De Sluizenloop Nieuwegein 2022 is net geweest.

Uitslagen Sluizenloop Nieuwegein 2019
 
1 km kinderloop1000J1000M1000S
2 km jeugdloop2000J2000M2000S
5 km wedstrijd- en recreatieloop5MSEN5VSEN5M455V455M555V55
10 km wedstrijd- en recreatieloop10MSEN10VSEN10M4510V4510M5510V55

1000J (1 km kinderloop)

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Milo Valk2011Koningin Beatrixschool 00:04:2600:04:25
2Tobian Merkus2012De Zuiderkroon 00:04:3300:04:33
3Cirino Invernizzi2011Driekoningen 00:04:5000:04:48
4Philip Wieberdink2013De Krullevaar 00:05:0100:05:00
5Brett Steenbeek2012Willem Alexanderschool 00:05:0800:05:05
6Tygo van Kippersluis2012De Opstap 00:05:1000:05:07
7Soriba Bayo2012De Zuiderkroon 00:05:1000:05:09
8Lennart Pluim2012De Tweeklank 00:05:1500:05:15
9Richano Harinarain2012De Krullevaar 00:05:1600:05:15
10Thom Scherrenberg2012De Plantage 00:05:3500:05:30
11Rick van Beek2011De Tweeklank 00:05:3900:05:36
12Thije Huizinga2013De Tweeklank 00:05:4100:05:38
13Mike Valkenburg2011De Plantage 00:05:4100:05:40
14Seth Steenbeek2014Willem Alexanderschool 00:05:4200:05:40
15Jesse Vermeulen2011De Plantage 00:05:4600:05:45
16Rick Elbers2012De Opstap 00:05:5000:05:46
17Tycho Laagland2012De Tweeklank 00:05:5600:05:55
18Jesse Laagland2012De Tweeklank 00:05:5700:05:56
19Sepp Maris2013De Tweeklank 00:06:0700:05:55
20Jesse van der Linden2015De Tweeklank 00:06:1100:06:09
21Thomas Kuipers2013De Toonladder 00:06:1300:06:08
22Thyas Klerk2012De Tweeklank 00:06:1700:06:13
23Abel van Wijngaarden2013Willem Alexanderschool 00:06:2000:06:08
24Remi Teunissen2013Willem Alexanderschool 00:06:2100:06:10
25Teun Vinken2012De Toonladder 00:06:2100:06:17
26Samuel Gilijamse2012Willem Alexanderschool 00:06:2900:06:19
27Mees van Doorn2013Koningin Beatrixschool 00:06:3100:06:27
28Nout Spruijt2014Koningin Beatrixschool 00:06:3300:06:29
29Stef van Mourik2013De Tweeklank 00:06:3900:06:34
30Ivano den Boesterd2012School met de Bijbel00:06:4100:06:35
31Brent Christiani2013Willem Alexanderschool 00:06:4400:06:33
32Colin de Graaf2012De Tweeklank 00:06:5200:06:47
33Aeron de Jong2014Willem Alexanderschool 00:06:5300:06:51
34Rikardo van der Veen2013De Tweeklank 00:06:5500:06:50
35Lucas Vis2013De Tweeklank 00:07:0100:06:59
36Mailo Bicker2014De Tweeklank 00:07:0900:06:56
37Dylan van Erven2013De Schouw 00:07:2000:07:13
38Nasr Yahyaoui2013De Tweeklank 00:07:3600:07:32
39Thomas van der Waal2014O.L.V. van Fatima school 00:07:4500:07:34
40Tim Elbers2015De Opstap 00:07:4500:07:37
41Alexander van Schrojenstein Lantman2012De Tweeklank 00:07:4600:07:43
42Mason Hofman2014Willem Alexanderschool 00:07:5600:07:48
43Julian Koot2014Willem Alexanderschool 00:07:5700:07:49
44Marten van der Wal2011De Tweeklank 00:08:0600:07:58
45Jace Sadeghi2013De Zuiderkroon 00:08:2500:08:14
46Jamie Selderbeek2014De Tweeklank 00:08:4600:08:39
47Niek Kaldenhoven2014De Tweeklank 00:08:4700:08:34
48Stijn Kaldenhoven2014De Tweeklank 00:08:5000:08:37
49Erik van den Brink2012De Krullevaar 00:08:5600:08:50
50Stan Hofs2014Willem Alexanderschool 00:08:5700:08:55

 

1000M (1 km kinderloop)

