Klerk |
2012 |
De Tweeklank
|
00:07:35 |
00:07:25 |
|
43 |
Stef van Mourik |
2013 |
De Tweeklank
|
00:07:41 |
00:07:33 |
|
44 |
Sean Denneman |
2013 |
De Tweeklank
|
00:07:41 |
00:07:39 |
|
45 |
Seth Steenbeek |
2014 |
Willem Alexanderschool
|
00:07:43 |
00:07:30 |
|
46 |
Sepp Maris |
2013 |
De Tweeklank
|
00:07:50 |
00:07:39 |
|
47 |
Nout Spruijt |
2014 |
Koningin Beatrixschool
|
00:07:51 |
00:07:43 |
|
48 |
Jaydey Gerritse |
2012 |
Lucas Galecop
|
00:08:01 |
00:07:55 |
|
49 |
Aeron de Jong |
2014 |
Willem Alexanderschool
|
00:08:03 |
00:07:59 |
|
50 |
Twan Smiesing |
2014 |
Jan Bunnikschool |
00:08:07 |
00:07:55 |
|
51 |
Dex Dubbers |
2014 |
De Tweeklank
|
00:08:09 |
00:07:58 |
|
52 |
Rikardo van der Veen |
2013 |
De Tweeklank
|
00:08:10 |
00:08:03 |
|
53 |
Jesse Vermeulen |
2011 |
De Plantage
|
00:08:11 |
00:07:58 |
|
54 |
Marten van der Wal |
2011 |
De Tweeklank
|
00:08:13 |
00:08:02 |
|
55 |
Nasr Yahyaoui |
2013 |
De Tweeklank
|
00:08:16 |
00:08:08 |
|
56 |
Reijk de Kruif |
2011 |
|
00:08:20 |
00:08:04 |
|
57 |
Milan Blankenstein |
2011 |
Prinses Margrietschool
|
00:08:25 |
00:08:09 |
|
58 |
Sem Galesloot |
2014 |
De Tweeklank
|
00:08:25 |
00:08:23 |
|
59 |
Quinn Buitenhuis |
2012 |
De Veldrakker
|
00:08:42 |
00:08:34 |
|
60 |
Dylan van Erven |
2013 |
De Schouw
|
00:08:45 |
00:08:36 |
|
61 |
Alexander van Schrojenstein Lantman |
2012 |
De Tweeklank
|
00:08:58 |
00:08:47 |
|
62 |
Samuel Gilijamse |
2012 |
|
00:09:09 |
00:08:55 |
|
63 |
Ibe van Duinhoven |
2013 |
Lucas Galecop
|
00:09:19 |
00:09:03 |
|
64 |
Thijs Hu |
2013 |
De Krullevaar
|
00:09:43 |
00:09:28 |
|
65 |
Thomas van der Waal |
2014 |
O.L.V. van Fatima school
|
00:10:10 |
00:10:04 |
|
66 |
Erik van den Brink |
2012 |
De Krullevaar
|
00:11:00 |
00:10:47 |
|
1000M (1 km kinderloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Basisschool |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Maaike Gerssen |
2010 |
Willem Alexanderschool
|
00:05:00 |
00:04:58 |
|
2 |
Mila van Breukelen |
2012 |
|
00:05:35 |
00:05:34 |
|
3 |
Abigail Adepeju |
2012 |
Koningin Julianaschool
|
00:05:57 |
00:05:56 |
|
4 |
Anne-Sophie Favier |
2012 |
Willem Alexanderschool
|
00:06:19 |
00:06:18 |
|
5 |
Noor Klumper |
2012 |
|
00:06:25 |
00:06:20 |
|
6 |
Eline Uittenbosch |
2010 |
De Tweeklank
|
00:06:27 |
00:06:20 |
|
7 |
Guusje Verweij |
2012 |
Willem Alexanderschool
|
00:06:27 |
00:06:24 |
|
8 |
Zuzia Krajewska |
2012 |
De Tweeklank
|
00:06:31 |
00:06:26 |
|
9 |
Julia Pronk |
2011 |
Lucas Galecop
|
00:06:34 |
00:06:30 |
|
10 |
Chiara Gerritse |
2011 |
Lucas Galecop
|
00:06:36 |
00:06:32 |
|
11 |
Daniek Rowaan |
2013 |
De Trompetvogel
|
00:06:37 |
00:06:35 |
|
12 |
Hege Buddeke |
2011 |
De Tandem
|
00:06:41 |
00:06:36 |
|
13 |
Elvi den Oudsten |
2012 |
Willem Alexanderschool
|
00:06:45 |
00:06:42 |
|
14 |
Anouk van der Kuilen |
2011 |
Willem Alexanderschool
|
00:06:46 |
00:06:41 |
|
15 |
Hailey Tomassen |
2012 |
Prinses Margrietschool
|
00:06:49 |
00:06:46 |
|
16 |
Jara Schrijvers |
2011 |
De Trompetvogel
|
00:06:50 |
00:06:47 |
|
17 |
Fenne Valkenburg |
2013 |
Willem Alexanderschool
|
00:06:57 |
00:06:54 |
|
18 |
Lina Derksen |
2013 |
Willem Alexanderschool
|
00:07:02 |
00:06:58 |
|
19 |
Nasira Mellouki |
2012 |
De Tweeklank
|
00:07:17 |
00:07:08 |
|
20 |
Fenna Hordijk |
2014 |
De Tweeklank
|
00:07:19 |
00:07:17 |
|
21 |
Daphne Volaart |
2011 |
Mauritsschool
|
00:07:23 |
00:07:21 |
|
22 |
Carolien Engberts |
2012 |
De Veldrakker
|
00:07:27 |
00:07:20 |
|
23 |
Anniek Wind |
2013 |
Willem Alexanderschool
|
00:07:34 |
00:07:25 |
|
24 |
Fenna Vermeulen |
2013 |
Willem Alexanderschool
|
00:07:34 |
00:07:29 |
|
25 |
Simone Kranghand |
2011 |
Willem Alexanderschool
|
00:07:36 |
00:07:32 |
|
26 |
Loïs Kers |
2011 |
Willem Alexanderschool
|
00:07:36 |
00:07:33 |
|
27 |
Veerle van Regteren |
2010 |
De Schouw
|
00:07:38 |
00:07:31 |
|
28 |
Mexxie Schalkwijk |
2013 |
De Tweeklank
|
00:07:50 |
00:07:38 |
|
29 |
Carlijn Wilders |
2011 |
Lucas Batau
|
00:08:03 |
00:07:51 |
|
30 |
Rosalie Uittenbosch |
2013 |
De Tweeklank
|
00:08:13 |
00:08:03 |
|
31 |
Merit van Eck |
2012 |
De Tweeklank
|
00:08:18 |
00:08:10 |
|
32 |
Dyani van Beek |
2012 |
De Tweeklank
|
00:08:20 |
00:08:10 |
|
33 |
Desi Endeveld |
2011 |
|
00:08:21 |
00:08:04 |
|
34 |
Iris Vermeulen |
2014 |
Willem Alexanderschool
|
00:08:27 |
00:08:22 |
|
35 |
Zoey Adama |
2013 |
Willem Alexanderschool
|
00:08:35 |
00:08:21 |
|
36 |
Alyssa Sleeking |
2012 |
De Schouw
|
00:08:35 |
00:08:26 |
|
37 |
Roos de Kruif |
2013 |
|
00:08:47 |
00:08:30 |
|
38 |
Kaitlin Kerkhof |
2013 |
De Krullevaar
|
00:09:03 |
00:09:01 |
|
39 |
Evy Kruijsse |
2012 |
De Toonladder
|
00:09:12 |
00:09:06 |
|
40 |
Fenna Pols |
2013 |
Driekoningen
|
00:09:23 |
00:09:17 |
|
41 |
Fay van Mechelen |
2013 |
O.L.V. van Fatima school
|
00:09:28 |
00:09:22 |
|
42 |
Zoë van der Meer |
2014 |
Egbertus |
00:10:00 |
00:09:46 |
|
43 |
Merel Pouw |