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Esmée Monster2012De Vlinder 00:05:1500:05:13
2Chiara Lotto2012Koningin Julianaschool 00:05:3000:05:24
3Anne Sophie Favier2012Willem Alexanderschool 00:05:3700:06:07
4Julia Pronk2011Lucas Galecop 00:05:4300:05:35
5Anniek Wind2013Willem Alexanderschool 00:05:4800:05:44
6Fenne Valkenburg2013Willem Alexanderschool 00:05:4900:05:47
7Merit van Eck2012De Tweeklank 00:06:0700:06:01
8Isabella Strengholt2011De Ark IJsselstein / De Ark van Noach 00:06:0800:05:59
9Guusje Verweij2012Willem Alexanderschool 00:06:1500:06:14
10Elvi den Oudsten2012Willem Alexanderschool 00:06:1600:06:13
11Fenna Vermeulen2013Willem Alexanderschool 00:06:1900:06:15
12Annika Verbeek2014Willem Alexanderschool 00:06:2600:06:25
13Juul Reijngoud2012Montessori Basisschool Houten00:06:3800:06:30
14Maud Plinck2013De Torenuil 00:06:3800:06:35
15Carolien Engberts2012De Veldrakker 00:06:4300:06:35
16Fenna Hordijk2014De Tweeklank 00:06:4300:06:41
17Evy Kruijsse2012De Toonladder 00:06:4400:06:43
18Daphne Volaart2011Mauritsschool 00:06:4600:06:44
19Isis Verheul2013Willem Alexanderschool 00:06:4800:06:38
20Lina Derksen2013Willem Alexanderschool 00:06:4900:06:41
21Fenna Pols2013Driekoningen 00:06:4900:06:48
22Zahra Lois Boel2013Koningin Julianaschool 00:06:5400:06:49
23Anouk van der Kuilen2011Willem Alexanderschool 00:06:5700:06:47
24Kaat Reijngoud2012Montessori Basisschool Houten00:06:5700:06:49
25Thy Nguyen2013Willem Alexanderschool 00:07:0400:06:57
26Valente den Boesterd2014School met de Bijbel00:07:0500:06:58
27Cattleya Klerk2011De Tweeklank 00:07:0500:07:04
28Kaitlin Kerkhof2013De Krullevaar 00:07:1200:07:06
29Carlijn Wilders2011Lucas Batau 00:07:2600:07:15
30Fay van Mechelen2013O.L.V. van Fatima school 00:07:2700:07:16
31Zoey Adama2013Willem Alexanderschool 00:07:2800:07:24
32Alyssa Sleeking2012De Schouw 00:07:3900:07:30
33Yanieke Elsendoorn2014Mauritsschool 00:07:4700:07:45
34Lise Scherrenberg2015De Plantage 00:07:4800:07:42
35Merel Pouw2014De Tweeklank 00:07:4900:07:36
36Lisa van Schrojenstein Lantman2014De Tweeklank 00:07:5000:07:46
37Kate Ehlert2014De Meander 00:07:5500:07:47
38Jazzy'j Balfoort2013De Tweeklank 00:08:0200:07:52
39Iris Vermeulen2014Willem Alexanderschool 00:08:0600:07:59
40Zoé van der Meer2014Egbertus00:08:2300:08:17
41Matou Bayo2015De Zuiderkroon 00:08:2500:08:15
42Moïse van der Vlerk2015Willem Alexanderschool 00:08:2900:08:19
43Cato Maris2014De Tweeklank 00:08:3800:08:26
44Kyra van Kippersluis2014De Opstap 00:08:4200:08:32
45Lenne Schaapveld2015Willem Alexanderschool 00:08:5400:08:50
46Fenne van der Wal2015De Tweeklank 00:09:0700:08:58
47Olivia Oostveen2015Willem Alexanderschool 00:09:0700:09:03
48Lieke van der Kuilen2014Willem Alexanderschool 00:09:1700:09:07
49Eva van der Kuilen2013Willem Alexanderschool 00:09:1700:09:07
50Nova Vinken2014De Toonladder 00:10:1800:10:12
51Amber Gouweleeuw2014Willem Alexanderschool 00:10:5600:10:46

 

2000J (2 km jeugdloop)

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Noah Schoonhoven200700:08:2300:08:23
2Tim van den Heuvel2010De Toonladder 00:08:3100:08:30
3Twan Goudena2008Immanuël00:09:0100:09:00
4Jasper van Eck2009De Tweeklank 00:09:0600:09:05
5Maurits Favier2010Willem Alexanderschool 00:09:0600:09:06
6Mick Valkenburg2009Willem Alexanderschool 00:09:1100:09:10
7Bart Vissers2008Aventurijn 00:09:1600:09:15
8Jasper Beswick2009Willem Alexanderschool 00:09:1800:09:16
9Milan van der Linden2011De Tweeklank 00:09:1800:09:16
10Joël van der Linden2009De Zuiderkroon 00:09:1800:09:18
11Jayden Vredenburg2011Lucas Batau 00:09:2700:09:25
12Daniël Kuipers2008De Toonladder 00:09:5200:09:51
13Bram Plinck2011De Torenuil 00:09:5300:09:52
14Jari Goudena2010Immanuël00:09:5700:09:56
15Ot Glas2008Lucas Galecop 00:10:0100:09:58
16Benny van Ramele2008Willem Alexanderschool 00:10:0100:10:00
17Thijs Beswick2011Willem Alexanderschool 00:10:0100:10:01
18Finn Ansing2008Willem Alexanderschool 00:10:0600:10:04
19Thomas Pronk2009Lucas Galecop 00:10:1300:10:12
20Krijn Braakman200800:10:2200:10:20
21Tijn Reijngoud2011Montessori Basisschool Houten00:10:2300:10:22
22Siem Reijngoud2008Berg en Bosch School00:10:2300:10:22
23Raphaël Hofman2011Willem Alexanderschool 00:10:3000:10:28
24Stijn van Bruggen2010De Rank 00:10:3100:10:28
25Seppe van Boggelen2011Driekoningen 00:10:3400:10:30
26Lucas van Dopperen2008Lucas Batau 00:10:4400:10:41
27Hugo Verweij2009Willem Alexanderschool 00:10:5300:10:51
28Luuk Hofs2011Willem Alexanderschool 00:11:0100:10:59
29Tim van Zoest2010De Wegwijzer 00:11:0700:11:04
30Sem van Zwam2010Willem Alexanderschool 00:11:0900:11:02
31Thomas Geurtsen2008De Krullevaar 00:11:1700:11:16
32Stef van Vliet2010De Wegwijzer 00:11:1800:11:15
33Desmond Boel2010Auris Rotsoord00:11:1900:11:18
34Lucas Volaart2009Mauritsschool 00:11:1900:11:18
35Robin van der Meer2011Egbertus00:11:2200:11:19
36Thijs Wind2009Willem Alexanderschool 00:11:3000:11:29
37Robin Gorissen2009De Tweeklank 00:11:4000:11:33
38Luuk van Leeuwen2009Koningin Beatrixschool 00:11:4200:11:33
39Lars van Leeuwen2011Koningin Beatrixschool 00:11:4600:11:38
40Jesse Huizinga2011De Tweeklank 00:11:4600:11:44
41Tim van Diggelen2009Lucas Batau 00:11:4700:11:45
42Fedde Spruijt2010Koningin Beatrixschool 00:11:5100:11:45
43Luc Engberts2010De Veldrakker 00:12:1400:12:03
44Björn van de Werke2010Willem Alexanderschool 00:12:2100:12:19
45Roan Verheul2010Willem Alexanderschool 00:12:5300:12:51
46Lex de Winter2011De Vleugel 00:12:5400:12:46
47Vigo Sessink2009Willem Alexanderschool 00:13:1800:13:09
48Rens Pols2011Driekoningen 00:14:0300:13:59
49Tom van de Werke2008Willem Alexanderschool 00:14:2000:14:19
50Adam Dijkstra2008De Tweeklank 00:14:2100:14:14
51Lyam Boel2007Koningin Julianaschool 00:15:0600:15:04
52Roan Tanriverdi2007De Evenaar 00:15:1500:15:10
53Tim Valkenburg2009De Plantage 00:15:2200:15:16
54Ivar van den Brink2010De Krullevaar 00:15:4500:15:42