2014 |
De Tweeklank
|
00:10:23 |
00:10:05 |
|
44 |
Yara van Ginkel |
2012 |
Het Vogelnest
|
00:10:24 |
00:10:11 |
|
45 |
Lisa van Schrojenstein Lantman |
2014 |
De Tweeklank
|
00:10:48 |
00:10:38 |
|
46 |
Hanna Doves |
2012 |
Willem Alexanderschool
|
00:12:04 |
00:11:49 |
|
47 |
Micky Buitenhuis |
2014 |
De Veldrakker
|
00:12:06 |
00:11:59 |
|
2000J (2 km jeugdloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Basisschool |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Daen Bruin |
2007 |
De Torenuil
|
00:08:21 |
00:08:20 |
|
2 |
Twan Goudena |
2008 |
|
00:08:46 |
00:08:46 |
|
3 |
Matthijs Krajnc |
2006 |
|
00:09:19 |
00:09:18 |
|
4 |
Menno Hoornstra |
2007 |
Jenaplanschool Zonnewereld |
00:09:20 |
00:09:19 |
|
5 |
Kean Fokkert |
2007 |
De Zuiderkroon
|
00:09:21 |
00:09:19 |
|
6 |
Maarten Egas |
2008 |
De Zuiderkroon
|
00:09:28 |
00:09:26 |
|
7 |
Kimi Wolters |
2007 |
De Toonladder
|
00:09:29 |
00:09:28 |
|
8 |
Jasper van Eck |
2009 |
De Tweeklank
|
00:09:30 |
00:09:28 |
|
9 |
Noah Adepeju |
2008 |
Koningin Julianaschool
|
00:09:30 |
00:09:29 |
|
10 |
Lian van Breukelen |
2008 |
Driekoningen
|
00:09:47 |
00:09:45 |
|
11 |
Finn Ansing |
2008 |
Willem Alexanderschool
|
00:09:49 |
00:09:48 |
|
12 |
Ot Glas |
2008 |
Lucas Galecop
|
00:09:57 |
00:09:56 |
|
13 |
Joël van der Linden |
2009 |
De Zuiderkroon
|
00:09:57 |
00:09:56 |
|
14 |
Floris van Baar |
2008 |
Lucas Galecop
|
00:10:23 |
00:10:23 |
|
15 |
Elan van de Pol |
2010 |
De Wegwijzer
|
00:10:25 |
00:10:23 |
|
16 |
Maurits Favier |
2010 |
Willem Alexanderschool
|
00:10:26 |
00:10:25 |
|
17 |
Daniël Kuipers |
2008 |
De Toonladder
|
00:10:38 |
00:10:36 |
|
18 |
Giel Prins |
2009 |
OBS Tuindorp |
00:10:41 |
00:10:40 |
|
19 |
Thomas Pronk |
2009 |
Lucas Galecop
|
00:10:42 |
00:10:40 |
|
20 |
Tigo de Kruijf |
2009 |
Christoffel
|
00:10:54 |
00:10:52 |
|
21 |
Robin Gorissen |
2009 |
De Tweeklank
|
00:11:03 |
00:11:00 |
|
22 |
Benny van Ramele |
2008 |
Willem Alexanderschool
|
00:11:12 |
00:11:11 |
|
23 |
Siem Reijngoud |
2008 |
Berg en Bosch School |
00:11:23 |
00:11:20 |
|
24 |
Luuk Dreijer |
2007 |
De Zuiderkroon
|
00:11:30 |
00:11:29 |
|
25 |
Ryan van Breukelen |
2010 |
|
00:11:40 |
00:11:38 |
|
26 |
Stijn van Weverwijk |
2010 |
Willem Alexanderschool
|
00:11:41 |
00:11:40 |
|
27 |
Thijmen Lamers |
2009 |
Lucas Galecop
|
00:11:44 |
00:11:40 |
|
28 |
Lucas Volaart |
2009 |
Mauritsschool
|
00:11:46 |
00:11:44 |
|
29 |
Desmond Boel |
2010 |
Auris Rotsoord |
00:11:55 |
00:11:54 |
|
30 |
Björn van de Werke |
2010 |
Willem Alexanderschool
|
00:11:56 |
00:11:49 |
|
31 |
Stef van Vliet |
2010 |
De Wegwijzer
|
00:12:04 |
00:12:03 |
|
32 |
Milan van Beek |
2009 |
De Tweeklank
|
00:12:06 |
00:12:03 |
|
33 |
Dante Hermsen |
2007 |
Willem Alexanderschool
|
00:12:07 |
00:12:02 |
|
34 |
Jason Tersteeg |
2010 |
De Opstap
|
00:12:25 |
00:12:22 |
|
35 |
Thijs Wind |
2009 |
Willem Alexanderschool
|
00:12:25 |
00:12:24 |
|
36 |
Jayden Zieltjens |
2010 |
Prinses Margrietschool
|
00:12:50 |
00:12:45 |
|
37 |
Luuk van Leeuwen |
2009 |
|
00:12:55 |
00:12:50 |
|
38 |
Kay Schagen |
2007 |
Willem Alexanderschool
|
00:13:12 |
00:13:08 |
|
39 |
Adam Dijkstra |
2008 |
De Tweeklank
|
00:13:15 |
00:13:12 |
|
40 |
Luc Engberts |
2010 |
De Veldrakker
|
00:13:24 |
00:13:20 |
|
41 |
Lex de Winter |
2011 |
|
00:13:32 |
00:13:27 |
|
42 |
Mees de Groot |
2009 |
Willem Alexanderschool
|
00:14:30 |
00:14:23 |
|
43 |
Tom van de Werke |
2008 |
Willem Alexanderschool
|
00:14:33 |
00:14:26 |
|
44 |
Ivar van den Brink |
2010 |
De Krullevaar
|
00:14:33 |
00:14:31 |
|
45 |
Tim van Diggelen |
2009 |
Lucas Batau
|
00:14:36 |
00:14:35 |
|
46 |
Daan van Schijndel |
2008 |
De Tweeklank
|
00:14:40 |
00:14:36 |
|
47 |
Lyam Boel |
2007 |
Koningin Julianaschool
|
00:15:15 |
00:15:13 |
|
2000M (2 km jeugdloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Basisschool |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Dyanthe Nwokolo |
2008 |
|
00:08:50 |
00:08:49 |
|
2 |
Jet Prins |
2007 |
OBS Tuindorp |
00:08:50 |
00:08:50 |
|
3 |
Sanne Geurtsen |
2006 |
De Twaalfruiter
|
00:09:05 |
00:09:05 |
|
4 |
Jasmijn van Steenpaal |
2009 |
De Fontein
|
00:09:31 |
00:09:31 |
|
5 |
Delphine van der Grijn |
2007 |
|
00:09:40 |
00:09:40 |
|
6 |
Fabine Merkus |
2010 |
De Zuiderkroon
|
00:10:00 |
00:09:59 |
|
7 |
Emma de Jong |
2007 |
De Twaalfruiter
|
00:10:10 |
00:10:09 |
|
8 |
Liz Schoonhoven |
2009 |
De Tweeklank
|
00:10:13 |
00:10:13 |
|
9 |
Solene de Haan |
2009 |
De Krullevaar
|
00:10:14 |
00:10:11 |
|
10 |
Jara van der Geld |
2010 |
Koningin Julianaschool
|
00:10:38 |
00:10:37 |
|
11 |
Evi Langbroek |
2010 |
De Trompetvogel
|
00:10:41 |
00:10:40 |
|
12 |
Inge Kleijs |
2008 |
Lucas Batau
|
00:10:43 |
00:10:42 |
|
13 |
Lieke Smit |
2008 |
De Toonladder
|
00:11:06 |
00:11:05 |
|
14 |
Sanne van Zwam |
2009 |
Willem Alexanderschool
|
00:12:05 |
00:11:58 |
|
15 |
Liza Burger |
2010 |
Willem Alexanderschool
|
00:12:08 |
00:12:05 |
|
16 |
Hailey Adama |
2010 |
Willem Alexanderschool
|
00:12:09 |
00:12:07 |
|
17 |
Merel van der Voort van der Kleij |
2009 |
|
00:12:14 |
00:12:10 |
|
18 |
Naomi Hordijk |
2009 |
De Tweeklank
|
00:12:50 |
00:12:47 |
|
19 |
Marilou van der Grijn |
2009 |
|
00:12:50 |
00:12:48 |
|
20 |
Lina Schrijvers |
2010 |
De Trompetvogel
|
00:13:09 |
00:13:08 |
|
21 |
Joy Daalhuizen |
2010 |
Mauritsschool
|
00:13:11 |
00:13:06 |
|
22 |
Maartje van Steenpaal |
2010 |
De Fontein
|
00:13:17 |
00:13:16 |
|
23 |
Sophie Vermeulen |
2007 |
De Plantage
|
00:13:19 |
00:13:17 |
|
24 |
Simone Guijt |
2010 |
Mauritsschool
|
00:13:28 |
00:13:26 |
|
25 |
Fenne van Regteren |
2007 |
De Schouw
|
00:13:45 |
00:13:42 |
|
26 |
Dionne van Beek |
2009 |
De Tweeklank
|
00:13:52 |
00:13:48 |
|
27 |
Frederique van Steenpaal |
2007 |
De Fontein
|
00:14:20 |
00:14:18 |
|
28 |
Neve Broeren |
2009 |
|
00:14:23 |
00:14:17 |
|
29 |
Anne van Weverwijk |
2008 |
Willem Alexanderschool
|
00:14:28 |
00:14:27 |
|
30 |
Delicia Koestering |
2010 |
|
00:14:29 |
00:14:23 |
|
31 |
Fleur Manten |
2009 |
Willem Alexanderschool
|
00:14:30 |
00:14:26 |
|
32 |
Norah Derksen |
2009 |
Willem Alexanderschool
|
00:14:30 |
00:14:27 |
|
33 |
Esmay Vergeer |
2007 |
De Evenaar
|
00:14:47 |
00:14:44 |
|
34 |
Suzie Dijkstra |
2008 |
Willem Alexanderschool
|
00:14:57 |
00:14:52 |
|
35 |
Angel den Oudsten |
2008 |
Willem Alexanderschool
|
00:14:57 |
00:14:52 |
|
36 |
Ashley Koot |
2010 |
Willem Alexanderschool
|
00:15:14 |
00:15:12 |
|
37 |
Danijela van den Bosch |
2009 |
|
00:19:19 |
00:19:13 |
|
5MSEN (5 km wedstrijd- en recreatieloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Woonplaats/vereniging |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Jesse Fokkenrood |
2002 |
U-Track |
00:15:54 |
00:15:53 |
|
2 |
Michiel Meulemans |
1984 |
Run-Inn |
00:16:39 |
00:16:38 |
|
3 |
Jelle van Rossum |
1999 |
Atverni |
00:17:46 |
00:17:45 |
|
4 |
Boyd Declercq |
1982 |
Almere
|
00:17:56 |
00:17:55 |
|
5 |
René Gelens |
1980 |
Hellas |
00:18:36 |
00:18:35 |
|
6 |
Erik Sleeking |
1985 |
Atverni |
00:18:51 |
00:18:49 |
|
7 |
Bram Dijkers |
1985 |
Hellas |
00:18:52 |
00:18:50 |
|
8 |
Björn van Rooij |
1983 |
Woerden |
00:19:02 |
00:19:01 |
|
9 |
Jarco Nijland |
1981 |
Vianen |
00:19:15 |
00:19:14 |
|
10 |
Michiel van der Sluis |
1979 |
Hellas |
00:19:18 |
00:19:16 |
|
11 |
Wijnand Fransen |
1980 |
Nieuwegein
|
00:19:23 |
00:19:22 |
|
12 |
Randy Broers |
1982 |
Hellas |
00:19:25 |
00:19:24 |
|
13 |
Andre van Ooij |
1981 |
Houten |
00:19:33 |
00:19:32 |
|
14 |
Dustin Schetters |
1983 |
Trecho |
00:19:59 |
00:19:56 |
|
15 |
Ralph van de Pol |
1980 |
Vianen |
00:20:31 |
00:20:30 |
|
16 |
Robbert Jan van de Pol |
1983 |
Vianen |
00:20:57 |
00:20:56 |
|
17 |
Max Ruijssenaars |
2001 |
Nieuwegein |
00:21:39 |
00:21:36 |
|
18 |
Niek van Rossum |
2001 |
Nieuwegein
|
00:21:44 |
00:21:42 |
|
19 |
Laurens Harkema |
1992 |
Utrecht |
00:21:49 |
00:21:29 |
|
20 |
Hidde Woldendorp |
2004 |
Atverni |
00:21:50 |
00:21:49 |
|
21 |
Jarek Rzad |
1977 |
Nieuwegein |
00:21:57 |
00:21:51 |
|
22 |
Luc Nederpel |
2004 |
Atverni |
00:21:58 |
00:21:58 |
|
23 |
Maxwell Bayer |
2004 |
AV Zuidwal |
00:22:09 |
00:22:08 |
|
24 |
Kees Brouwer |
1974 |
IJsselstein
|
00:22:28 |
00:22:23 |
|
25 |
Frank Tronco |
1988 |
Nieuwegein
|
00:22:35 |
00:22:32 |
|
26 |
Delano van den Bosch |
2002 |
IJsselstein |
00:23:05 |
00:22:58 |
|
27 |
Geert Brouwers |
1980 |
Run-Inn |
00:23:12 |
00:22:59 |
|
28 |
Owen van Erven |
1981 |
Nieuwegein
|
00:23:13 |
00:23:11 |
|
29 |
Sharif Moeniralm |
1978 |
IJSSELSTEIN |
00:23:21 |
00:23:13 |
|
30 |
Wesley Blok |
1999 |
Driel |
00:23:39 |
00:23:35 |
|
31 |
Tomas Klingen |
1987 |
Utrecht
|
00:24:01 |
00:23:31 |
|
32 |
Jeroen van Zanten |
1984 |
Driel |
00:24:04 |
00:24:00 |
|
33 |
Joseph Adepeju |
2005 |
Atverni |
00:24:10 |
00:24:10 |
|
34 |
Pablo Zegwaart |
2003 |
Atverni |
00:25:00 |
00:24:38 |
|
35 |
Peter Schokker |
1985 |
Utrecht |
00:25:00 |
00:24:54 |
|
36 |
Davey Kropf |
1992 |
Nieuwegein |
00:25:21 |
00:25:15 |
|
37 |
Kim Steijling |
1982 |
Soesterberg |
00:25:56 |
00:25:49 |
|
38 |
Jesper Ahsmann |
1984 |
Utrecht |
00:27:21 |
00:26:57 |
|
39 |
Hidde Zweekhorst |
2001 |
Nieuwegein
|
00:27:23 |
00:27:07 |
|
40 |
Sander Kaldenhoven |
1982 |
Nieuwegein |
00:28:03 |
00:27:31 |
|
41 |
Koen van de Kerkhof |
1992 |
Houten |
00:28:42 |
00:28:08 |
|
42 |
Michel Lerou |
1976 |
Utrecht |
00:28:53 |
00:28:36 |
|
43 |
Alexander de Waard |
1979 |
Nieuwegein |
00:28:56 |
00:28:31 |
|
44 |
Alex Bovenschen |
1974 |
Nieuwegein |
00:28:59 |
00:28:45 |
|
45 |
Sebastiaan van Breukelen |
1978 |
Koveni |
00:29:09 |
00:28:47 |
|
46 |
Pong Hu |
1983 |
Nieuwegein |
00:29:09 |
00:28:47 |
|
47 |
Ralph Vangangel |
2006 |
IJsselstein
|
00:29:29 |
00:29:27 |
|
48 |
Nordin Sahil |
1989 |
Nieuwegein |
00:29:39 |
00:29:24 |
|
49 |
Raimy van Dokkum |
2006 |
Schalkwijk |