 

2000M (2 km jeugdloop)

PltsNaamJaarSchoolBrutotijdNettotijd
1Jasmijn van Gelder2008De Trekvogel 00:08:3800:08:38
2Jasmijn van Steenpaal2009De Fontein 00:08:5100:08:50
3Liz Schoonhoven2009De Vleugel 00:09:0800:09:07
4Fabine Merkus2010De Zuiderkroon 00:09:1900:09:18
5Lieke Smit2008De Toonladder 00:09:4000:09:39
6Femke Verkerk2008De Voorhof 00:09:4600:09:45
7Solene de Haan2009De Krullevaar 00:09:5700:09:56
8Sophie Monster2008De Vlinder 00:10:2900:10:28
9Féline de Groot2007De Vlinder 00:10:4800:10:47
10Marijn Kuipers2010De Toonladder 00:10:5700:10:56
11Sanne van Zwam2009Willem Alexanderschool 00:11:1400:11:07
12Mette Braakman2009Eben Haëzer00:11:1400:11:12
13Anne van Weverwijk2008Willem Alexanderschool 00:11:1500:11:13
14Liza Burger2010Willem Alexanderschool 00:11:1900:11:15
15Elsa Braakman2011Eben Haëzer00:11:3000:11:28
16Hailey Adama2010Willem Alexanderschool 00:11:4100:11:36
17Sienna Weijs2010Willem Alexanderschool 00:11:4100:11:36
18Maaike Gerssen2010Willem Alexanderschool 00:12:0200:12:02
19Marie Verbeek2009Willem Alexanderschool 00:12:0900:12:06
20Tracy Dannenburg2009Prinses Margrietschool 00:12:1000:12:07
21Wendy Hoogendoorn201100:12:1700:12:13
22Noa Moeniralm2009De Brug 00:12:2200:12:20
23Kiara Baransky2010Onder de Bogen00:12:3000:12:26
24Chiara Gerritse2011Lucas Galecop 00:12:3200:12:28
25Fiene Vissers2010Aventurijn 00:12:5000:12:47
26Rachel Baransky2008Onder de Bogen00:13:0700:13:02
27Neve Broeren2009De Vleugel 00:13:1100:13:02
28Lotte Mannak2010Willem Alexanderschool 00:13:5300:13:39
29Dionne van Beek2009De Tweeklank 00:14:1100:14:04
30Ann-Sophie Klerk2010De Tweeklank 00:14:2300:14:21
31Naomi Hordijk2009De Tweeklank 00:14:3000:14:23
32Sophie Vermeulen2007De Plantage 00:14:3000:14:25
33Angel den Oudsten2008 00:14:3600:14:34
34Delicia Koestering2011 00:15:0200:14:52
35Chenelva van Lint2008 00:15:0200:14:53
36Mikki Walsh2008De Tweeklank 00:15:3700:15:30
37Femy Edelbroek2010Willem Alexanderschool 00:15:4400:15:40
38Simone Kranghand2011Willem Alexanderschool 00:15:4400:15:40
39Anne Hakkaart2011De Achtbaan00:16:0700:16:03
40Ashley Koot2010Willem Alexanderschool 00:17:0200:16:56
41Fay van Zuilen2010De Veldrakker 00:17:0400:17:04

 