00:31:25 |
00:31:02 |
|
50 |
Peter van Dokkum |
1983 |
Schalkwijk |
00:31:31 |
00:31:09 |
|
51 |
Johan Aangeenbrug |
1977 |
Moerdijk
|
00:33:21 |
00:33:03 |
|
52 |
Peter Schoonderwoerd |
1977 |
De Meern |
00:34:25 |
00:33:54 |
|
53 |
Sven van Alem |
1996 |
Bushido Nieuwegein |
00:35:10 |
00:34:40 |
|
54 |
Gino van Ramele |
2005 |
De Voltreffer |
00:36:04 |
00:35:51 |
|
55 |
Dyon Verkruijssen |
1993 |
Nieuwegein |
00:36:42 |
00:36:18 |
|
56 |
Sander Nilsson |
1975 |
Nieuwegein |
00:41:46 |
00:41:20 |
|
5VSEN (5 km wedstrijd- en recreatieloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Woonplaats/vereniging |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Lise Fokkenrood |
2005 |
Nieuwegein
|
00:22:05 |
00:22:04 |
|
2 |
Dagnar Wielinga |
2005 |
IJsselstein |
00:24:31 |
00:24:19 |
|
3 |
Klaartje Slot |
1988 |
Utrecht |
00:25:00 |
00:24:54 |
|
4 |
Senna van Angelen |
2005 |
Nieuwegein |
00:25:21 |
00:25:20 |
|
5 |
Maud van Wouw |
1999 |
Nieuwegein
|
00:26:31 |
00:26:21 |
|
6 |
Charlotte Pluta |
2002 |
Atverni |
00:26:38 |
00:26:36 |
|
7 |
Danique van den Bosch |
1998 |
IJsselstein |
00:26:53 |
00:26:47 |
|
8 |
Karen Meelker |
1988 |
Utrecht |
00:27:23 |
00:27:07 |
|
9 |
Marieke van de Hoef |
1976 |
Nieuwegein |
00:27:59 |
00:27:36 |
|
10 |
Maureen van Rooijen |
1993 |
Nieuwegein
|
00:28:26 |
00:28:10 |
|
11 |
Ilona Tammer |
1987 |
Nieuwegein
|
00:28:26 |
00:28:10 |
|
12 |
Laura Kragten |
1996 |
Oosterhout |
00:29:01 |
00:28:44 |
|
13 |
Renee Vermeeren |
1997 |
Groningen |
00:29:30 |
00:29:21 |
|
14 |
Donna Zegwaart |
2001 |
Nieuwegein |
00:29:31 |
00:29:08 |
|
15 |
Silvia Bos |
1979 |
IJsselstein |
00:29:39 |
00:29:14 |
|
16 |
Maureen Versteeg |
2006 |
KRC Rolling |
00:29:46 |
00:29:30 |
|
17 |
Sandra van Erven |
1982 |
Soesenzo Outdoor Challenge |
00:30:06 |
00:29:55 |
|
18 |
Danielle van der Greft |
1992 |
Nieuwegein |
00:30:09 |
00:29:57 |
|
19 |
Eva Hoefman |
1989 |
Utrecht |
00:30:24 |
00:30:10 |
|
20 |
Manon Selderbeek |
1979 |
Atverni |
00:30:37 |
00:30:21 |
|
21 |
Ester Weerdenburg |
1994 |
Nieuwegein
|
00:30:44 |
00:30:35 |
|
22 |
Gina Ertana |
1977 |
IJsselstein |
00:30:54 |
00:30:46 |
|
23 |
Zoë Coert |
2005 |
IJsselstein |
00:30:55 |
00:30:39 |
|
24 |
Estelle Hurts |
2004 |
IJsselstein |
00:30:57 |
00:30:41 |
|
25 |
Celeste de Jong |
1992 |
Nieuwegein |
00:31:56 |
00:31:28 |
|
26 |
Sonja Nieboer |
1974 |
Nieuwegein |
00:32:14 |
00:31:52 |
|
27 |
Melanie Klutz |
1986 |
Hagestein |
00:32:18 |
00:31:49 |
|
28 |
Cheryl Stekelenburg |
1997 |
Leeuwarden |
00:32:20 |
00:31:51 |
|
29 |
Christy 't Hart |
1993 |
Nieuwegein |
00:32:28 |
00:31:56 |
|
30 |
Ilse Groenouwe |
1978 |
REactive |
00:33:25 |
00:33:11 |
|
31 |
Judith Huizinga |
1976 |
Nieuwegein |
00:33:39 |
00:33:10 |
|
32 |
Gabrielle Vermeulen |
1980 |
Houten |
00:33:40 |
00:33:13 |
|
33 |
Sonja Koster |
1978 |
Nieuwegein
|
00:33:52 |
00:33:24 |
|
34 |
Ariette Dobbenberg |
1975 |
Nieuwegein
|
00:34:04 |
00:33:36 |
|
35 |
Simone Verrips |
1985 |
Nieuwegein
|
00:34:11 |
00:34:04 |
|
36 |
Danielle de Nijs |
1978 |
Nieuwegein |
00:34:13 |
00:33:50 |
|
37 |
Jorinde Pleiter |
1976 |
Utrecht |
00:34:15 |
00:33:47 |
|
38 |
Nathalie Hoekstra |
1981 |
Nieuwegein |
00:34:21 |
00:33:58 |
|
39 |
Stephanie Gilijamse |
1983 |
Nieuwegein
|
00:34:24 |
00:33:59 |
|
40 |
Claudia Ringnalda |
1974 |
De Meern |
00:34:25 |
00:33:55 |
|
41 |
Kathleen Rademaker |
1979 |
Nieuwegein |
00:34:25 |
00:33:58 |
|
42 |
Annelies Heijmans |
1984 |
Nieuwegein |
00:35:12 |
00:35:01 |
|
43 |
Sandra Baars - Van der Haar |
1975 |
IJsselstein |
00:35:24 |
00:34:59 |
|
44 |
Marloes van Kessel |
1977 |
REactive |
00:35:28 |
00:35:15 |
|
45 |
Judith Klaris |
1978 |
Alkmaar |
00:37:09 |
00:36:41 |
|
46 |
Tina de Graaf |
1982 |
Nieuwegein
|
00:38:25 |
00:38:19 |
|
47 |
Francesca Pinidis |
1996 |
Maarssen |
00:39:13 |
00:39:02 |
|
48 |
Katinga Vermeulen |
1974 |
Kerkdriel |
00:41:44 |
00:41:18 |
|
5M45 (5 km wedstrijd- en recreatieloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Woonplaats/vereniging |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Zenon Nowak |
1971 |
Mafia Team Lubliniec |
00:17:48 |
00:17:46 |
|
2 |
Marcel van der Plaat |
1972 |
Veteranen Nederland |
00:18:43 |
00:18:41 |
|
3 |
Theo van Velzen |
1967 |
Atverni |
00:18:51 |
00:18:49 |
|
4 |
Robbie van Dijk |
1972 |
Body Run |
00:19:20 |
00:19:18 |
|
5 |
Reinier van Dijken |
1969 |
PK Loopgroep |
00:19:59 |
00:19:58 |
|
6 |
John Vermeeren |
1966 |
Houten |
00:21:55 |
00:21:47 |
|
7 |
Pieter Rijken |
1969 |
Houten |
00:22:29 |
00:22:19 |
|
8 |
Eric Maton |
1967 |
Nieuwegein |
00:23:22 |
00:23:17 |
|
9 |
André van Wouw |
1965 |
Nieuwegein
|
00:23:48 |
00:23:39 |
|
10 |
Jaap Groenhof |
1964 |
Nieuwegein
|
00:25:36 |
00:25:23 |
|
11 |
Jan-Willem Hogeweg |
1963 |
Houten |
00:25:47 |
00:25:23 |
|
12 |
Martijn Tuinman |
1973 |
Bemmel |
00:26:45 |
00:26:10 |
|
13 |
Leendert van der Waal |
1970 |
IJsselstein
|
00:28:39 |
00:28:20 |
|
14 |
Dennis Vangangel |
1971 |
IJsselstein
|
00:29:33 |
00:29:30 |
|
15 |
Tim van der Heijden |
1972 |
Utrecht |
00:30:39 |
00:30:31 |
|
16 |
Robert Vos |
1966 |
Nieuwegein |
00:33:38 |
00:33:13 |
|
17 |
Lodewijk Borsboom |
1970 |
Nieuwegein |
00:39:21 |
00:38:52 |
|
18 |
Rakesh Goerdayal |
1972 |
Fitness de Mix |
00:42:10 |
00:41:43 |
|
5V45 (5 km wedstrijd- en recreatieloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Woonplaats/vereniging |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Angelique Reitsma |
1969 |
Loopgroep Bunnik |
00:24:08 |
00:24:04 |
|
2 |
Netty Bronkhorst |
1965 |
Vuren
|
00:26:14 |
00:26:09 |
|
3 |
Josien Slingerland - Van Harten |
1969 |
Nieuwegein |
00:26:29 |
00:26:19 |
|
4 |
Marianne Oostveen |
1967 |
Hellas |
00:26:58 |
00:26:51 |
|
5 |
Katalin Keijzer |
1972 |
Nieuwegein |
00:27:24 |
00:27:01 |
|
6 |
Emma van Dopperen - Wildeman |
1967 |
Tiel |
00:29:47 |
00:29:46 |
|
7 |
Sylvia de Jong |
1968 |
Nieuwegein |
00:31:56 |
00:31:29 |
|
8 |
Marisca Nijland |
1963 |
Odijk |
00:33:06 |
00:32:36 |
|
9 |
Martine Liefers |
1970 |
Bunnik |
00:33:06 |
00:32:37 |
|
10 |
Anne Giesen |
1969 |
Bunnik |
00:33:40 |
00:33:18 |
|
11 |
Tanja Vermeeren |
1963 |
Houten |
00:41:11 |
00:40:38 |
|
5M55 (5 km wedstrijd- en recreatieloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Woonplaats/vereniging |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Rik Pennartz |
1961 |
AV Sparta |
00:21:05 |
00:21:00 |
|
2 |
Robert de Smet |
1946 |
Atverni |
00:21:42 |
00:21:39 |
|
3 |
Abel Bakema |
1961 |
Houten
|
00:22:41 |
00:22:37 |
|
4 |
Ries van Os |
1952 |
Hellas |
00:22:46 |
00:22:41 |
|
5 |
Harry Vredendaal |
1947 |
Nieuwegein |
00:22:48 |
00:22:39 |
|
6 |
Werner Martens |
1963 |
AVVN |
00:22:50 |
00:22:47 |
|
7 |
Sietse Harkema |
1957 |
Vianen |
00:26:22 |
00:26:01 |
|
8 |
Roeland Franck |
1962 |
Culemborg |
00:26:45 |
00:26:10 |
|
9 |
Jan Foon |
1949 |
Nieuwegein |
00:28:35 |
00:28:27 |
|
10 |
Kees Kragten |
1959 |
Oosterhout |
00:29:01 |
00:28:44 |
|
11 |
Antoon Spithoven |
1953 |
Utrecht |
00:30:31 |
00:29:57 |
|
12 |
Kees Maton |
1959 |
Nieuwegein |
00:30:52 |
00:30:39 |
|
13 |
Sjaak Maton |
1961 |
Nieuwegein |
00:31:53 |
00:31:41 |
|
14 |
Theo Vork |
1938 |
avVN |
00:32:02 |
00:31:57 |
|
15 |
Hans Stekelenburg |
1962 |
Vianen |
00:32:21 |
00:31:51 |
|
16 |
Frans van de Kerkhof |
1956 |
Houten
|
00:32:40 |
00:32:04 |
|
17 |
Karel de Kruijf |
1956 |
Nieuwegein
|
00:32:49 |
00:32:37 |
|
18 |
Johan van Santen |
1953 |
AVVN |
00:34:37 |
00:34:26 |
|
19 |
Maurice Fernandes Mendes |
1956 |
Atverni |
00:34:51 |
00:34:35 |
|
20 |
Hans Heijmans |
1953 |
Nieuwegein |
00:35:13 |
00:35:02 |
|
21 |
Jacques van der Heijden |
1946 |
Nieuwegein |
00:36:19 |
00:36:12 |
|
22 |
Arie Versteeg |
1941 |
Nieuwegein |
00:36:43 |
00:36:25 |
|
5V55 (5 km wedstrijd- en recreatieloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Woonplaats/vereniging |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Hubertine Hingstman |
1953 |
Houten
|
00:24:52 |
00:24:47 |
|
2 |
Froukje Boukes |
1956 |
Schoonhoven
|
00:30:43 |
00:30:24 |
|
3 |
Carla Swart |
1962 |
Atverni |
00:32:52 |
00:32:37 |
|
4 |
Corry Huffels |
1950 |
Amersfoort |
00:34:53 |
00:34:42 |
|
10MSEN (10 km wedstrijd- en recreatieloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Woonplaats/vereniging |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Michael Woerden |
1975 |
De Veenlopers |
00:36:33 |
00:36:31 |
00:18:07 |
2 |
Roberto Sassmannshausen |
1980 |
PAC |
00:37:26 |
00:37:22 |
00:18:45 |
3 |
Gideon Habtab |
1976 |
Hellas |
00:37:51 |
00:37:50 |
00:18:28 |
4 |
Pieter Bax |
1989 |
PAC |
00:37:57 |
00:37:52 |
00:18:44 |
5 |
Matthijs Monster |
1978 |
Hellas |
00:38:31 |
00:38:27 |
00:18:50 |
6 |
Justin Scheffers |
1992 |
PAC |
00:39:16 |
00:39:12 |
00:19:02 |
7 |
Bart Bonants |
1982 |
Nijmegen |
00:39:25 |
00:39:21 |
00:19:15 |
8 |
Bob Lawende |
1985 |
EUR-Roadrunners |
00:39:39 |
00:39:37 |
00:19:19 |
9 |
Jeroen van der Meer |
1978 |
Atverni |
00:41:28 |
00:41:24 |
00:20:01 |
10 |
Dries Agten |
1988 |
Sint-Pieters-Woluwe
|
00:41:41 |
00:41:32 |
00:20:59 |
11 |
Pascal Baard |
1980 |
Utrecht |
00:41:44 |
00:41:42 |
00:20:06 |
12 |
Ramses Groot |
1981 |
Nieuwegein |
00:41:48 |
00:41:38 |
00:20:52 |
13 |
Theun van der Wiel |
1986 |
Atverni |
00:42:15 |
00:42:11 |
00:20:32 |
14 |
Robert Alings |
1981 |
Nieuwegein
|
00:44:16 |
00:44:13 |
00:21:09 |
15 |
Frank van Doorn |
1989 |
Vianen |
00:44:51 |
00:44:46 |
00:22:02 |
16 |
Tom Reusch |
1991 |
Utrecht |
00:44:56 |
00:44:37 |
00:21:48 |
17 |
Tim Kerkhof |
1980 |
Nieuwegein |
00:45:08 |
00:45:05 |
00:21:33 |
18 |
Wilfred Torcque |
1981 |
Nieuwegein |
00:45:12 |
00:45:05 |
00:22:15 |
19 |
Hugo van Drie |
1985 |
Nieuwegein
|
00:45:18 |
00:44:58 |
00:21:52 |
20 |
Jasper Hek |
1982 |
IJsselstein
|
00:45:42 |
00:45:18 |
00:22:14 |
21 |
Gerbrand van Ommen |