5MSEN (5 km wedstrijd- en recreatieloop)

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Yorik Mulder1994Nieuwegein00:17:5200:17:48
2Ruben van Kooten Niekerk1993Peter Witteman LoopClinics00:17:5600:17:54
3Juan Zijderlaan2005Atverni00:17:5700:17:56
4Benny Mulder1986TZC Vahalis00:18:1700:18:16
5Wijnand Fransen1980Nieuwegein00:18:4500:18:42
6Rolf Gerrits1983Vughtse Sportclub Prins Hendrik00:19:1100:19:08
7Bas Ooteman1993Utrecht00:19:1900:19:17
8Dennis de Vaal1980IJsselstein00:19:3600:19:34
9Eric van Rooijen1983AV Phoenix00:19:4200:19:34
10Bart Boomsma1984Gorinchem00:20:0800:20:02
11Edwin van Voorthuizen1976Maarn00:20:1600:20:10
12Joran Edens1983Atverni00:20:2600:20:24
13Boris Gesbert1993Utrecht00:20:3000:20:25
14Julian Broodman2005Leusden00:20:4600:20:43
15Ronny Pot1976Almere00:21:1200:21:02
16Eelke Lemmens1978St. Antonius Ziekenhuis00:21:3900:21:34
17Thijs Ruyten1982Ruyten00:21:4200:21:32
18Bas Noordhoek2005Atverni00:21:5900:21:58
19Robbert Jan van de Pol1983Hagestein00:22:0200:21:47
20Chanan Brandsma1990Nieuwegein00:22:2900:21:49
21Marnix Maton2001Nieuwegein00:22:4500:22:26
22Arco Versluis1990Vianen00:22:4800:22:47
23Timo Menkveld1984Amerdfoort00:22:5800:22:32
24Sami Benali2008Atverni00:23:0600:23:05
25Jeroen Geurtsen1980Vleuten00:23:3000:23:27
26Koen Labrie2003Nieuwegein00:23:3800:23:22
27Maxwell Bayer2004AV Zuidwal00:23:5500:23:54
28Laurens Harkema1992Utrecht00:23:5600:23:26
29Michael Hofman1978Nieuwegein00:23:5700:23:53
30William Gilijamse1981Utrecht00:24:0000:23:49
31Joep van Alphen1981IJsselstein00:24:2800:24:16
32Joep Mannak2007Nieuwegein00:25:1600:25:13
33David Guia Paunussa1985IJsselstein00:25:2100:25:12
34Sebastian van der Heide1980St. Antonius Ziekenhuis00:25:4600:25:24
35Davey Kropf1992Nieuwegein00:25:4800:25:30
36Thom Vermeulen1978IJsselstein00:25:5700:25:33
37Billy Brouwer1986Utrecht00:26:1400:25:47
38Tom Engbers1994's Hertogenbosch00:26:5900:26:50
39Sander Kaldenhoven1982Nieuwegein00:27:1000:26:55
40Kees Prins1982Sliedrecht00:27:1100:26:36
41Sebastiaan van de Pol1977Utrecht00:27:1700:27:02
42Ralph van de Pol1980Vianen00:27:1800:27:03
43David van Mechelen1982REactive00:27:3000:27:17
44Arjen Stolk1982Houten00:27:3300:27:05
45Sjoerd van Gent1986IJsselstein00:27:3800:27:05
46Jasper van Gent1983Houten00:27:3800:27:06
47Pepijn Schrijvers2005St. Antonius Ziekenhuis00:27:5500:27:31
48Timmy Schrijvers1979IJsselstein 00:27:5900:27:35
49Jurre van Rietschote2006Houten00:28:3000:28:13
50Arnoud van Rietschote1975Houten00:28:4000:28:22
51Rolf van Panhuis1987Nieuwegein00:28:5200:28:41
52Daan Cornelissen1989St. Antonius Ziekenhuis00:29:1600:28:37
53Conrad van Maanen1976Fortius00:29:1600:28:43
54Reinout Koning1982Gouda00:30:3700:30:00
55Maikel Verhoeks1988Leerdam00:31:3100:31:01
56Julian Schürgers1997St. Antonius Ziekenhuis00:31:3300:31:10
57Jochem Koning1987Gouda00:31:3400:30:56
58Milan Emo2005Nieuwegein00:31:3600:31:21
59Khoa Nguyen1983Nieuwegein00:31:5700:31:48
60Konrad Karwacki1987Nieuwegein00:33:2900:32:52
61Ajmal Zarifi1986Soesterberg00:35:4900:35:16
62Dyon Verkruijssen1993Nieuwegein00:38:2600:37:55
63Steven van Dongen2006Lexmond00:43:2700:43:16
64Huub van der Tuin2006Vianen00:43:2900:43:17
65Gino van Ramele2005De Voltreffer00:45:3300:45:10
66Dinand Kranenburg2004Nieuwegein00:50:4200:50:16

 

5VSEN (5 km wedstrijd- en recreatieloop)