1977 |
Nieuwegein
|
00:46:28 |
00:46:06 |
00:22:11 |
22 |
Frank van Schaik |
1987 |
Jodaro Gym |
00:46:37 |
00:46:13 |
00:22:46 |
23 |
Wouter Hageman |
1988 |
Utrecht |
00:46:45 |
00:46:32 |
00:22:05 |
24 |
Harmen Binnema |
1979 |
Utrecht |
00:46:52 |
00:46:35 |
00:22:33 |
25 |
Adi Chorev |
1974 |
Nieuwegein |
00:47:16 |
00:47:05 |
00:22:47 |
26 |
Gertjan Ruitenberg |
1989 |
Hendrik-Ido-Ambacht |
00:47:31 |
00:47:24 |
00:24:07 |
27 |
Jeroen van Barneveld |
1986 |
Vianen
|
00:47:54 |
00:47:50 |
00:22:00 |
28 |
Maarten Janmaat |
1976 |
Nieuwegein |
00:47:56 |
00:47:49 |
00:23:16 |
29 |
Hessel Schouten |
1993 |
Harmelen |
00:48:08 |
00:47:37 |
00:24:48 |
30 |
Alex Hofland |
1983 |
Nieuwegein |
00:48:10 |
00:47:46 |
00:23:41 |
31 |
Menno Hordijk |
1978 |
Atverni |
00:48:35 |
00:48:28 |
00:23:56 |
32 |
Johan Smits |
1986 |
PWLC |
00:48:42 |
00:48:30 |
00:22:36 |
33 |
Ivo Langbroek |
1978 |
Atverni |
00:49:04 |
00:48:55 |
00:24:16 |
34 |
Frank Lucassen |
1980 |
Nieuwegein |
00:49:32 |
00:49:05 |
00:24:30 |
35 |
Stijn Snijder |
1992 |
Nieuwegein
|
00:49:51 |
00:49:27 |
00:25:18 |
36 |
Henno Hanselaar |
1977 |
Nieuwegein |
00:49:55 |
00:49:34 |
00:23:20 |
37 |
John Valkenburg |
1979 |
Nieuwegein
|
00:49:59 |
00:49:40 |
00:24:31 |
38 |
Sjoerd Klumper |
1979 |
Culemborg
|
00:50:10 |
00:49:48 |
00:25:25 |
39 |
Hajo van Duinhoven |
1981 |
Nieuwegein |
00:50:11 |
00:49:45 |
00:25:38 |
40 |
Sander Geurtsen |
1979 |
Nieuwegein
|
00:50:13 |
00:50:05 |
00:24:08 |
41 |
Adriaan Molendijk |
1996 |
IJsselstein |
00:50:39 |
00:50:34 |
00:23:18 |
42 |
Dennis van Spanjen |
1992 |
Harmelen |
00:50:47 |
00:50:16 |
00:24:48 |
43 |
Marc Tersteeg |
1982 |
IJsselstein
|
00:50:55 |
00:50:41 |
00:24:09 |
44 |
Sander Steenbrink |
1988 |
Nieuwegein |
00:51:23 |
00:51:10 |
00:24:36 |
45 |
Dionysios Kokkoris |
1981 |
Utrecht |
00:51:30 |
00:51:23 |
00:25:14 |
46 |
Pim Vendrig |
1985 |
Utrecht
|
00:51:44 |
00:51:31 |
00:25:07 |
47 |
Jaap Oldewarris |
1979 |
Nieuwegein |
00:52:07 |
00:51:39 |
00:25:40 |
48 |
Erwin van den Berg |
1984 |
Hilversum |
00:52:10 |
00:52:06 |
00:26:16 |
49 |
Mark Loor |
1976 |
Nieuwegein |
00:52:26 |
00:52:15 |
00:25:13 |
50 |
Jeroen Vonk |
1981 |
IJsselstein |
00:52:29 |
00:52:19 |
00:25:39 |
51 |
Timo van Noort |
1995 |
Nieuwegein |
00:52:45 |
00:52:35 |
00:25:56 |
52 |
Geoffrey van der Linden |
1979 |
Nieuwegein |
00:54:01 |
00:53:54 |
00:25:18 |
53 |
Dennis van Weenen |
1985 |
Nieuwegein
|
00:54:02 |
00:53:31 |
00:28:13 |
54 |
Wouter Lijnberg |
1985 |
Nieuwegein |
00:54:03 |
00:54:00 |
00:27:21 |
55 |
Cor Ducro |
1982 |
IJsselstein
|
00:54:20 |
00:54:10 |
00:25:51 |
56 |
Marcel Volaart |
1978 |
Koveni |
00:54:57 |
00:54:33 |
00:27:36 |
57 |
Hans Smiesing |
1980 |
STV Lekstreek |
00:55:05 |
00:54:36 |
00:27:22 |
58 |
Lars Kortleve |
1992 |
Hardinxveld-Giessendam |
00:55:50 |
00:55:29 |
00:28:26 |
59 |
Jan Willem de Lang |
1974 |
Snelrewaard
|
00:56:00 |
00:55:52 |
00:26:47 |
60 |
Jan-Willem Kuipers |
1977 |
Nieuwegein |
00:56:04 |
00:55:44 |
00:27:19 |
61 |
Berry Koet |
1977 |
Nieuwegein |
00:56:13 |
00:56:01 |
00:26:48 |
62 |
Arno van der Harst |
1985 |
IJsselstein |
00:56:29 |
00:56:00 |
00:29:23 |
63 |
Michel van der Ven |
1992 |
Utrecht |
00:56:47 |
00:56:39 |
00:26:27 |
64 |
William Gilijamse |
1981 |
Nieuwegein
|
00:57:14 |
00:56:49 |
00:28:30 |
65 |
Jeroen den Uijl |
1974 |
REactive |
00:57:57 |
00:57:43 |
00:27:56 |
66 |
Tim Ijpenga |
1996 |
Nieuwegein
|
00:58:08 |
00:57:38 |
00:29:09 |
67 |
Jelle Ijpenga |
1999 |
Nieuwegein
|
00:58:09 |
00:57:38 |
00:29:07 |
68 |
Marco van Weverwijk |
1979 |
Koveni |
00:58:09 |
00:57:45 |
00:28:07 |
69 |
Pim van Nispen |
1986 |
Nieuwegein |
00:58:26 |
00:58:11 |
00:28:59 |
70 |
Pieter van Beurden |
1980 |
Nieuwegein |
00:58:55 |
00:58:39 |
00:27:50 |
71 |
Sander Werkhoven |
1982 |
Nieuwegein |
00:59:22 |
00:59:05 |
00:28:55 |
72 |
Okke Meeuwes |
1985 |
Wageningen |
00:59:22 |
00:59:11 |
00:28:03 |
73 |
Stefan de Vries |
1990 |
Nieuwegein |
00:59:49 |
00:59:19 |
00:29:45 |
74 |
Patrick Vunderink |
1991 |
Nieuwegein |
01:00:01 |
00:59:39 |
00:29:41 |
75 |
David van Mechelen |
1982 |
IJsselstein |
01:00:51 |
01:00:31 |
00:29:19 |
76 |
Laurens Daalhuizen |
1976 |
Nieuwegein
|
01:01:10 |
01:00:37 |
00:29:45 |
77 |
Meinard van Steeg |
1977 |
Haarsteeg |
01:03:41 |
01:03:13 |
00:30:04 |
78 |
Jordy Prijs |
1990 |
Nieuwegein |
01:12:40 |
01:12:13 |
00:34:43 |
79 |
Tom Hellevoort |
1995 |
Nieuwegein |
01:12:46 |
01:12:18 |
00:34:43 |
10VSEN (10 km wedstrijd- en recreatieloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Woonplaats/vereniging |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Carolien Verschure |
1993 |
Utrecht
|
00:45:56 |
00:45:44 |
00:22:03 |
2 |
Wendy Beekes |
1985 |
Atverni |
00:48:48 |
00:48:39 |
00:24:03 |
3 |
Jarka Kortleve |
1996 |
Leerdam |
00:51:39 |
00:51:21 |
00:25:38 |
4 |
Janneke Westerhof |
1976 |
Rotterdam |
00:51:41 |
00:51:31 |
00:24:56 |
5 |
Lisette Kunst |
1987 |
Hilversum |
00:53:11 |
00:53:08 |
00:26:37 |
6 |
Maxime van der Ven |
1995 |
Loopgroep Houten |
00:54:42 |
00:54:33 |
00:26:26 |
7 |
Jitske Schaapveld |
1979 |
Nieuwegein |
00:55:09 |
00:55:04 |
00:26:06 |
8 |
Caroline Schrenker |
1990 |
Utrecht
|
00:55:17 |
00:55:09 |
00:26:29 |
9 |
Sabine Veldsink |
1980 |
IJsselstein
|
00:55:42 |
00:55:16 |
00:28:00 |
10 |
Chantal Kamphuis |
1979 |
Nieuwegein |
00:55:44 |
00:55:09 |
00:27:48 |
11 |
Floortje Wijma |
1985 |
Nieuwegein
|
00:55:58 |
00:55:33 |
00:27:59 |
12 |
Anouk van Ling |
1977 |
Nieuwegein |
00:57:16 |
00:57:14 |
00:27:30 |
13 |
Inge van der Steen |
1983 |
Atverni |
00:58:13 |
00:57:58 |
00:28:42 |
14 |
Maria Buitendijk |
1980 |
Nieuwegein |
00:58:50 |
00:58:40 |
00:28:46 |
15 |
Carolien Huijgen |
1986 |
Utrecht |
00:58:53 |
00:58:33 |
00:28:32 |
16 |
Nomen Nescio |
|
Utrecht |
00:58:53 |
00:58:33 |
00:28:31 |
17 |
Chaerrelle Simon |
1986 |
Nieuwegein |
00:59:05 |
00:58:51 |
00:29:18 |
18 |
Karin Nobel |
1974 |
Aquarijn |
01:01:10 |
01:00:37 |
00:29:46 |
19 |
Martine Föderl |
1975 |
Nieuwegein |
01:01:14 |
01:00:42 |
00:29:41 |
20 |
Evelien de Boer |
1984 |
Atverni |
01:01:41 |
01:01:25 |
00:29:42 |
21 |
Lia van Breukelen |
1981 |
Koveni |
01:03:00 |
01:02:37 |
00:30:22 |
22 |
Suzanne Buijs |
1991 |
Nieuwegein |
01:03:10 |
01:02:53 |
00:30:15 |
23 |
Paulien Leeuwenburgh |
1983 |
Schiedam |
01:03:38 |
01:03:27 |
00:29:26 |
24 |
Monique Tjong Kim Sang |
1975 |
Vianen |
01:05:29 |
01:05:09 |
00:32:00 |
25 |
Petra Aangeenbrug |
1991 |
Hardinxveld-Giessendam
|
01:05:53 |
01:05:35 |
00:33:12 |
26 |
Wendy van der Blom - Klijn |
1983 |
AV Statina |
01:06:09 |
01:05:37 |
00:32:15 |
27 |
Arwen Schat |
1989 |
Jodaro Gym |
01:06:27 |
01:06:03 |
00:30:13 |
10M45 (10 km wedstrijd- en recreatieloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Woonplaats/vereniging |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Boudewijn Happé |
1969 |
Atverni |
00:37:34 |
00:37:33 |
00:18:33 |
2 |
Olaf Hermsen |
1973 |
Nieuwegein |
00:39:17 |
00:39:12 |
00:19:18 |
3 |
Hans Boender |
1972 |
IJsselstein
|
00:40:53 |
00:40:51 |
00:20:04 |
4 |
Alex van den Berg |
1971 |
Atverni |
00:42:25 |
00:42:22 |
00:20:43 |
5 |
Kees-Jan Verwaal |
1965 |
Phoenix |
00:42:59 |
00:42:57 |
00:20:33 |
6 |
Jean-Paul Westdijk |
1971 |
Leusden
|
00:44:19 |
00:44:10 |
00:21:28 |
7 |
Yiri IJsselsteijn |
1971 |
Nieuwegein |
00:44:21 |
00:44:16 |
00:21:43 |
8 |
Edwin Evengroen |
1968 |
Gouderak
|
00:44:24 |
00:44:19 |
00:21:50 |
9 |
Willem de Berk |
1971 |
Nieuwegein |
00:44:52 |
00:44:43 |
00:22:08 |
10 |
Martin Ruizeveld |
1967 |
IJsselstein |
00:45:24 |
00:45:16 |
00:22:10 |
11 |
Michel Velthuis |
1972 |
Baarn
|
00:45:44 |
00:45:36 |
00:22:14 |
12 |
Nico Klomp |
1970 |
Zeist
|
00:45:44 |
00:45:40 |
00:22:10 |
13 |
Wojciech Slawiak |
1967 |
Maarssen |
00:46:09 |
00:46:00 |
00:23:19 |
14 |
Arie den Oudsten |
1972 |
Nieuwegein
|
00:46:32 |
00:46:30 |
00:22:10 |
15 |
Paul van den Nieuwenhuijzen |
1971 |
Reactive |
00:46:54 |
00:46:42 |
00:22:44 |
16 |
Mats Teeuw |
1969 |
Utrecht
|
00:47:09 |
00:47:02 |
00:23:21 |
17 |
Cor Wilders |
1971 |
Nieuwegein |
00:47:30 |
00:47:22 |
00:23:07 |
18 |
Willem van Weelden |
1968 |
Nieuwegein |
00:48:37 |
00:48:23 |
00:24:30 |
19 |
Raymond van der Mueren |
1968 |
Nieuwegein |
00:50:24 |
00:50:11 |
00:24:41 |
20 |
Frans Willem Engelhart |
1971 |
Fortius |
00:51:12 |
00:51:01 |
00:22:20 |
21 |
Sjaak Derksen |
1971 |
Nieuwegein |
00:51:49 |
00:51:41 |
00:25:06 |
22 |
Albert van Wingaarden |
1972 |
Vianen |
00:51:52 |
00:51:37 |
00:25:39 |
23 |
Gerton Looijen |
1972 |
Nieuwegein |
00:52:15 |
00:51:44 |
00:26:31 |
24 |
John Gerritse |
1973 |
Nieuwegein |
00:52:20 |
00:52:13 |
00:25:26 |
25 |
Luc Scheidel |
1969 |
Nieuwegein |
00:52:41 |
00:52:37 |
00:25:18 |
26 |
Barry Slot |
1971 |
REactive |
00:53:03 |
00:52:49 |
00:26:08 |
27 |
Peter Vermeulen |
1969 |
Nieuwegein |
00:53:21 |
00:53:01 |
00:26:28 |
28 |
Matthieu Schenk |
1971 |
Hellas |
00:53:24 |
00:53:19 |
00:25:37 |
29 |
Arjan van Eck |
1971 |
Nieuwegein
|
00:54:00 |
00:53:36 |
00:25:51 |
30 |
Anton van den Hurk |
1971 |
Houten |
00:54:01 |
00:53:37 |
00:25:51 |
31 |
Enver Tanriverdi |
1964 |
Atverni |
00:54:26 |
00:54:22 |
00:25:41 |
32 |
Mark Meijer |
1968 |
Nieuwegein |
00:54:53 |
00:54:45 |
00:26:46 |
33 |
Marco Blokland |
1971 |
De Meern
|
00:55:04 |
00:54:40 |
00:27:10 |
34 |
Eric Kamphuis |
1967 |
Nieuwegein |
00:55:26 |
00:54:52 |
00:27:47 |
35 |
Frans Voogd |
1967 |
Nieuwegein |
00:55:30 |
00:55:26 |
00:26:36 |
36 |
René van Gils |
1964 |
IJsselstein |
00:56:58 |
00:56:37 |
00:27:40 |
37 |
Gerard Krijnen |
1963 |
Bunnik
|
00:58:33 |
00:58:18 |
00:27:41 |
38 |
Robbie Tinggal |
1966 |
Nieuwegein
|
01:01:04 |
01:00:35 |
00:30:34 |
39 |
Dennis van der Straten |
1969 |
IJsselstein |
01:01:06 |
01:00:45 |
00:27:45 |
40 |
Peter van der Ven |
1970 |
Nieuwegein |