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Marieke Gimbel1991St. Antonius Ziekenhuis00:21:2200:21:13
2Dagmar Wielinga2005Lopikerkapel00:21:5200:21:48
3Tessa Smit1994Push Training Studio00:23:1300:23:08
4Sanne Geurtsen2006Hellas00:23:3100:23:28
5Joanne Meeuwis1997Nieuwegein00:24:4500:24:30
6Lisette Ruessink2005Houten00:25:0100:24:57
7Maud van Wouw1999Delft00:25:0500:24:53
8Loraine Baauw1993Hagestein00:25:1200:24:58
9Paula Gielissen2003Utrecht00:25:4800:25:21
10Merel Kuper2003IJsselstein00:25:5100:25:49
11Patricia Croonen1985AV Cifla00:27:0000:26:49
12Johanneke de Vaal1982IJsselstein00:27:0100:26:58
13Nicoline Wouterlood1978Utrecht00:28:1800:27:59
14Senna van Angelen2005Nieuwegein00:28:2200:28:21
15Maaike Hoogendoorn2007Almere00:28:2600:28:16
16Aafke Huitink1985Nieuwegein00:28:3000:28:15
17Janine de Wit1995Utrecht00:28:4000:28:28
18Dieuwertje Hiemstra1994St. Antonius Ziekenhuis00:29:1400:28:35
19Mandy Koppes1995Utrecht00:29:2800:29:13
20Rosana Nakamura1982St. Antonius Ziekenhuis00:29:3300:29:11
21Mariska Soesbergen1988Nieuwegein00:29:3600:29:03
22Tessa Pronk1976Houten00:29:4900:29:36
23Kim van Beek1981Push Training Studio00:29:5400:29:40
24Sandra van Erven1982Soesenzo Outdoor Challenge00:29:5900:29:51
25Ellen Schrijvers1978St. Antonius Ziekenhuis00:30:0000:29:35
26Daniëlle Boterkooper1991Nieuwegein00:30:0200:29:48
27Celeste Martens1992Nieuwegein00:30:0600:29:52
28Renske Birkhoff1982Nieuwegein00:30:0600:29:59
29Gabriëlle Vermeulen1980Houten00:30:0700:29:38
30Isis van Hemert2005Houten00:30:1800:29:48
31Ghislaine van Bemmel1993Utrecht00:30:5800:30:50
32Kathleen Rademaker1979Nieuwegein00:31:0900:30:39
33Diënne Wijma1975Schalkwijk00:31:1000:30:40
34Femke van der Gugten1978Nieuwegein00:31:2900:30:57
35Geertje Pronk1982Nieuwegein00:31:3900:31:25
36Hannah Boomsma1991Nieuwegein00:31:4000:31:16
37Brigit Croonen1985AV Phoenix00:31:4300:31:33
38Sylvia Immens1976Push Training Studio00:31:5700:31:43
39Ayleen Rademaker1991Nieuwegein00:32:0000:31:29
40Isalotte van den Heuvel1988Sleeuwijk00:32:0700:31:34
41Maëlle Kranenburg2002Nieuwegein00:32:1800:31:52
42Kim Vermeulen1997St. Antonius Ziekenhuis00:32:3300:32:13
43Hana Hodzic1994Gorinchem00:32:3400:32:26
44Gianna Cosentino2004IJsselstein00:33:2300:32:56
45Zoe Coert2005Atverni00:33:3100:33:22
46Barbara Voorbij1977Utrecht00:34:1900:33:53
47Mirte Nauta2006Houten00:34:3800:34:00
48Paulina Pawlowska1991Nieuwegein00:34:4900:34:14
49Angelique Nihot1976Moordrecht00:35:3000:35:08
50Esmée Maton1995IJsselstein00:35:4500:35:26
51Samantha Oosterwijk1987Nieuwegein00:35:5400:35:23
52Marta Sobierajska1992Nieuwegein00:36:3000:35:54
53Sofya Kareva2007IJsselstein00:36:4600:36:26
54Emily ten Bos2007Nieuwegein00:36:4700:36:27
55Demi de Paauw2000Nieuwegein00:40:0300:39:31
56Rosalie Schürgers1994St. Antonius Ziekenhuis00:41:5400:41:31
57Marisa Rosito1989Culemborg00:42:3800:42:02
58Esmee Venema2003Nieuwegein00:42:5800:42:25
59Gina van Ramele2007De Voltreffer00:49:1800:48:56

 

5M45 (5 km wedstrijd- en recreatieloop)

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Zenon Nowak1971Spokojna00:18:4100:18:40
2Ardy Brouwer1966TZC Vahalis00:19:2100:19:20
3Robbie van Dijk1972Body Run00:19:3900:19:37
4Reinier van Dijken1969PK Loopgroep00:20:0900:20:08
5Theo van Velzen1967Atverni00:20:2200:20:18
6Jack de Vries1967Hellas00:21:2600:21:19
7Hans Luijendijk1971IJsselstein00:23:2800:23:22
8Eric Maton1967Nieuwegein00:24:1000:23:51
9André van Wouw1965Nieuwegein00:24:4600:24:34
10Ronald Scholten1972Nieuwegein00:25:4500:25:31
11Marco Kok1974St. Antonius Ziekenhuis00:27:1100:26:50
12Mark Zwaan1973Nieuwegein00:28:0100:27:34
13André de Vree1972Nieuwegein00:28:0500:27:47
14Giancarlo Cosentino1972IJsselstein00:28:2600:27:59
15Leendert van der Waal1970reactive00:30:5900:30:46
16Steven van Haarlem1967Nieuwegein00:31:3223:59:59
17Marcel Ruijssenaars1968Nieuwegein00:31:5300:31:30
18Oscar van Hemert1971Houten00:32:1800:31:47
19Bert-Jan Nauta1972Houten00:34:3900:34:01

 

5V45 (5 km wedstrijd- en recreatieloop)

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Josien Slingerland - van Harten1969Nieuwegein00:26:0800:25:57
2Nancy van der Vlist1968Body Run00:27:0400:26:58
3Conny Janssen1966Nieuwegein00:28:1900:28:06
4Suus Vrijens1970Almere00:29:4900:29:25
5Ellen Pouw1967St. Antonius Ziekenhuis00:29:5800:29:37
6Ghulsan Zalmahomed1973Nieuwegein00:33:5100:33:26
7Annemarie Heersche1972Houten00:34:3900:34:00
8Gertie Wiersma1972Utrecht00:37:5200:37:17
9Carola Oude Bekke1973IJsselstein00:38:1900:38:11

 

5M55 (5 km wedstrijd- en recreatieloop)

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Hans Overbeek1963Polsbroek00:21:0000:20:50
2Harry Vredendaal1947Nieuwegein00:22:5800:22:44
3Robert de Smet1946Atverni00:23:1100:23:06
4Sietse Harkema1957Vianen00:24:5300:24:24
5Sjaak Maton1961Nieuwegein00:33:0200:32:43
6Kees Maton1959Nieuwegein00:33:0200:32:44
7Willem Kragten1955Nieuwegein00:33:1200:32:45
8Johan van Santen1953avVN00:33:1900:33:06
9Karel de Kruijf1956Nieuwegein00:34:5700:34:27
10Martin Oliemuller1941Nieuwegein00:36:1200:36:02

 

5V55 (5 km wedstrijd- en recreatieloop)

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Marijke Kroon1959Vinkeveen00:24:4900:24:46
2Willy Pot1950Nieuwegein00:28:1200:28:02
3An van der Horst1959Utrecht00:31:1000:30:52
4Miriam van der Veen1959IJsselstein00:33:4100:33:05
5Angita Peterse1964St. Antonius Ziekenhuis00:34:3300:34:00
6Herma van Bergen1959St. Antonius Ziekenhuis00:37:0100:36:28

 

10MSEN (10 km wedstrijd- en recreatieloop)

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Boudewijn Emo1979Atverni00:35:2300:35:22
2Arjan Weijenborg1992AV Phoenix00:37:0800:37:05
3Auke Timmerman1984Run-Inn Utrecht00:37:3800:37:37
4Melvin Vendrig1992Benschop00:38:1100:38:07
5Ruben van der Gun1990IJsselstein00:39:1600:39:12
6Marijn Zwier1988Atverni 00:39:3800:39:34
7Raymond Dohmen1988AAV '3600:39:3900:39:38
8Chung Hwa Chao1987Hellas00:40:0100:40:00
9Niels van Daalen1978Curacao00:40:1000:40:08
10Ramses Groot-Wittenberns1981Nieuwegein00:40:4500:40:42
11Efrem Shiferaw1981St. Antonius Ziekenhuis00:40:4900:40:45
12Stefan Hoogvliet1977Utrecht00:40:5600:40:52
13Jeroen van der Meer1978Atverni00:42:0800:42:02
14Paul Krijger1988Utrecht00:42:1000:42:07
15Menno de Vries1986Maartensdijk00:42:4100:42:24
16Joan de Vor1980AV Statina00:43:2300:43:17
17Stefan Wallenburg1984IJsselstein00:43:3100:43:16
18Tom Kuijpers1989Hellas00:43:3300:43:05
19Robert van Zanten1990De Voltreffer00:43:5200:43:28
20Roy Wijermars1990Utrecht00:43:5800:43:39
21Peter van Thienen1975Leersum00:44:0400:43:52
22Rob van Vulpen1984Houten00:44:0600:43:50
23Wilfred Torcque1981Nieuwegein00:44:2100:43:46
24Jonathan Barbosa1986Rotterdam00:44:3500:44:07
25Peter Joosten1984Amersfoort00:44:5800:44:49
26Jelle Koerselman1977Loopgroep Aart Stigter00:45:2500:45:23
27Mickaël Landefort2000Nieuwegein00:45:3000:45:26
28Jerzy Cuhfus1982Nieuwegein00:45:3300:45:28
29Tim Kerkhof1980Nieuwegein00:46:4500:46:36
30Andrew Segrave1981Utrecht00:47:0600:46:54
31Wouter Hageman1988Utrecht00:47:2000:46:58
32Henno Hanselaar1977Nieuwegein00:47:5000:47:45
33Ruud Tas1976Oss00:47:5400:47:45
34Daniël Brevoord1980St. Antonius Ziekenhuis00:47:5800:47:22
35Alex Hofland1983Nieuwegein00:48:0700:47:54
36Roy Peters1980Nieuwegein00:48:1200:47:55
37Gerbrand van Ommen1977Nieuwegein00:48:5300:48:29
38Wilco Smit1980Ede00:48:5900:48:34
39Dave Elbers1976IJsselstein00:48:5900:48:56
40Wouter Kracht1977Nieuwegein00:49:4900:49:43
41Johan Smits1986Peter Witteman LoopClinics00:49:5400:49:31
42Michel Janssen1978Zeewolde00:50:0400:50:02
43Olaf Verheij2000Nieuwegein00:50:0800:49:43
44Roel Weevers1987De Kieviten00:50:1600:50:06
45Sharif Moeniralm1978IJsselstein00:50:2000:49:55
46Aldert Doornbos1977Atverni00:50:2100:50:16
47John Valkenburg1979Nieuwegein00:50:4200:50:18
48Japie Yo Oldewarris1979Nieuwegein00:51:2200:51:01
49Arjan Uijtewaal1985Vianen00:51:2400:51:07
50Marco van Weverwijk1979Koveni00:51:4900:51:18
51Lars Kortleve1992Hardinxveld-Giessendam00:51:5500:51:49
52Peter van Dokkum1983Schalkwijk00:52:1500:52:09
53Pim Vendrig1985Utrecht00:52:1900:51:57
54Robert Valkenburg1977Houten00:53:0700:52:50
55Michael Tersteeg1990Nieuwegein00:53:0800:53:02
56Juan Sander1982St. Antonius Ziekenhuis00:53:1000:52:45
57Brendan Keessen1976Alphen aan den Rijn00:53:2100:52:45
58Marcel Volaart1978Nieuwegein00:53:5600:53:25
59Hanno-Wybren Mook1984IJsselstein00:54:0800:53:53
60Daan Tienhooven1998Nieuwegein00:55:1600:55:11
61Tom Schuring1981Utrecht00:55:3600:55:17
62Hugo de Heer1980's Gravenhage00:56:2600:56:03
63Jan Huberts1996IJsselstein00:56:3200:56:26
64Jan-Willem Kuipers1977Nieuwegein00:57:2000:56:57
65Sander van Weelden1986Nieuwegein00:58:2100:57:49
66Arne Gademan1977IJsselstein01:00:2400:59:56
67Sam Pijper2003Nieuwegein01:00:5201:00:40
68Bob van der Sluis1990Utrecht01:02:1101:01:51
69Pepijn Tils2001Nieuwegein01:04:1801:03:57
70Ivan den Hartog1991Nieuwegein01:05:1901:04:45