01:01:44 |
01:01:30 |
00:27:44 |
41 |
Jaharie Kranenburg |
1973 |
Nieuwegein
|
01:02:16 |
01:01:46 |
00:30:37 |
42 |
Wim de Paauw |
1964 |
Nieuwegein
|
01:04:45 |
01:04:23 |
00:31:46 |
43 |
Arne Tjong Kim Sang |
1970 |
Vianen |
01:05:29 |
01:05:10 |
00:32:00 |
44 |
Ray van de Mortel |
1969 |
Houten |
01:11:06 |
01:10:33 |
00:33:38 |
10V45 (10 km wedstrijd- en recreatieloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Woonplaats/vereniging |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Irene van Enckevort |
1973 |
Loopgroep Houten |
00:46:44 |
00:46:38 |
00:22:39 |
2 |
Angela Ruizeveld |
1968 |
IJsselstein |
00:53:53 |
00:53:46 |
00:26:12 |
3 |
Miranda Looijen |
1972 |
Nieuwegein |
00:57:03 |
00:56:33 |
00:27:34 |
10M55 (10 km wedstrijd- en recreatieloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Woonplaats/vereniging |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Henry Vredendaal |
1957 |
Atverni |
00:43:55 |
00:43:46 |
00:22:02 |
2 |
Raymond Linkers |
1961 |
Hellas |
00:45:31 |
00:45:24 |
00:22:12 |
3 |
Peter Nibbelke |
1959 |
Loopgroep Houten |
00:46:08 |
00:46:01 |
00:22:44 |
4 |
Wim Rottier |
1960 |
BAV |
00:46:17 |
00:45:58 |
00:23:17 |
5 |
Leks van der Horst |
1951 |
avVN |
00:48:42 |
00:48:40 |
00:24:01 |
6 |
René Kwant |
1958 |
Nieuwegein
|
00:49:58 |
00:49:52 |
00:23:58 |
7 |
Hans van der Ven |
1957 |
Loopgroep Houten |
00:50:03 |
00:49:55 |
00:24:24 |
8 |
Willem Engel |
1954 |
Vianen |
00:50:30 |
00:50:27 |
00:24:23 |
9 |
Arie Nouwen |
1961 |
Fortius |
00:52:27 |
00:52:09 |
00:25:38 |
10 |
Hans Ras |
1962 |
U-track |
00:52:53 |
00:52:19 |
00:25:50 |
11 |
William Mettendaf |
1960 |
Nieuwegein |
00:52:55 |
00:52:35 |
00:26:37 |
12 |
Frits Poppen |
1955 |
Vanen |
00:53:21 |
00:53:03 |
00:25:47 |
13 |
Toon van Bemmel |
1955 |
Loopgroep Aart Stigter |
00:53:48 |
00:53:30 |
00:27:21 |
14 |
Olav Baart |
1959 |
Nieuwegein
|
00:54:04 |
00:53:43 |
00:25:36 |
15 |
Wim Duivis |
1943 |
Atverni |
00:54:08 |
00:53:50 |
00:26:20 |
16 |
Gerard Vissers |
1950 |
Atverni |
00:55:24 |
00:55:06 |
00:27:19 |
17 |
Hans Oostindiën |
1946 |
BAV |
00:55:34 |
00:55:23 |
00:27:17 |
18 |
Theo Wouters |
1956 |
IJsselstein |
00:59:51 |
00:59:34 |
00:27:12 |
19 |
Frans van der Meer |
1953 |
De Bosbaan |
01:00:18 |
01:00:01 |
00:27:28 |
20 |
Gijs Maas |
1959 |
Hellas |
01:00:21 |
00:59:45 |
00:28:33 |
21 |
Edmond Walma |
1953 |
Schoonhoven |
01:00:58 |
01:00:28 |
00:29:24 |
22 |
Wim Westbroek |
1956 |
Nieuwegein
|
01:05:38 |
01:05:21 |
00:31:53 |
23 |
Arjen Molendijk |
1960 |
IJsselstein |
01:05:58 |
01:05:31 |
00:31:01 |
24 |
Paul Reusch |
1951 |
Nieuwegein |
01:08:09 |
01:07:50 |
00:32:35 |
25 |
Mark Leenders |
1954 |
Nieuwegein |
01:09:56 |
01:09:40 |
00:33:54 |
26 |
Hans Hellevoort |
1956 |
Nieuwegein |
01:12:41 |
01:12:14 |
00:34:44 |
10V55 (10 km wedstrijd- en recreatieloop)
Plts |
Naam |
Jaar |
Woonplaats/vereniging |
Brutotijd |
Nettotijd |
Tussentijd |
1 |
Marijke Kroon |
1959 |
Vinkeveen
|
00:49:13 |
00:49:09 |
00:24:33 |
2 |
Marjan Verduijn |
1963 |
Atverni |
00:53:07 |
00:52:48 |
00:26:27 |
3 |
Petra van Leeuwen |
1955 |
Atverni |
00:54:49 |
00:54:31 |
00:26:37 |
Scholenklassement
1000S (Scholenklassement 1 km kinderloop) |
1 | Willem Alexanderschool
| jongens Thijs Beswick Raphaël Hofman Luuk Hofs meisjes Maaike Gerssen Anne-Sophie Favier Guusje Verweij
| 00:04:49 00:05:24 00:05:25 00:04:58 00:06:18 00:06:24
|
| | totaaltijd | 00:33:18 |
|
2 | De Tweeklank
| jongens Milan van der Linden Sil van Dongen Dean Denneman meisjes Eline Uittenbosch Zuzia Krajewska Nasira Mellouki
| 00:04:40 00:05:17 00:05:38 00:06:20 00:06:26 00:07:08
|
| | totaaltijd | 00:35:29 |
|
| Koningin Beatrixschool
| jongens Milo Valk Fedde Spruijt Nout Spruijt meisjes
| 00:05:07 00:06:23 00:07:43
|
|
| De Krullevaar
| jongens Sem Hu Richano Harinarain Thijs Hu meisjes Kaitlin Kerkhof
| 00:05:39 00:06:20 00:09:28 00:09:01
|
|
| Lucas Galecop
| jongens Elian Lamers Jaydey Gerritse Ibe van Duinhoven meisjes Julia Pronk Chiara Gerritse
| 00:07:27 00:07:55 00:09:03 00:06:30 00:06:32
|
|
2000S (Scholenklassement 2 km jeugdloop) |
1 | Willem Alexanderschool
| jongens Finn Ansing Maurits Favier Benny van Ramele meisjes Sanne van Zwam Liza Burger Hailey Adama
| 00:09:48 00:10:25 00:11:11 00:11:58 00:12:05 00:12:07
|
| | totaaltijd | 01:07:34 |
|
2 | De Tweeklank
| jongens Jasper van Eck Robin Gorissen Milan van Beek meisjes Liz Schoonhoven Naomi Hordijk Dionne van Beek
| 00:09:28 00:11:00 00:12:03 00:10:13 00:12:47 00:13:48
|
| | totaaltijd | 01:09:19 |
|
| Lucas Galecop
| jongens Ot Glas Floris van Baar Thomas Pronk meisjes
| 00:09:56 00:10:23 00:10:40
|
|
| De Fontein
| jongens meisjes Jasmijn van Steenpaal Maartje van Steenpaal Frederique van Steenpaal
| 00:09:31 00:13:16 00:14:18
|
|
| De Zuiderkroon
| jongens Kean Fokkert Maarten Egas Joël van der Linden meisjes Fabine Merkus
| 00:09:19 00:09:26 00:09:56 00:09:59
|
|
|