 

10VSEN (10 km wedstrijd- en recreatieloop)

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Hannah Oldroyd1987Haag Atletiek00:37:0600:37:04
2Jacoline van der Klip1977Altis00:42:0200:42:01
3Vivianne Steegstra1981Atverni00:42:4300:42:39
4Jarka Kortleve1996Leerdam00:43:0500:42:59
5Tessa Sturkenboom1992Utrecht00:46:3700:46:32
6Iris Jong2000Currimus / Leiden Atletiek00:48:0100:47:57
7Daniëlle te Hennepe1975Ammerstol00:49:1600:49:07
8Laura Brosi1984Utrecht00:50:4700:50:33
9Judith Winkel1977St. Antonius Ziekenhuis00:50:4800:50:33
10Maaike Tijhof1998St. Antonius Ziekenhuis00:52:3100:52:11
11Dorien Kool1982Trecho00:53:2100:53:08
12Hatje Keskin1979Amersfoort00:53:5400:53:20
13Marijke Miltenburg1982Houten00:53:5700:53:38
14Floortje Wijma1989Push Training Studio00:55:2200:55:10
15Arwen Schat1989Jodaro Gym00:56:1900:56:14
16Sabine van Kippersluis1981IJsselstein00:56:2800:56:23
17Jitske Schaapveld1979Nieuwegein00:57:2300:57:15
18Nienke de Heer1989Loopschool Westland00:57:4900:57:27
19Marlena Carretero de Jong1977Vianen00:58:2300:58:15
20Michelle Baransky1978Utrecht00:58:3000:58:10
21Ite Priems1988St. Antonius Ziekenhuis00:59:5500:59:46
22Suzanne Buijs1991Nieuwegein01:00:2400:59:53
23Jasmijn de Kok1983St. Antonius Ziekenhuis01:00:2501:00:04
24Loes Rutten1993Utrecht01:02:2801:02:00
25Shirley van den Hoorn1974IJsselstein01:02:5501:02:21
26Donna Zegwaart2001Nieuwegein01:04:1701:03:56
27Danitsja van Rijsewijk1988Utrecht01:13:3401:12:56
28Romeny van den Hoeven1983Nieuwegein01:13:3501:12:56

 

10M45 (10 km wedstrijd- en recreatieloop)

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Herman Verra1970GAC Hilversum00:36:4900:36:47
2Patrick Baransky1973Utrecht00:40:0700:40:05
3Arjan van Eck1971Nieuwegein00:42:0100:41:52
4Yiri Ijsselsteijn1971Nieuwegein00:43:3600:43:27
5Willem de Berk1971Nieuwegein00:43:5000:43:40
6Michel Bakker1974Benschop00:44:1400:44:10
7Martin Ruizeveld1967IJsselstein00:44:3100:44:27
8Giacomo Invernizzi1973Trecho00:46:2000:46:17
9Thomas Kak1968Utrecht00:46:5000:46:41
10Erik Wierstra1969IJsselstein 00:47:0300:46:59
11Jan Willem Tolhoek1966Nieuwegein00:47:1100:47:09
12Rutger van der Kaaij1972Loopgroep Athletic Point00:48:0500:47:56
13Nico Klomp1970Zeist00:48:1700:48:03
14Richard Dijker1968IJsselstein00:50:2500:50:23
15Sjaak Derksen1971Nieuwegein00:51:1300:51:02
16Albert van Wingaarden1972Vianen00:52:1200:51:53
17Marco Blokland1971REactive00:52:1800:51:59
18Luc Scheidel1969Nieuwegein00:52:2300:52:14
19Anton van den Hurk1971Houten00:54:1300:54:01
20Boris Zalm1970Rhoon00:54:4700:54:11
21Ronald Tukker1974Typhoon00:57:0100:56:26
22Janarie Kranenburg1973Nieuwegein00:58:0500:57:39
23Mark Meijer1968Nieuwegein00:59:0000:58:51
24Erwin Pijper1971Nieuwegein01:00:5201:00:40
25Robbie Tinggal1966Nieuwegein01:03:3201:03:15
26Sjoerd van Welie1972Utrecht01:04:0501:03:49
27Peter Collet1971Atverni01:04:2601:04:15

 

10V45 (10 km wedstrijd- en recreatieloop)

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Irene van Enckevort1973Loopgroep Houten00:46:5200:46:47
2Jolanda van Steenderen1965Loopgroep Athletic Point00:49:5200:49:43
3Marleen van Leeuwen1973Ridderkerk00:50:0300:49:37
4Mariska van Stijn1971St. Antonius Ziekenhuis00:53:1300:52:53
5Netty Bronkhorst1965Vuren00:56:1900:56:08
6Helga van der Weijden1968St. Antonius Ziekenhuis00:58:2300:58:01
7Miranda Vink1973Body Run01:04:5601:04:30

 

10M55 (10 km wedstrijd- en recreatieloop)

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Marco Jans1962Cifla00:39:2100:39:19
2Bram Vingerling1957Nieuwegein00:44:0100:43:54
3Frank Harmsen1957Av Argo Doetinchem00:45:4500:45:43
4Peter Nibbelke1959Loopgroep Houten00:45:5100:45:47
5Martin Dales1963Amsterdam00:47:1100:46:55
6Eric Minjon1963Atverni00:47:2600:47:22
7Jan Pieterse1956Utrecht00:48:3500:48:14
8Rob van der Gun1960Athletic Point00:51:1900:51:11
9Gerrit Visser1962Nieuwegein00:51:2300:51:20
10Bert van der Ham1958Gorinchem00:52:0800:51:51
11Willem Engel1954Vianen00:52:4200:52:38
12Frans Klomp1958Houten00:53:3900:53:26
13René van Gils1964IJsselstein00:53:5100:53:34
14Toon van Bemmel1955Loopgroep Aart Stigter00:55:1300:55:00
15Hans Oostindiën1946BAV00:55:2700:55:16
16Wim Sturkenboom1958Utrecht00:56:0700:55:49
17Willy Vermeulen1963St. Antonius Ziekenhuis00:57:1600:56:56
18Paul Verweij1964Houten00:57:3800:57:02
19Gerard Vissers1950Atverni00:57:5600:57:47
20Gerard Krijnen1963Bunnik00:58:0000:57:51
21Frans van der Meer1953Bosbaan00:59:3800:59:33
22Jan Verlaan1956IJsselstein01:03:0201:02:27
23Pim Leenheer1960St. Antonius Ziekenhuis01:03:1401:02:53
24Peter Kreeftmeijer1962St. Antonius Ziekenhuis01:04:1701:03:55
25Wim Westbroek1956Nieuwegein01:06:0401:05:50
26Wim de Paauw1964Nieuwegein01:12:0301:11:31
27Mark Leenders1954Nieuwegein01:14:0501:13:56

 

10V55 (10 km wedstrijd- en recreatieloop)

PltsNaamJaarWoonplaats/verenigingBrutotijdNettotijd
1Conny de Soeten1960Hellas00:50:2800:50:17
2Anita Geijtenbeek1961OSM '7500:51:4100:51:32
3Cecilia Hofte1959St. Antonius Ziekenhuis00:59:2400:59:03
4Nicolette Kreeftmeijer1962St. Antonius Ziekenhuis01:04:1701:03:56

 
Scholenklassement

  
SCHOLENKLASSEMENT 1 km kinderloop
1Willem AlexanderschoolSimon Hoogenhout
Thijs Beswick
Maurits Favier
Maaike Gerssen
Louise Zwaan
Norah Derksen
2009
2011
2010
2010
2010
2009
00:05:32
00:06:12
00:06:26
00:06:51
00:06:54
00:07:48
 totaaltijd 00:39:43
2De TweeklankMilan van der Linden
Milan van Beek
Marcus Stol
Zuzia Krajewska
Eline Uittenbosch
Merit van Eck
2011
2009
2009
2012
2010
2012
00:05:39
00:06:30
00:06:54
00:07:44
00:07:48
00:09:30
 totaaltijd 00:44:05
  
SCHOLENKLASSEMENT 2 km jeugdloop
1De TweeklankNoah Schoonhoven
Jasper van Eck
Niels van Dijken
Liz Schoonhoven
Myrthe Musters
Lotte van der Heijden
2007
2009
2008
2009
2009
2007
00:11:12
00:12:18
00:12:19
00:13:35
00:15:10
00:15:50
 totaaltijd 01:20:24
2Willem AlexanderschoolFinn Ansing
Benny van Ramele
Jasper Beswick
Thera Hoogenhout
Fleur Manten
Gina van Ramele
2008
2008
2009
2008
2009
2007
00:11:44
00:12:23
00:12:41
00:13:54
00:18:11
00:18:58
 totaaltijd 01:27:51